Zkoušky

Rok 2017

Zkouškové období

Uzávěrka přihlášek zaslaných na ČKS

Březen 4. 3. – 26. 3. 20. 1. 2017
Duben 1. 4. – 30. 4. 20. 2. 2017
Květen 1. 5. – 28. 5. 20. 3. 2017
Červen 3. 6. – 25. 6. 20. 4. 2017
Červenec 1. 7. – 30. 7. 19. 5. 2017
Srpen 5. 8. – 27. 8. 20. 6. 2017
Září 2. 9. – 30. 9. 20. 7. 2017
Říjen 1. 10. – 29. 10. 21. 8. 2017
Listopad 4. 11. – 26. 11. 20. 9. 2017

4.3.

463 PŘEROV II.

Pořadatel: 463 PŘEROV II.
Místo konání:
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Ing.Květoslava MOULÍKOVÁ Bezručova 19 75002 Přerov 2 607052397

11.3.

1023 LIBUŠÍN II.

Pořadatel: 1023 LIBUŠÍN II.
Místo konání:
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Karel NEDVĚD Fügnerova 443 27371 Zlonice 607 576 853

11.3.

450 ČESKÝ TĚŠÍN

Pořadatel: 450 ČESKÝ TĚŠÍN
Místo konání:
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Vladislav GLOGAR Horní Těrlicko 736 73542 Těrlicko 773 760 459

11.3.

509 KLIMKOVICE - VÁCLAVOVICE

Pořadatel: 509 KLIMKOVICE - VÁCLAVOVICE
Místo konání:
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ 606 527 715
Vedoucí: Mgr.Šárka VAVROŠOVÁ Za Nemocnicí 9 74301 Bílovec 737101962

12.3.

1023 LIBUŠÍN II.

Pořadatel: 1023 LIBUŠÍN II.
Místo konání:
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Karel NEDVĚD Fügnerova 443 27371 Zlonice 607 576 853

12.3.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Místo konání:
Rozhodčí: Ing.Jana HOŘEJŠÍ 776 635 927
Vedoucí: Antonín HANZAL Mezi Potoky 361 37001 Homole 774809880

18.3.

426 NÝŘANY

Pořadatel: 426 NÝŘANY
Místo konání:
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Theodor KRAJČÍ Blatnice 176 33025 Blatnice u Plzně 604 615 455

19.3.

402 MOST - RUDOLICE

Pořadatel: 402 MOST - RUDOLICE
Místo konání:
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Jitka DUFFKOVÁ Ke Špičáku 95 43401 Most Rudolice 603 341 851

19.3.

24 PRAHA 5 - RADOTÍN

Pořadatel: 24 PRAHA 5 - RADOTÍN
Místo konání:
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Gabriela VANÍČKOVÁ Madridská 546 25228 Černošice 605274679

25.3.

722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN

Pořadatel: 722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN
Místo konání:
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Martina CIPROVÁ Hostím 23 26601 Beroun 1 733204322

25.3.

714 OŘECH

Pořadatel: 714 OŘECH
Místo konání:
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Radka BENČOVÁ Nad Zlíchovem 414/34 15200 Praha 5 773 668 087

25.3.

575 HORNÍ BŘÍZA

Pořadatel: 575 HORNÍ BŘÍZA
Místo konání:
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ 604 615 455
Vedoucí: Lenka PISTULKOVÁ Josefa Lady 50 32300 Plzeň 23 603840236

25.3.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Místo konání:
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK 775 133 040
Vedoucí: Miloš FALTYS Lány 84 53701 Chrudim 1 723 389 795

25.3.

656 MĚLNÍK MĚSTO

Pořadatel: 656 MĚLNÍK MĚSTO
Místo konání:
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Zuzana JILEČKOVÁ Střední 127 25064 Měšice u Prahy 737252566

25.3.

1025 CHLÍSTOVICE

Pořadatel: 1025 CHLÍSTOVICE
Místo konání:
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Mirka HYŽÍKOVÁ Bratří Hlaviců 106 75501 Vsetín 1 724 975 081

25.3.

533 LITOMĚŘICE

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Místo konání:
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

25.3.

621 TUCHORAZ

Pořadatel: 621 TUCHORAZ
Místo konání:
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Michaela PAVLIŠÁKOVÁ V Zátiší 314 25089 Lázně Toušeň 607 067 797

25.3.

379 BOROVANY

Pořadatel: 379 BOROVANY
Místo konání:
Rozhodčí: Mgr.František ZIMEK 606 360 160
Vedoucí: Jan PRŮKA Ostrolovský Újezd 17 37401 Trhové Sviny 730946745

26.3.

658 ZABRUŠANY

Pořadatel: 658 ZABRUŠANY
Místo konání:
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Luďka KADEŘÁBKOVÁ Štěrbina ev.č.1 41771 Zabrušany 776 269 065

26.3.

496 CHRUSTENICE

Pořadatel: 496 CHRUSTENICE
Místo konání:
Rozhodčí: Lubomír JONÁŠ 602 336 017
Vedoucí: Jitka MRÁČKOVÁ Chrustenice 123 26712 Chrustenice 732 188 495

26.3.

533 LITOMĚŘICE

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Místo konání:
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

26.3.

911 BOXER KLUB ČR

Pořadatel: 911 BOXER KLUB ČR
Místo konání:
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ 604 615 455
Vedoucí: Antonín KARBAN Trnkova 332 34561 Staňkov 777 327 428

26.3.

91 PARDUBICE - NEMOŠICE

Pořadatel: 91 PARDUBICE - NEMOŠICE
Místo konání:
Rozhodčí: Jiří KUBEŠ 602 443 798
Vedoucí: Petra HUBENÁ Sokolovská 2720 53002 Pardubice 2 728 211 413

26.3.

259 ČESKÝ BROD

Pořadatel: 259 ČESKÝ BROD
Místo konání:
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ 602 685 846
Vedoucí: Zdeněk POBORSKÝ V Lukách 151 28201 Český Brod 602 353 469

26.3.

1002 HORNÍ POČERNICE

Pořadatel: 1002 HORNÍ POČERNICE
Místo konání:
Rozhodčí: Vladimír NEDVĚD 602 387 870
Vedoucí: Anna BRÁZDOVÁ Šplechnerova 854/19 19300 Praha 9 - H.Počernice 608 600 789

26.3.

659 OSTROV-VESEŘICE

Pořadatel: 659 OSTROV-VESEŘICE
Místo konání:
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 605 717 398
Vedoucí: Ing.Aneta HOFFMEISTEROVÁ Nad Nádražím 307 36301 Ostrov 604 965 005

26.3.

418 LOUNY

Pořadatel: 418 LOUNY
Místo konání:
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Jindřich WEINERT 5. Května 381 44001 Dobroměřice 603 893 471

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Krmivo Brit pes přítel člověka HST abrus

© Všechna práva vyhrazena Český kynologický svaz - sportovní kynologie

Tvorba webových stránek