Zkoušky

21.9.

193 JESENÍK - NZŘ a MZŘ LVT

Pořadatel: 193 JESENÍK
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Blanka FURIŠOVÁ Horní Lipová 262 79063 Lipová-lázně 3 608 428 610

22.9.

946 DOG DANCING CLUB CR - NZŘ a MZŘ Horní Počernice Psí akademie

Pořadatel: 946 DOG DANCING CLUB CR
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Petra MALÁ Konstantinova 1477/16 14800 Praha 414 604 520 270

22.9.

220 ŽELEZNÁ RUDA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 220 ŽELEZNÁ RUDA
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ 606 806 504
Vedoucí: Renata NEUMANNOVÁ U Řezné 367 34004 Železná Ruda 607 810 762

22.9.

437 KARLOVY VARY - DVORY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 437 KARLOVY VARY - DVORY
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Vladimír BRYNDA Vojkovice 104 36273 Vojkovice 724 358 360

22.9.

422 PELHŘIMOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 422 PELHŘIMOV
Rozhodčí: Ing.Lenka NOVOTNÁ 777 075 503
Vedoucí: Jiří SAMEK Poděbradova 20 39301 Pelhřimov 728 348 697

22.9.

314 BENÁTKY NAD JIZEROU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 314 BENÁTKY NAD JIZEROU
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ 602 685 846
Vedoucí: Michaela NOVÁKOVÁ Jiráskova 841 29301 Mladá Boleslav 774 338 566

22.9.

1030 ŠEVĚTÍN II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1030 ŠEVĚTÍN II.
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA 602 174 071
Vedoucí: Václav PLÁŠIL Třebonská 156 37363 Ševětín 721 675 498

22.9.

341 HOŘICE V PODKRKONOŠÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 341 HOŘICE V PODKRKONOŠÍ
Rozhodčí: Mgr.Jiří KUBEŠ 602 443 798
Vedoucí: Pavla MAIXNEROVÁ Kociánova 1744 50801 Hořice v Podkrkonoší 733 375 830

22.9.

1019 DOBRUŠKA U STADIONU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1019 DOBRUŠKA U STADIONU
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL 737 554 895
Vedoucí: Karel LEPŠ Čs. odboje 794 51801 Dobruška 604 975 791

22.9.

166 TEPLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 166 TEPLICE
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Jiřina VORLOVÁ Teplická 91 41761 Bystřany 774 303 044

23.9.

373 SUCHDOL N. LUŽNICÍ - NZŘ a MZŘ Původně 6.10.

Pořadatel: 373 SUCHDOL N. LUŽNICÍ
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA 602 174 071
Vedoucí: Karel ŠIMÁNEK Pražská 534 37806 Suchdol nad Lužnicí 606 524 911

23.9.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Mgr.Dana HAVLOVÁ 602 248 290
Vedoucí: Václav ZEISEK Žižkova 13 26223 Jince 721 205 351

23.9.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ Přestavlky

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Zuzana ŘÍHOVÁ Brčekoly 23 53862 Hrochův Týnec 723 539 622

23.9.

37 ZLATÉ HORY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 37 ZLATÉ HORY
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ 606 527 715
Vedoucí: Věra HORÁKOVÁ Nádražní 792 79376 Zlaté Hory v Jeseníkách 724 303 028

23.9.

259 ČESKÝ BROD - NZŘ a MZŘ DUX

Pořadatel: 259 ČESKÝ BROD
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Zdeněk POBORSKÝ Štolmíř 121 28201 Český Brod 602 353 469

23.9.

143 ČESKÁ TŘEBOVÁ PODHORKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 143 ČESKÁ TŘEBOVÁ PODHORKA
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL 737 554 895
Vedoucí: Mgr.Hana PETROVÁ Třebovice 77 56124 Třebovice u Lanškrouna 725 004 125

23.9.

767 NIVY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 767 NIVY
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Libuše NOVOTNÁ Nivy 36 36225 Děpoltovice 777 104 174

23.9.

294 ZLOSYŇ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 294 ZLOSYŇ
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Veronika PRŮŠOVÁ Velká Bučina 54 27324 Velvary 731 460 881

23.9.

372 PYŠELY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 372 PYŠELY
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ 775 666 857
Vedoucí: Jindřich URBAN Javorník 63 256 25722 Čerčany 606 794 858

23.9.

238 KLADNO - ROZDĚLOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 238 KLADNO - ROZDĚLOV
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Martina VONDRUŠKOVÁ Kořenského 307 27204 Kladno 721 451 752

23.9.

220 ŽELEZNÁ RUDA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 220 ŽELEZNÁ RUDA
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Renata NEUMANNOVÁ U Řezné 367 34004 Železná Ruda 607 810 762

23.9.

575 HORNÍ BŘÍZA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 575 HORNÍ BŘÍZA
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Lenka PISTULKOVÁ Josefa Lady 50 32300 Plzeň 23 603 840 236

23.9.

912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ - NZŘ a MZŘ Původně 22.9. Choteč

Pořadatel: 912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. 775 116 337
Vedoucí: Ing.Martina ZAJÍČKOVÁ Branišov 42 37384 Dubné 775 340 141

23.9.

462 ZRUČ - NZŘ a MZŘ Původně 16.9.

Pořadatel: 462 ZRUČ
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ 604 615 455
Vedoucí: Mgr.Věra JÁCHIMOVÁ Jasná 4 31200 Plzeň 12 602 476 609

28.9.

471 PÍSEK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 471 PÍSEK
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Jaroslav NOVOTNÝ Oldřichov 39 39701 Písek 724 680 812

28.9.

24 PRAHA 5 - RADOTÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 24 PRAHA 5 - RADOTÍN
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: Gabriela VANÍČKOVÁ Madridská 546 25228 Černošice 739 273 111

28.9.

492 SMRŽOVKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 492 SMRŽOVKA
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: Milan RULEC Dolní Maxov 221 46844 Josefův Důl u Jablonce nad Nisou 775 982 737

28.9.

17 OSTRAVA - ZÁTIŠÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 17 OSTRAVA - ZÁTIŠÍ
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Věra HRUŠKOVÁ Selská 264 74285 Vřesina u Bílovce 723 502 835

28.9.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ Kozašice

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK 775 133 040
Vedoucí: Miloš FALTYS Lány 84 53701 Chrudim 1 723 389 795

28.9.

284 LIBEREC - ARNEMA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 284 LIBEREC - ARNEMA
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Jaroslava HŮZOVÁ Donská 169 46311 Liberec 30 603 818 545

28.9.

656 MĚLNÍK MĚSTO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 656 MĚLNÍK MĚSTO
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Zuzana JILEČKOVÁ Střední 127 25064 Měšice u Prahy 737 252 566

29.9.

618 KAPLICE - NA STŘELNICI - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 618 KAPLICE - NA STŘELNICI
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA 602 174 071
Vedoucí: Jiří BARTAL Míru 751 38241 Kaplice 602 408 328

29.9.

95 PŘÍBRAM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 95 PŘÍBRAM
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: Miluše MELICHAROVÁ Stěžov 23 26231 Milín 604 779 069

29.9.

320 HRÁDEK U ROKYCAN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 320 HRÁDEK U ROKYCAN
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Milada POKORNÁ 1. Máje 179 33842 Hrádek u Rokycan 732 647 313

29.9.

726 KYJOV - BORŠOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 726 KYJOV - BORŠOV
Rozhodčí: Miroslava FLAMICHOVÁ 730 510 100
Vedoucí: Bohuslava ŠIBALOVÁ Věteřov 28 69701 Kyjov 1 606 777 669

29.9.

487 OSTROV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 487 OSTROV
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Petra HORÁKOVÁ Stráž 43 36301 Ostrov nad Ohří 603 539 737

29.9.

260 BEROUN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 260 BEROUN
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Antonín ELIÁŠEK Puchmajerova 1313 26601 Beroun 2 607 814 956

29.9.

318 JENIŠOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 318 JENIŠOVICE
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: Romana KOVÁŘOVÁ Kobyly 54 46345 Pěnčín u Liberce 607 713 715

29.9.

54 CVIKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 54 CVIKOV
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Pavla POLÁKOVÁ Táborská 2209 40747 Varnsdorf 1 720 732 898

30.9.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU - NZŘ a MZŘ Původně 16.9.

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Rozhodčí: Mgr.Dana HAVLOVÁ 602 248 290
Vedoucí: Antonín HANZAL Mezi Potoky 361 37001 Homole 774 809 880

30.9.

236 NETOLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 236 NETOLICE
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ 721 853 285
Vedoucí: Mgr.Jana BOUROVÁ Bavorovská 777 38411 Netolice 604 323 748

30.9.

372 PYŠELY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 372 PYŠELY
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Jindřich URBAN Javorník 63 256 25722 Čerčany 606 794 858

30.9.

198 ČESKÝ KRUMLOV - NZŘ a MZŘ Původně 29.9.

Pořadatel: 198 ČESKÝ KRUMLOV
Rozhodčí: Martin PEJŠA 774 555 702
Vedoucí: Zlatuše HOVORKOVÁ Plešivec 389 38103 Český Krumlov 602 106 593

30.9.

589 LIBĚJOVICE - NZŘ a MZŘ Původně 22.9.

Pořadatel: 589 LIBĚJOVICE
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Gabriela DIVIŠOVÁ Újezd 90 38901 Vodňany 739 091 565

5.10.

705 KRUPKA II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 705 KRUPKA II.
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Alena JANEČKOVÁ Poštovní 452/1 41741 Krupka 3 737 335 595

5.10.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ ZDICE Původně 19.10.

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. Vrchlického 270 26751 Zdice 731 773 337

5.10.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ Rožmitál pod Třemšínem

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. Vrchlického 270 26751 Zdice 731 773 337

5.10.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ Původně 22.9.

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

6.10.

1006 NOVÁ VES - KŘIŽOVATKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1006 NOVÁ VES - KŘIŽOVATKA
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Ivan MARINČ Nová Ves 35 35134 Skalná 731 069 079

6.10.

741 VELEŠÍN U LETIŠTĚ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 741 VELEŠÍN U LETIŠTĚ
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Vlastimil KLÍCHA U Hřiště 306 38232 Velešín 774 186 048

6.10.

722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Ing.Martina CIPROVÁ Třešina 23 26601 Beroun 733 204 322

6.10.

221 VLAŠIM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 221 VLAŠIM
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Miroslava CHRAMOSTOVÁ Dolnokralovická 1297 25801 Vlašim 734 896 064

6.10.

220 ŽELEZNÁ RUDA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 220 ŽELEZNÁ RUDA
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ 606 806 504
Vedoucí: Renata NEUMANNOVÁ U Řezné 367 34004 Železná Ruda 607 810 762

6.10.

714 OŘECH - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 714 OŘECH
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. 775 116 337
Vedoucí: Radka BENČOVÁ Nad Zlíchovem 414/34 15200 Praha 5 773 668 087

6.10.

375 OPOČNO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 375 OPOČNO
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK 777 680 213
Vedoucí: Václav STUCHLÍK Družstevní Práce 967/25 50346 Třebechovice pod Orebem 777 229 249

6.10.

23 PRAHA 5 - ZBRASLAV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 23 PRAHA 5 - ZBRASLAV
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Václav KASKOUN Na Baních 1061 15600 Praha 5 - Zbraslav 603 574 642

6.10.

385 LOMNICE N. POPELKOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 385 LOMNICE N. POPELKOU
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Pavel DOŠKÁŘ Nové Dvory 16 51251 Lomnice nad Popelkou 602 114 782

6.10.

186 STRAKONICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 186 STRAKONICE
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ 602 125 169
Vedoucí: Karla KRÁSOVÁ Baarova 1054 38601 Strakonice 602 652 040

6.10.

647 ŠEVĚTÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 647 ŠEVĚTÍN
Rozhodčí: Ing.Lenka NOVOTNÁ 777 075 503
Vedoucí: Lenka RYSOVÁ Vitín 2 37363 Ševětín 602 848 536

6.10.

658 ZABRUŠANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 658 ZABRUŠANY
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Luďka KADEŘÁBKOVÁ Štěrbina ev.č.1 41771 Zabrušany 776 269 065

6.10.

192 OPAVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 192 OPAVA
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Bc.Daniela STRNADLOVÁ Jasmínová 9C 74601 Opava 1 731 109 202

6.10.

302 TRUTNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 302 TRUTNOV
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL 737 554 895
Vedoucí: Michaela HONKOVÁ Akátová 600 54101 Trutnov 1 603 181 701

6.10.

325 ROUSOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 325 ROUSOVICE
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Vlaďka ECLEROVÁ Slovany 6/2755 27601 Mělník 777 307 382

6.10.

443 RÝMAŘOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 443 RÝMAŘOV
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Josef PEŠEK Potoční 10 78701 Šumperk 1 704 029 147

6.10.

86 UNIČOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 86 UNIČOV
Rozhodčí: MVDr.Jana GLISNÍKOVÁ 777 608 910
Vedoucí: Dušan KUČERÁK Lazce 26 78383 Troubelice 736 655 071

6.10.

438 STARÁ ROLE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 438 STARÁ ROLE
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Kamila STÝBLOVÁ Sokolská 20E 36007 Karlovy Vary 7 606 971 929

7.10.

496 CHRUSTENICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 496 CHRUSTENICE
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: Daniel PALEČEK Dálniční 274 26712 Loděnice 725 503 527

7.10.

757 ČEKANICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 757 ČEKANICE
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Viktor VIGNER Dražice 179 39131 Dražice 775 678 058

7.10.

57 STŘÍBRO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 57 STŘÍBRO
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Ivana ŠŮSOVÁ Kokašice 11 34952 Kokašice 777 177 440

7.10.

455 MIMOŇ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 455 MIMOŇ
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Ing.Tomáš KARCZUB Okružní 394 47123 Zákupy 606 248 300

7.10.

369 ČASTOLOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 369 ČASTOLOVICE
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Marcela VANŽUROVÁ Mírová 19 51750 Častolovice 732 257 896

7.10.

778 ZLÍN MLADCOVÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 778 ZLÍN MLADCOVÁ
Rozhodčí: MVDr.Jana GLISNÍKOVÁ 777 608 910
Vedoucí: Pavla OSTRČILÍKOVÁ Zálešná VIII/1347 76001 Zlín 1 605 465 095

7.10.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ 602 125 169
Vedoucí: Antonín HANZAL Mezi Potoky 361 37001 Homole 774 809 880

7.10.

252 CHEB - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 252 CHEB
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Lenka HORÁKOVÁ Hraničná 19 35002 Pomezí nad Ohří 725 864 382

7.10.

139 ČESKÁ SKALICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 139 ČESKÁ SKALICE
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: Alena SIVÁKOVÁ Velká Bukovina 63 55204 Chvalkovice v Čechách 603 167 208

7.10.

686 DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - NOVÝ SVĚT - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 686 DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - NOVÝ SVĚT
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Martin ANTONÍN Tylova 515 54401 Dvůr Králové 603 765 843

7.10.

1002 HORNÍ POČERNICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1002 HORNÍ POČERNICE
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Anna BRÁZDOVÁ Šplechnerova 854/19 19300 Praha 9 - H.Počernice 608 600 789

7.10.

21 HORNÍ SUCHÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 21 HORNÍ SUCHÁ
Rozhodčí: Jan MACOSZEK 725140358
Vedoucí: Nicolle KUČEROVÁ Pitrovecká 2241 73542 Těrlicko 603 939 572

7.10.

497 ŽAMBERK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 497 ŽAMBERK
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL 737 554 895
Vedoucí: Eva BERANOVÁ Kameničná 89 56401 Žamberk 724 295 776

7.10.

457 KRALUPY NAD VLTAVOU - LOBEC - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 457 KRALUPY NAD VLTAVOU - LOBEC
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Jitka ČERNÁ Řež 126 25068 Řež 720 732 747

7.10.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ 721 853 285
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ ČSLA 4 39111 Planá nad Lužnicí 607 853 573

7.10.

220 ŽELEZNÁ RUDA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 220 ŽELEZNÁ RUDA
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Renata NEUMANNOVÁ U Řezné 367 34004 Železná Ruda 607 810 762

7.10.

312 KLABAVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 312 KLABAVA
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. 775 116 337
Vedoucí: Ing.Michal PETRÁSEK Pod Kovárnou 42 33701 Ejpovice 702 353 959

12.10.

277 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ I. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 277 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ I.
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Martina MAŠKOVÁ Potoční 164 35301 Mariánské Lázně 792 261 866

12.10.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ Původně 29.9.

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

13.10.

52 BLOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 52 BLOVICE
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Miloslava KOCÍKOVÁ Prádlo-Novotníky 39 33501 Nepomuk 1 605 889 735

13.10.

164 ŠENOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 164 ŠENOV
Rozhodčí: MUDr.Jiří TICHÝ 724 074 968
Vedoucí: Otakar SPRATEK Venkovská 1087 73934 Šenov-okr. Ostrava 602 970 970

13.10.

525 POLIČKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 525 POLIČKA
Rozhodčí: Miroslava FLAMICHOVÁ 730 510 100
Vedoucí: Jitka ŽIVNŮSTKOVÁ Jiráskova 608 57201 Polička 702 936 176

13.10.

91 PARDUBICE - NEMOŠICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 91 PARDUBICE - NEMOŠICE
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Radek ŘÍHA Brčekoly 23 53862 Hrochův Týnec 724 833 411

13.10.

191 OTICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 191 OTICE
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ 606 527 715
Vedoucí: Josef HAVRÁNEK K Domkům 115 74781 Otice 723 414 852

13.10.

461 ROUDNICE N. L. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 461 ROUDNICE N. L.
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Martin ČECHO Na Výsluní 2380 41301 Roudnice n. Labem 606 598 620

13.10.

487 OSTROV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 487 OSTROV
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Petra HORÁKOVÁ Stráž 43 36301 Ostrov nad Ohří 603 539 737

13.10.

345 NOVÉ HRADY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 345 NOVÉ HRADY
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ 602 125 169
Vedoucí: Bohumír BÁRTA Třebízského 804 37401 Trhové Sviny 607 904 810

13.10.

149 AŠ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 149 AŠ
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Andrea ULLMANNOVÁ Dlouhá 20 35201 Aš 1 603 980 834

13.10.

519 VRATISLAVICE NAD NISOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 519 VRATISLAVICE NAD NISOU
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: Renáta HAVELKOVÁ Kunratická 2786 46311 Liberec 30 723 513 276

13.10.

559 DOLNÍ PŘÍM-PROBLUZ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 559 DOLNÍ PŘÍM-PROBLUZ
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Aleš MAREK Sobětuš 10 50315 Nechanice 731 479 007

13.10.

266 LITVÍNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 266 LITVÍNOV
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Jitka KARTUŠOVÁ Tržní 475 43601 Litvínov 1 604 515 345

13.10.

723 PŇOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 723 PŇOV
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK 775 133 040
Vedoucí: Alice DAVIDOVÁ Přistoupim 165 28201 Přistoupim 606 565 604

13.10.

26 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 26 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Lucie PAVLIŠTÍKOVÁ Choryně 217 75642 Choryně 739 739 264

13.10.

647 ŠEVĚTÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 647 ŠEVĚTÍN
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA 602 174 071
Vedoucí: Lenka RYSOVÁ Vitín 2 37363 Ševětín 602 848 536

13.10.

341 HOŘICE V PODKRKONOŠÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 341 HOŘICE V PODKRKONOŠÍ
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL 737 554 895
Vedoucí: Pavla MAIXNEROVÁ Kociánova 1744 50801 Hořice v Podkrkonoší 733 375 830

13.10.

775 HOŠTKA - NZŘ a MZŘ cvičiště Vrutice u Lit.

Pořadatel: 775 HOŠTKA
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: DiS.Vendula BLÁHOVÁ Kolonka 158 41172 Hoštka u Roudnice nad Labem 724 506 039

13.10.

403 ML. BOLESLAV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 403 ML. BOLESLAV
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Václav BARTHEL Květinová 975 29306 Kosmonosy 720 106 656

13.10.

575 HORNÍ BŘÍZA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 575 HORNÍ BŘÍZA
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. 775 116 337
Vedoucí: Lenka PISTULKOVÁ Josefa Lady 50 32300 Plzeň 23 603 840 236

13.10.

131 HABARTOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 131 HABARTOV
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Milan KOUTECKÝ Karla Čapka 122 35709 Habartov 725 448 672

13.10.

108 DOBŘÍŠ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 108 DOBŘÍŠ
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Jana MOCHÁNOVÁ Hálkova 915 26301 Dobříš 702 971 995

14.10.

125 SOKOLOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 125 SOKOLOV
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Ing.Dana UHERKOVÁ Citice 190 35601 Sokolov 1 724 267 904

14.10.

336 JAROMĚŘ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 336 JAROMĚŘ
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: Kateřina ŠMÍDOVÁ Svinišťany 49 55204 Chvalkovice v Čechách 731 568 784

14.10.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

14.10.

1025 CHLÍSTOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1025 CHLÍSTOVICE
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ 602 685 846
Vedoucí: Lenka PECÁROVÁ Chlístovice 79 28401 Kutná Hora 1 724 052 359

14.10.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ Přestavlky

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK 775 133 040
Vedoucí: Zuzana ŘÍHOVÁ Brčekoly 23 53862 Hrochův Týnec 723 539 622

14.10.

48 ŠTĚPÁNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 48 ŠTĚPÁNOV
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Iva BERANOVÁ Rooseveltova 118/36 77200 Olomouc 774 421 598

14.10.

367 OSTRAVA - MARIÁNSKÉ HORY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 367 OSTRAVA - MARIÁNSKÉ HORY
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Kristýna PALÁTOVÁ J. Brabce 47 70200 Ostrava 606 286 183

14.10.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ ČSLA 4 39111 Planá nad Lužnicí 607 853 573

14.10.

51 PRAHA 5 - JINONICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 51 PRAHA 5 - JINONICE
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Zuzana VESELÁ Husova 958 25262 Horoměřice 775 670 788

14.10.

771 BRANTICE - NZŘ a MZŘ Dubnice 13

Pořadatel: 771 BRANTICE
Rozhodčí: MUDr.Jiří TICHÝ 724 074 968
Vedoucí: Dagmar ČEPLOVÁ Brantická 1316/115 79401 Krnov 737 537 466

14.10.

634 OTVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 634 OTVICE
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Pavel KOLÁŘ B. Němcové 762 43111 Jirkov 1 603 277 404

14.10.

476 KRNOV - CHOMÝŽ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 476 KRNOV - CHOMÝŽ
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ 606 527 715
Vedoucí: Gabriela HAJNÁ Hošťálkovy 45 79381 Hošťálkovy u Krnova 731 205 378

14.10.

238 KLADNO - ROZDĚLOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 238 KLADNO - ROZDĚLOV
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Martina VONDRUŠKOVÁ Kořenského 307 27204 Kladno 721 451 752

14.10.

729 ČESKÁ LÍPA - MĚSTO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 729 ČESKÁ LÍPA - MĚSTO
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Alena ŠMEJKALOVÁ Horní Libchava 9 47111 Horní Libchava u České Lípy 777 301 390

14.10.

167 DUBÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 167 DUBÍ
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Jiří BOLFÍK Dobrovského 1037/13 41501 Teplice 1 732 173 027

14.10.

299 DOMAŽLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 299 DOMAŽLICE
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Pavel PLACHETA Zahořany 140 34401 Domažlice 1 605 166 274

14.10.

231 SLANÝ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 231 SLANÝ
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Karel BRADÁČ Tomanova 1636 27401 Slaný 732 383 393

14.10.

1013 DUBICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1013 DUBICE
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Renata HYPIUSOVÁ Tylova 407/10 40004 Trmice 721 247 324

14.10.

478 SEDLČANY - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 478 SEDLČANY
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Lucie SPÁLENKOVÁ Heřmaničky 53 25789 Heřmaničky 724 946 430

14.10.

119 VODŇANY - NZŘ a MZŘ Původně 6.10.

Pořadatel: 119 VODŇANY
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ 721 853 285
Vedoucí: Jana ŠANDOVÁ Miloňovice 43 38601 Strakonice 1 773 676 597

20.10.

1028 HOŘOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1028 HOŘOVICE
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Jaroslava NEPEŘENÁ Drozdov 166 26761 Cerhovice 734 598 831

20.10.

289 KOLOVEČ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 289 KOLOVEČ
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ 606 806 504
Vedoucí: Jan PECL Domažlická 225 34543 Koloveč 728 263 620

20.10.

164 ŠENOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 164 ŠENOV
Rozhodčí: Jan MACOSZEK 725140358
Vedoucí: Otakar SPRATEK Venkovská 1087 73934 Šenov-okr. Ostrava 602 970 970

20.10.

402 MOST - RUDOLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 402 MOST - RUDOLICE
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Jitka DUFFKOVÁ Ke Špičáku 95 43401 Most Rudolice 603 341 851

20.10.

327 LITOMYŠL - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 327 LITOMYŠL
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK 777 680 213
Vedoucí: Šárka SKŘIVANOVÁ J. Formánka 208 57001 Litomyšl 607 937 258

20.10.

708 OSTRAVA - TŘEBOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 708 OSTRAVA - TŘEBOVICE
Rozhodčí: MVDr.Jana GLISNÍKOVÁ 777 608 910
Vedoucí: Miroslava WNETRZÁKOVÁ Kolofíkova 1240/35a 72100 Ostrava 21 722 282 229

20.10.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

20.10.

508 LIBEREC - HANYCHOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 508 LIBEREC - HANYCHOV
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Renata KUBÍKOVÁ Strakonická 128 46008 Liberec 8 728 745 215

20.10.

169 DUCHCOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 169 DUCHCOV
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Josef OTTA Zelenkova 578/4 41901 Duchcov 607 713 487

20.10.

329 VRDY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 329 VRDY
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Jitka TOMANDLOVÁ V Mexiku 183 28575 Žehušice 731 504 527

20.10.

756 STARÝ KOLÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 756 STARÝ KOLÍN
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ 775 666 857
Vedoucí: Alena KARBANOVÁ Kateřinská 280 28123 Starý Kolín 728 932 877

20.10.

188 KYLEŠOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 188 KYLEŠOVICE
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Pavel GLADIŠ Staříč 670 73943 Staříč 603 505 236

20.10.

401 TÝNEC NAD LABEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 401 TÝNEC NAD LABEM
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Zdeněk BOROVIČKA Bělušice 23 28002 Bělušice 607 502 422

20.10.

503 NOVÝ BOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 503 NOVÝ BOR
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Ing.Eliška EHRENBERGEROVÁ Okrouhlá 163 47301 Nový Bor 774 565 355

20.10.

320 HRÁDEK U ROKYCAN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 320 HRÁDEK U ROKYCAN
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. 775 116 337
Vedoucí: Milada POKORNÁ 1. Máje 179 33842 Hrádek u Rokycan 732 647 313

20.10.

60 DĚČÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 60 DĚČÍN
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Petr PAROUBEK Červený Vrch 276/42 40502 Děčín 2 775 867 016

20.10.

1019 DOBRUŠKA U STADIONU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1019 DOBRUŠKA U STADIONU
Rozhodčí: Mgr.Jiří KUBEŠ 602 443 798
Vedoucí: Karel LEPŠ Čs. odboje 794 51801 Dobruška 604 975 791

21.10.

462 ZRUČ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 462 ZRUČ
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Mgr.Věra JÁCHIMOVÁ Jasná 4 31200 Plzeň 12 602 476 609

21.10.

31 PRAHA 10 - HOSTIVAŘ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 31 PRAHA 10 - HOSTIVAŘ
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: Monika JAROLÍMOVÁ Ohmova 80 10900 Praha 111 607 871 595

21.10.

1012 SÝČINA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1012 SÝČINA
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Iveta SADÍLKOVÁ Prodašice 36 29447 Prodašice 737 819 218

21.10.

13 OLOMOUC - ČERNOVÍR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 13 OLOMOUC - ČERNOVÍR
Rozhodčí: MUDr.Jiří TICHÝ 724 074 968
Vedoucí: Ing.Eduard WERNER Dalimilova 31 78335 Olomouc - Chomutov 603 503 324

21.10.

80 HAVLÍČKŮV BROD - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 80 HAVLÍČKŮV BROD
Rozhodčí: Miroslava FLAMICHOVÁ 730 510 100
Vedoucí: Hana BŘÍZOVÁ Kyjovská 1608 58001 Havlíčkův Brod 1 725 153 725

21.10.

437 KARLOVY VARY - DVORY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 437 KARLOVY VARY - DVORY
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Vladimír BRYNDA Vojkovice 104 36273 Vojkovice 724 358 360

21.10.

308 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 308 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Rozhodčí: MVDr.Jana GLISNÍKOVÁ 777 608 910
Vedoucí: Jan FINSTERLE Smolenská 728 56943 Jevíčko 725 012 452

21.10.

374 TURNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 374 TURNOV
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Ondřej ŠÍDA Bukovina 97 51101 Mírová pod Kozákovem 605 185 703

21.10.

457 KRALUPY NAD VLTAVOU - LOBEC - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 457 KRALUPY NAD VLTAVOU - LOBEC
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Jitka ČERNÁ Řež 126 25068 Řež 720 732 747

21.10.

166 TEPLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 166 TEPLICE
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Jiřina VORLOVÁ Teplická 91 41761 Bystřany 774 303 044

21.10.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Rozhodčí: Martin PEJŠA 774 555 702
Vedoucí: Antonín HANZAL Mezi Potoky 361 37001 Homole 774 809 880

21.10.

306 PŘELOUČ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 306 PŘELOUČ
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Lenka LYSÁ Nerudova 235 53501 Břehy p. Přelouč 737 907 562

21.10.

222 MĚSTEC KRÁLOVÉ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 222 MĚSTEC KRÁLOVÉ
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ 775 666 857
Vedoucí: Radka VOTRUBOVÁ Na Valech 94 28907 Libice nad Cidlinou 777 321 852

21.10.

460 KRNOV - HLUBČICKÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 460 KRNOV - HLUBČICKÁ
Rozhodčí: Jan MACOSZEK 725140358
Vedoucí: Sylva STAVINOHOVÁ V Osadě 27 79401 Krnov 1 604 854 472

21.10.

568 KOSTELEC NAD ORLICÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 568 KOSTELEC NAD ORLICÍ
Rozhodčí: Mgr.Jiří KUBEŠ 602 443 798
Vedoucí: Pavel ANDERLE Ve Štědré 807 51741 Kostelec nad Orlicí 737 966 181

21.10.

911 BOXER KLUB ČR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 911 BOXER KLUB ČR
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ 604 615 455
Vedoucí: Ing.Caroline ZAHRADNÍKOVÁ Hojsova Stráž 168 34006 Hojsova Stráž 724 053 791

21.10.

44 BYSTŘIČKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 44 BYSTŘIČKA
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Zdeněk HRUŠKA Jablůnka 483 75623 Jablůnka nad Bečvou 737 369 518

21.10.

68 ŠTĚTÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 68 ŠTĚTÍ
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Kamila FILIPOVÁ Dohnalova 665 41108 Štětí 602 676 602

21.10.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ ZDICE

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ 721 853 285
Vedoucí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. Vrchlického 270 26751 Zdice 731 773 337

21.10.

122 NOVÉ STRAŠECÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 122 NOVÉ STRAŠECÍ
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Marcela ŠMÍDOVÁ Flemíkova 1084 26901 Rakovník 739 494 321

21.10.

514 BŘEZNO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 514 BŘEZNO
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Radim PROKŠAN Gen. Svobody 177 43145 Březno u Chomutova 603 590 693

26.10.

429 CHRASTAVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 429 CHRASTAVA
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Lidmila PIŠTĚKOVÁ Tovární 559 46331 Chrastava 728 600 818

26.10.

284 LIBEREC - ARNEMA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 284 LIBEREC - ARNEMA
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Jaroslava HŮZOVÁ Donská 169 46311 Liberec 30 603 818 545

26.10.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

27.10.

1002 HORNÍ POČERNICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1002 HORNÍ POČERNICE
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Anna BRÁZDOVÁ Šplechnerova 854/19 19300 Praha 9 - H.Počernice 608 600 789

27.10.

726 KYJOV - BORŠOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 726 KYJOV - BORŠOV
Rozhodčí: Miroslava FLAMICHOVÁ 730 510 100
Vedoucí: Bohuslava ŠIBALOVÁ Věteřov 28 69701 Kyjov 1 606 777 669

27.10.

24 PRAHA 5 - RADOTÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 24 PRAHA 5 - RADOTÍN
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Ing.Jiří KNEIDL Strážovská 19 15300 Praha 5 604 647 875

27.10.

266 LITVÍNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 266 LITVÍNOV
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Jitka KARTUŠOVÁ Tržní 475 43601 Litvínov 1 604 515 345

27.10.

370 PRAHA 6 - BŘEVNOV - NZŘ a MZŘ rozhodčí vrátil DL-ZRUŠENO

Pořadatel: 370 PRAHA 6 - BŘEVNOV
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Marcela WENDLOVÁ Tělovýchovná 5 15500 Praha 5 604 267 731

27.10.

39 KLADNO - ŠVERMOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 39 KLADNO - ŠVERMOV
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Andrea ŠPALKOVÁ VI. ulice 210 27307 Vinařice u Kladna 774 129 282

27.10.

741 VELEŠÍN U LETIŠTĚ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 741 VELEŠÍN U LETIŠTĚ
Rozhodčí: Martin PEJŠA 774 555 702
Vedoucí: Vlastimil KLÍCHA U Hřiště 306 38232 Velešín 774 186 048

27.10.

191 OTICE - NZŘ a MZŘ FK Mokré Lazce

Pořadatel: 191 OTICE
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Karel MELLAR Hájová 21 74762 Mokré Lazce 601 297 803

27.10.

622 ŽERNOV - RÝZMBURK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 622 ŽERNOV - RÝZMBURK
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Petra VELECKÁ Tyršova 819 55203 Česká Skalice 728 478 627

27.10.

573 LETY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 573 LETY
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ 602 685 846
Vedoucí: Vladimír KASL Čs. Armády 118 25230 Řevnice 731 489 759

27.10.

559 DOLNÍ PŘÍM-PROBLUZ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 559 DOLNÍ PŘÍM-PROBLUZ
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK 775 133 040
Vedoucí: Aleš MAREK Sobětuš 10 50315 Nechanice 731 479 007

27.10.

35 RYCHVALD - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 35 RYCHVALD
Rozhodčí: Jan MACOSZEK 725140358
Vedoucí: Marcela BOTOŠOVÁ Eldorádo 1018 73532 Rychvald 736 413 715

27.10.

83 NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 83 NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ
Rozhodčí: Mgr.Jiří KUBEŠ 602 443 798
Vedoucí: Rudolf TOMÁŠ Dohalice 91 50313 Dohalice 603 372 891

27.10.

418 LOUNY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 418 LOUNY
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Jindřich WEINERT 5. Května 381 44001 Dobroměřice 603 893 471

27.10.

656 MĚLNÍK MĚSTO - NZŘ a MZŘ rozhodčí vrátila DL-ZRUŠENO

Pořadatel: 656 MĚLNÍK MĚSTO
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Zuzana JILEČKOVÁ Střední 127 25064 Měšice u Prahy 737 252 566

27.10.

113 DEFUROVY LAŽANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 113 DEFUROVY LAŽANY
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Miroslav BLÁHA Velký Bor 49 34101 Horažďovice 723 784 614

27.10.

426 NÝŘANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 426 NÝŘANY
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Theodor KRAJČÍ Blatnice 176 33025 Blatnice u Plzně 604 615 455

27.10.

271 PRAHA 4 - BRANÍK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 271 PRAHA 4 - BRANÍK
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Pavel FORMAN U Družstva Ideál 17 14000 Praha 4 602 251 789

27.10.

400 PRAHA 7 - STROMOVKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 400 PRAHA 7 - STROMOVKA
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Leoš VYCPÁLEK Konšelská 1403/2 18000 Praha 8 603 364 373

27.10.

23 PRAHA 5 - ZBRASLAV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 23 PRAHA 5 - ZBRASLAV
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ 775 666 857
Vedoucí: Václav KASKOUN Na Baních 1061 15600 Praha 5 - Zbraslav 603 574 642

28.10.

51 PRAHA 5 - JINONICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 51 PRAHA 5 - JINONICE
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: Zuzana VESELÁ Husova 958 25262 Horoměřice 775 670 788

28.10.

765 SVATOSLAV - NZŘ a MZŘ Bochovice

Pořadatel: 765 SVATOSLAV
Rozhodčí: Miroslava FLAMICHOVÁ 730 510 100
Vedoucí: Jiří ČEJKA Pohorilky 11 59401 Velké Meziříčí 724 312 392

28.10.

246 PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 246 PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Jana TOBOLKOVÁ Sdružení 21 14000 Praha 4 604 797 531

28.10.

471 PÍSEK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 471 PÍSEK
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ 606 806 504
Vedoucí: Jaroslav NOVOTNÝ Oldřichov 39 39701 Písek 724 680 812

28.10.

1004 SVOJETÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1004 SVOJETÍN
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Lenka ALBEROVSKÁ 5. května 283 27007 Mutějovice 737 153 263

28.10.

82 SEMILY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 82 SEMILY
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Petr HOVAD Letná I/309 51301 Semily 1 604 783 626

28.10.

651 SVATAVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 651 SVATAVA
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Zuzana SEKALOVÁ Marie Majerové 1748 35605 Sokolov 728 609 044

28.10.

794 HÁJEK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 794 HÁJEK
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Renata NOVÁČKOVÁ Sedmidomky 109 36263 Dalovice 775 170 060

28.10.

135 SEZEMICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 135 SEZEMICE
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Denisa ŠAFÁŘOVÁ Na Příkopech 4 78985 Mohelnice 775 393 701

28.10.

202 PRAHA 8 - KOBYLISY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 202 PRAHA 8 - KOBYLISY
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ 602 685 846
Vedoucí: Marie MUSILOVÁ Vlkovická 570/6 19600 Praha 96 732 490 493

28.10.

797 VYŠNÍ LHOTY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 797 VYŠNÍ LHOTY
Rozhodčí: Jan MACOSZEK 725140358
Vedoucí: Monika STRACKOVÁ Vyšní Lhoty 174 73951 Vyšní Lhoty 733 773 686

28.10.

264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA 602 174 071
Vedoucí: Bc.Eliška NEDVĚDOVÁ Ruská 215 37341 Hluboká nad Vltavou 605 255 178

28.10.

372 PYŠELY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 372 PYŠELY
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ 775 666 857
Vedoucí: Jindřich URBAN Javorník 63 256 25722 Čerčany 606 794 858

28.10.

276 PLZEŇ - ČECHUROV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 276 PLZEŇ - ČECHUROV
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ 604 615 455
Vedoucí: Hana EDEROVÁ Sušická 45 32600 Plzeň 724 721 670

28.10.

742 LIBEREC - CENTRUM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 742 LIBEREC - CENTRUM
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Jan SÝKORA Vilová 293/21 46010 Liberec 10 724 577 347

28.10.

238 KLADNO - ROZDĚLOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 238 KLADNO - ROZDĚLOV
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Martina VONDRUŠKOVÁ Kořenského 307 27204 Kladno 721 451 752

28.10.

148 RAKOVNÍK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 148 RAKOVNÍK
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. 775 116 337
Vedoucí: Daniel LUKEŠ Fojtíkova 2279 26901 Rakovník 604 490 611

28.10.

187 LUKOVÁ - NZŘ a MZŘ Původně 27.10.

Pořadatel: 187 LUKOVÁ
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Dana ŘEHÁKOVÁ Žichlínek 243 56301 Lanškroun 777 720 194

28.10.

276 PLZEŇ - ČECHUROV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 276 PLZEŇ - ČECHUROV
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Hana EDEROVÁ Sušická 45 32600 Plzeň 724 721 670

28.10.

43 BRUNTÁL - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 43 BRUNTÁL
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Jaroslava JANALÍKOVÁ Husova 18 79201 Bruntál 704 735 197

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Krmivo Brit pes přítel člověka HST abrus

© Všechna práva vyhrazena Český kynologický svaz - sportovní kynologie

Tvorba webových stránek