Zkoušky

20.8.

264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO - NZŘ a MZŘ Původně 13.8.

Pořadatel: 264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ 721 853 285
Vedoucí: Bc.Eliška NEDVĚDOVÁ Ruská 215 37341 Hluboká nad Vltavou 605 255 178

20.8.

634 OTVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 634 OTVICE
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Michaela NOVOTNÁ Jiráskova 4143 43001 Chomutov 1 774 680 434

20.8.

414 PRACHATICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 414 PRACHATICE
Rozhodčí: Mgr.Dana HAVLOVÁ 602 248 290
Vedoucí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ Staré Prachatice 8 38301 Prachatice 606 806 504

25.8.

273 KOLÍN - BORKY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 273 KOLÍN - BORKY
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ 602 685 846
Vedoucí: Jana STARÁ Křečhoř 116 28000 Kolín 728 023 183

25.8.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ 602 125 169
Vedoucí: Václav ZEISEK Žižkova 13 26223 Jince 721 205 351

25.8.

38 HAVÍŘOV - BLUDOVICE - NZŘ a MZŘ LVT Větřkovice

Pořadatel: 38 HAVÍŘOV - BLUDOVICE
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ 606 527 715
Vedoucí: Petr OŽANA Marxova 8/373 73601 Havířov 1 737 104 233

26.8.

200 STARÝ PLZENEC - NZŘ a MZŘ LVT Dobřany

Pořadatel: 200 STARÝ PLZENEC
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ 604 615 455
Vedoucí: Martina MERHOUTOVÁ Sedlec 217 33202 Starý Plzenec 605 575 522

26.8.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ 602 685 846
Vedoucí: Václav ZEISEK Žižkova 13 26223 Jince 721 205 351

26.8.

394 PRAHA 9 - ÚJEZD NAD LESY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 394 PRAHA 9 - ÚJEZD NAD LESY
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Vladimíra KRÁLOVÁ J. Karafiáta 486 19011 Praha 911 606 959 245

26.8.

764 OLDŘICHOV - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 764 OLDŘICHOV
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Ing.Lenka KNORROVÁ Oldřichov 97 41724 Oldřichov u Duchcova 733 598 789

26.8.

722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Ing.Martina HÄUSLEROVÁ Třešina 23 26601 Beroun 733 204 322

27.8.

394 PRAHA 9 - ÚJEZD NAD LESY - IPO-FH

Pořadatel: 394 PRAHA 9 - ÚJEZD NAD LESY
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Vladimíra KRÁLOVÁ J. Karafiáta 486 19011 Praha 911 606 959 245

27.8.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ 606 806 504
Vedoucí: Antonín HANZAL Mezi Potoky 361 37001 Homole 774 809 880

31.8.

193 JESENÍK - NZŘ a MZŘ LVT

Pořadatel: 193 JESENÍK
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Jarmila SEDLÁČKOVÁ U Kasáren 1264/1 79001 Jeseník 605 418 714

1.9.

737 SVĚTEC - LOTA MARIE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 737 SVĚTEC - LOTA MARIE
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: František MILDORF Lenešice 531 43923 Lenešice 737 607 384

2.9.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Mgr.Dana HAVLOVÁ 602 248 290
Vedoucí: Václav ZEISEK Žižkova 13 26223 Jince 721 205 351

2.9.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ 721 853 285
Vedoucí: Antonín HANZAL Mezi Potoky 361 37001 Homole 774 809 880

2.9.

188 KYLEŠOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 188 KYLEŠOVICE
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Ladislav ZAVADIL Podvihovská 49 74770 Opava 9 602 785 713

2.9.

43 BRUNTÁL - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 43 BRUNTÁL
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Jaroslava JANALÍKOVÁ Husova 18 79201 Bruntál 704 735 197

2.9.

379 BOROVANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 379 BOROVANY
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ 602 125 169
Vedoucí: Martin PEJŠA Budějovická 427 37311 Ledenice 774 555 702

3.9.

372 PYŠELY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 372 PYŠELY
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Jindřich URBAN Javorník 63 256 25722 Čerčany 606 794 858

3.9.

658 ZABRUŠANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 658 ZABRUŠANY
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Luďka KADEŘÁBKOVÁ Štěrbina ev.č.1 41771 Zabrušany 776 269 065

3.9.

281 SAHARA - PODLEŠÍN - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 281 SAHARA - PODLEŠÍN
Rozhodčí: Vladimír NEDVĚD 602 387 870
Vedoucí: Kateřina KOMEDOVÁ Knovíz 120 27401 Slaný 724 480 916

3.9.

767 NIVY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 767 NIVY
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 605 717 398
Vedoucí: Libuše NOVOTNÁ Nivy 36 36225 Děpoltovice 777 104 174

3.9.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Václav ZEISEK Žižkova 13 26223 Jince 721 205 351

3.9.

784 NÁCHOD - SPORT - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 784 NÁCHOD - SPORT
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK 777 680 213
Vedoucí: Pavel REMEŠ Pod Rozkoší 58 54701 Náchod 1 602 488 739

3.9.

471 PÍSEK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 471 PÍSEK
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ 606 806 504
Vedoucí: Jaroslav NOVOTNÝ Oldřichov 39 39701 Písek 724 680 812

3.9.

737 SVĚTEC - LOTA MARIE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 737 SVĚTEC - LOTA MARIE
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: František MILDORF Lenešice 531 43923 Lenešice 737 607 384

3.9.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ Střelnická 225 39001 Tábor 607 853 573

9.9.

220 ŽELEZNÁ RUDA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 220 ŽELEZNÁ RUDA
Rozhodčí: Jaroslav HARTL 602 973 059
Vedoucí: Renata NEUMANNOVÁ U Řezné 367 34004 Železná Ruda 607 810 762

9.9.

325 ROUSOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 325 ROUSOVICE
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Eugenie STEINZOVÁ evza.s@atlas.cz

9.9.

648 ČESKÁ TŘEBOVÁ - JAVORKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 648 ČESKÁ TŘEBOVÁ - JAVORKA
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL 737 554 895
Vedoucí: Iveta SKALICKÁ U Starého hřbitova 151 56002 Česká Třebová 2 608 179 943

9.9.

922 CZECH MALINOIS CLUB - NZŘ a MZŘ SK Slavoj Petřvald

Pořadatel: 922 CZECH MALINOIS CLUB
Rozhodčí: Jan MACOSZEK 725140358
Vedoucí: Lucie KALOČOVÁ Martinovská 3145/38 72300 Ostrava 23 603 142 388

9.9.

131 HABARTOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 131 HABARTOV
Rozhodčí: Ivan MARINČ 731 069 079
Vedoucí: Milan KOUTECKÝ Karla Čapka 122 35709 Habartov 725 448 672

9.9.

647 ŠEVĚTÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 647 ŠEVĚTÍN
Rozhodčí: Ing.Lenka NOVOTNÁ 777 075 503
Vedoucí: Lenka RYSOVÁ Vitín 2 37363 Ševětín 602 848 536

9.9.

1012 SÝČINA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1012 SÝČINA
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: Iveta SADÍLKOVÁ Prodašice 36 29447 Prodašice 737 819 218

9.9.

518 FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM - NZŘ a MZŘ SKP Frýdek Místek

Pořadatel: 518 FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ 606 527 715
Vedoucí: Michaela UCHÁĽOVÁ 6. Května 102 74401 Frenštát pod Radhoštěm 774 385 511

9.9.

649 VYSOKÉ POLE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 649 VYSOKÉ POLE
Rozhodčí: MVDr.Jana GLISNÍKOVÁ 777 608 910
Vedoucí: Peter REKSA Dohňany 307 02051 Dohňany 907 318 774

10.9.

737 SVĚTEC - LOTA MARIE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 737 SVĚTEC - LOTA MARIE
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: František MILDORF Lenešice 531 43923 Lenešice 737 607 384

10.9.

167 DUBÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 167 DUBÍ
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Marcela PALFIOVÁ Novosedlická 1452/38 41501 Teplice 1 606 213 808

10.9.

455 MIMOŇ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 455 MIMOŇ
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Ing.Tomáš KARCZUB Okružní 394 47123 Zákupy 606 248 300

10.9.

767 NIVY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 767 NIVY
Rozhodčí: Ivan MARINČ 731 069 079
Vedoucí: Jindřich SILOVSKÝ Holečkova 19 36017 Karlovy Vary 17 777 104 174

10.9.

259 ČESKÝ BROD - NZŘ a MZŘ Kyn. areál DUX

Pořadatel: 259 ČESKÝ BROD
Rozhodčí: Vladimír NEDVĚD 602 387 870
Vedoucí: Zdeněk POBORSKÝ V Lukách 151 28201 Český Brod 602 353 469

10.9.

26 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 26 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Rozhodčí: Miroslava FLAMICHOVÁ 730 510 100
Vedoucí: Lucie PAVLIŠTÍKOVÁ Choryně 217 75642 Choryně 739 739 264

10.9.

220 ŽELEZNÁ RUDA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 220 ŽELEZNÁ RUDA
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Renata NEUMANNOVÁ U Řezné 367 34004 Železná Ruda 607 810 762

16.9.

1028 HOŘOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1028 HOŘOVICE
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ 775 116 337
Vedoucí: Martina DOLEŽALOVÁ Drozdov 166 26761 Cerhovice 734 635 321

16.9.

418 LOUNY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 418 LOUNY
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Jindřich WEINERT 5. Května 381 44001 Dobroměřice 603 893 471

16.9.

193 JESENÍK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 193 JESENÍK
Rozhodčí: Markéta DVOŘÁKOVÁ 777 352 270
Vedoucí: Blanka FURIŠOVÁ Horní Lipová 262 79063 Lipová-lázně 3 608 428 610

16.9.

344 UHLÍŘSKÉ JANOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 344 UHLÍŘSKÉ JANOVICE
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK 775 133 040
Vedoucí: Tomáš VAVÁK Ledečko 93 28506 Sázava 723 059 693

16.9.

166 TEPLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 166 TEPLICE
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Jiřina VORLOVÁ Modlanská 66 41501 Teplice 774 303 044

16.9.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

16.9.

441 LIPNÍK NAD BEČVOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 441 LIPNÍK NAD BEČVOU
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK 777 680 213
Vedoucí: Michal GAURA Slavíč 100 75361 Hranice 4 737 754 413

17.9.

690 STUDÁNKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 690 STUDÁNKA
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Josef REISINGER Studánka 358 40752 Varnsdorf 3 777 155 429

17.9.

429 CHRASTAVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 429 CHRASTAVA
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Lidmila PIŠTĚKOVÁ Tovární 559 46331 Chrastava 728 600 818

17.9.

252 CHEB - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 252 CHEB
Rozhodčí: Ivan MARINČ 731 069 079
Vedoucí: Lenka HORÁKOVÁ Hraničná 19 35002 Pomezí nad Ohří 725 864 382

17.9.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Rozhodčí: Ing.Lenka NOVOTNÁ 777 075 503
Vedoucí: Antonín HANZAL Mezi Potoky 361 37001 Homole 774 809 880

17.9.

757 ČEKANICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 757 ČEKANICE
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Viktor VIGNER Dražice 179 39131 Dražice 775 678 058

17.9.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Mgr.František ZIMEK 606 360 160
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ Střelnická 225 39001 Tábor 607 853 573

23.9.

60 DĚČÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 60 DĚČÍN
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Petr PAROUBEK Červený Vrch 276/42 40502 Děčín 2 775 867 016

23.9.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Vladimír NEDVĚD 602 387 870
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

23.9.

149 AŠ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 149 AŠ
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 605 717 398
Vedoucí: Andrea ULLMANNOVÁ Dlouhá 20 35201 Aš 1 603 980 834

23.9.

156 ÚSTÍ N.L. - STŘEKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 156 ÚSTÍ N.L. - STŘEKOV
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Bc.Lucie HOLUBOVÁ Jindřicha Plachty 160 40331 Ústí nad Labem 16 727 865 707

23.9.

68 ŠTĚTÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 68 ŠTĚTÍ
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Kamila FILIPOVÁ Dohnalova 665 41108 Štětí 602 676 602

23.9.

726 KYJOV - BORŠOV - NZŘ a MZŘ LVT

Pořadatel: 726 KYJOV - BORŠOV
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Jan HOLEK Okružní 237 69642 Vracov 773 161 196

23.9.

1001 DALEŠICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1001 DALEŠICE
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Monika HENCOVÁ Cukrovar 456 28104 Plaňany 739 611 481

24.9.

45 ZAŠOVÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 45 ZAŠOVÁ
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Josef BÁTRLA Zašová 693 75651 Zašová 602 733 252

24.9.

238 KLADNO - ROZDĚLOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 238 KLADNO - ROZDĚLOV
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ 602 685 846
Vedoucí: Martina VONDRUŠKOVÁ Kořenského 307 27204 Kladno 721 451 752

24.9.

259 ČESKÝ BROD - NZŘ a MZŘ Kyn. areál DUX

Pořadatel: 259 ČESKÝ BROD
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Zdeněk POBORSKÝ V Lukách 151 28201 Český Brod 602 353 469

28.9.

714 OŘECH - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 714 OŘECH
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ 775 116 337
Vedoucí: Radka BENČOVÁ Nad Zlíchovem 414/34 15200 Praha 5 773 668 087

28.9.

575 HORNÍ BŘÍZA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 575 HORNÍ BŘÍZA
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Lenka PISTULKOVÁ Josefa Lady 50 32300 Plzeň 23 603 840 236

28.9.

1025 CHLÍSTOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1025 CHLÍSTOVICE
Rozhodčí: Markéta DVOŘÁKOVÁ 777 352 270
Vedoucí: Lenka PECÁROVÁ Chlístovice 79 28401 Kutná Hora 1 724 052 359

28.9.

647 ŠEVĚTÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 647 ŠEVĚTÍN
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ 721 853 285
Vedoucí: Lenka RYSOVÁ Vitín 2 37363 Ševětín 602 848 536

28.9.

662 DOLNÍ BENEŠOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 662 DOLNÍ BENEŠOV
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ 606 527 715
Vedoucí: Táňa MICHALÍK Na Březích 604 74722 Dolní Benešov 604 192 913

28.9.

778 ZLÍN MLADCOVÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 778 ZLÍN MLADCOVÁ
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Pavla OSTRČILÍKOVÁ Zálešná VIII/1347 76001 Zlín 1 605 465 095

28.9.

281 SAHARA - PODLEŠÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 281 SAHARA - PODLEŠÍN
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Kateřina KOMEDOVÁ Knovíz 120 27401 Slaný 724 480 916

30.9.

113 DEFUROVY LAŽANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 113 DEFUROVY LAŽANY
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Miroslav BLÁHA Velký Bor 49 34101 Horažďovice 723 784 614

30.9.

496 CHRUSTENICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 496 CHRUSTENICE
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Daniel PALEČEK Dálniční 274 26712 Loděnice 725 503 527

30.9.

578 OPATOVICE NAD LABEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 578 OPATOVICE NAD LABEM
Rozhodčí: Markéta DVOŘÁKOVÁ 777 352 270
Vedoucí: Martina FLORIÁNOVÁ Mokrá 126 53345 Opatovice nad Labem 724 221 975

30.9.

749 CHOTĚBUZ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 749 CHOTĚBUZ
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Lucie GÓRECKÁ Karvinská 235 73561 Chotěbuz 608 422 042

30.9.

674 ČERVENÝ KOSTELEC - ŠPINKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 674 ČERVENÝ KOSTELEC - ŠPINKA
Rozhodčí: Jiří KUBEŠ 602 443 798
Vedoucí: Aneta PRACHATICKÁ Náměstí 561 54932 Velké Poříčí 724 545 725

30.9.

266 LITVÍNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 266 LITVÍNOV
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Zuzana NOVÁKOVÁ U Nádražiště 1221/1 43400 Most 604 515 345

30.9.

195 VELEŠÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 195 VELEŠÍN
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ 602 125 169
Vedoucí: Ivana TICHÁČKOVÁ Sídliště 507 38232 Velešín 774 231 472

30.9.

634 OTVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 634 OTVICE
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Pavel KOLÁŘ B. Němcové 762 43111 Jirkov 1 603 277 404

30.9.

166 TEPLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 166 TEPLICE
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Jiřina VORLOVÁ Modlanská 66 41501 Teplice 774 303 044

30.9.

525 POLIČKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 525 POLIČKA
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Jitka ŽIVNŮSTKOVÁ Jiráskova 608 57201 Polička 702 936 176

30.9.

264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO
Rozhodčí: Mgr.František ZIMEK 606 360 160
Vedoucí: Bc.Eliška NEDVĚDOVÁ Ruská 215 37341 Hluboká nad Vltavou 605 255 178

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Krmivo Brit pes přítel člověka HST abrus

© Všechna práva vyhrazena Český kynologický svaz - sportovní kynologie

Tvorba webových stránek