Výběrové soutěže a mistrovství

2.4.

VS na M ČR IPO - ZKO Svatoslav

Datum: 2.-3.4.2016
Místo: ZKO Svatoslav – Kynologický areál Bochovice (Unidog centrum)
Rozhodčí: Jiří Kolář-S, Jiří Vychodil-P, Martin Pejša-O
Figuranti: Václav Kuncl, Jiří Mach, náhr. Milan Římek
Vedoucí: Čejka Jiří, Svatoslav 7, 675 07 Čechtín, cejkajiri@volny.cz, 602 523 225

9.4.

VS na M ČR ZVV3 - ZKO Rakovník

Datum: 9.-10.4.2016
Místo: ZKO Rakovník
Rozhodčí: Vladimír Nedvěd -O, Jiří Čákora-S,Bc. Stanislav Beníšek-P
Figuranti: Vojtěch Filip, Tomáš Louda, náhr. Vladimír Opršál
Vedoucí: Dušan Korenko, Rozvodna Hlavačov 282,269 01 Rakovník, dusan.korenko@cez.cz, 724 347 053

16.4.

VS na M ČR IPO - ZKO Třeboň

Datum: 16.-17.4.2016
Místo: ZKO Třeboň
Rozhodčí: Jiří Kolář-S, Jiří Vychodil-P,Martin Pejša-O
Figuranti: Milan Římek, Václav Kuncl, náhr Jiří Mach
Vedoucí: Ing. Lacina, Na Hradečku 241, 379 01 Třeboň
laroja@cmail.cz 602 174 071

16.4.

VS na M ČR mládeže - ZKO Zbraslav

Datum: 16.4.2016
Místo: ZKO Zbraslav
Rozhodčí: Markéta Dvořáková, Miroslava Flamichová
Figuranti: Daniel Paleček, Vladimír Opršál
Vedoucí: Kaskoun Václav, Na Baních 1061, 156 00 Praha 5, kaskounova@seznam.cz, 257 923 145

30.4.

VS na M ČR IPO - ZKO Třinec

Datum: 30.4-1.5.2016
Místo: ZKO Třinec
Rozhodčí: Jiří Kolář-S, Jiří Vychodil-P,Martin Pejša-O
Figuranti: Jiří Mach, Milan Římek, náhr. Václav Kuncl
Vedoucí: Jiří Šurman, Frýdecká 509, 739 61 Třinec, susu.drak@seznam.cz, 737 366 605

7.5.

VS na M ČR mládeže - Havířov - Bludovice

Datum: 7.5.2016
Místo: Havířov - Bludovice
Rozhodčí: Miroslava Flamichová, Markéta Dvořáková
Figuranti: David Hanel, Jiří Bravenec
Vedoucí: Petr Ožana, Marxova 8/373, 736 01 Havířov, petr.ozana@volny.cz, 737 104 233

14.5.

VS na M ČR ZVV3 - ZKO Rožmitál pod Třemšínem

Datum: 14.-15.5.2016
Místo: ZKO Rožmitál pod Třemšínem
Rozhodčí: Vladimír Nedvěd -O, Jiří Čákora-S, Bc. Stanislav Beníšek-P
Figuranti: Vladimír Opršál, Vojtěch Filip, náhr. Tomáš Louda
Vedoucí: Holec Jiří, Vranovice 61, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem, jiri.holec@noricangroup.com, 603 520 322

17.6.

Mistrovství ČR IPO - ZKO Roudnice nad Labem

Datum: 17.-19.6.2016
Organizátor: ZKO Roudnice nad Labem
Místo: Vědomice, stadion Pod Lipou
Rozhodčí: Karel Nedvěd -S, MVDr Jana Glisníková -P, Theodor Krajčí-O
Figuranti: Pavel Soukop, Josef Kubec, náhr. Jiří Mach
Vedoucí: Kejř Václav, Neklanova 2708, 413 01 Roudnice nad Labem, kejrv@seznam.cz, 608 853 677
Web: www.kynologieroudnice.cz

6.8.

Mistrovství ČR mládeže - ZKO Dobříš

Datum: 6.-7.8.2016
Místo: ZKO Dobříš
Rozhodčí: Jiří Vychodil-S, Bc. Jiří Lasík-O, Iveta Skalická-P
Figuranti: Michal Sáss, Daniel Paleček
Vedoucí: Jiří Petrus, Hálkova 915, 263 01 Dobříš, jirry@centrum.cz, 776 260 222

27.8.

Boxerklub ČR - Stříbrný obojek CACT 2016 - ÚP Staňkov

Datum: 27. 8. 2016
Místo: Kynologický areál Otěšice
Pořadatel: Boxerklub ČR ÚP Staňkov
Vedoucí: Karbanová Markéta, Staňkov 74/1, 345 61, 732 351 612, wini.cz@seznam.cz

3.9.

VS mládeže stopařů - ZKO Albrechtice u Českého Těšína

Datum: 3. 9. 2016
Místo: ZKO Albrechtice u Českého Těšína
Rozhodčí: Ing. Jiří Radovesnický
Vedoucí: Petr Šmejkal, Hornická 174, 735 34 Albrechtice u Českého Těšína, faustusmoravia@seznam.cz, 731 677 460

10.9.

VS mládeže stopařů - ZKO Jaroměř

Datum: 10.9.2016
Místo: ZKO Jaroměř
Rozhodčí: Stanislav Ševčík
Vedoucí: Šmíd Pavel, Svinišťany 49, 552 04 Chvalkovice v Čechách, smid.p@seznam.cz, 603 249 100

17.9.

VS na M ČR stopařů - ZKO České Budějovice – Planá

Datum: 17.-18.9.2016
Místo: ZKO České Budějovice – Planá
Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč, Vladimír Koštál
Vedoucí: Petr Veselka, K.Chocholy 4, 370 05 České Budějovice, p.vesi@seznam.cz, 774 826 870

17.9.

Mistrovství ČR ZVV3 - ZKO Rožmitál pod Třemšínem

Datum: 17.-18.9.2016
Místo: ZKO Rožmitál pod Třemšínem
Rozhodčí: Miroslav Ryneš -S, Bc. Vilém Babička-P, Bc. Jiří Lasík-O
Figuranti: Jan Bӧhm, Bc. Jaroslav Vyhnal, náhr. Michal Sáss
Vedoucí: Holec Jiří, Vranovice 61, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem, jiri.holec@noricangroup.com. 603 520 322

24.9.

VS na M ČR stopařů - ZKO Rožmitál pod Třemšínem

Datum: 24.-25.9.2016
Místo: ZKO Rožm itál pod Třemšínem
Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč, Vladimír Koštál
Vedoucí: Jiří Holec, Vranovice 61, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem, jiri.holec@noricangroup.com, 603 520 322

24.9.

VS mládeže stopařů - ZKO Nové Strašecí

Datum: 24.9.2016
Místo: ZKO Nové Strašecí
Rozhodčí: Jaroslav Hartl
Vedoucí: Morávková Ilona, J.Š.Baara 517 , 273 03 Stochov, marbex@seznam.cz, 737 291 660

1.10.

VS na M ČR stopařů - ZKO Luková

Datum: 1.-2.10.2016
Místo: ZKO Luková
Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč, Vladimír Koštál
Vedoucí: Doleček Josef, Luková 90, 561 23 Damníkov, boban.lu@seznam.cz, 732 156 617

8.10.

VS na M ČR stopařů - ZKO Nový Malín

Datum: 8.-9.10.2016
Místo: ZKO Nový Malín
Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč, Vladimír Koštál
Vedoucí: Radovan Morávek,Nový Malín 284, 788 03 Nový Malín, rmoravek@atlas.cz, 724 210 653

15.10.

VS na M ČR stopařů - ZKO Frýdlant nad Ostravicí

Datum: 15 .- 16.10.2016
Místo: ZKO Frýdlant nad Ostravicí
Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč, Vladimír Koštál
Vedoucí: Ing. Novák Zbyněk, Baška 314, 739 01 Frýdek – Místek, zbynek.novak69@seznam.cz 606 771 151

15.10.

VS na M ČR stopařů - ZKO Hodonín

Datum: 15.-16.10.2016
Místo: ZKO Hodonín
Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč, Vladimír Koštál
Vedoucí: Radek Polák, Legionářů 1029/23, 695 01 Hodonín, ra.polak@post.cz, 604 500 733

15.10.

Mistrovství ČR mládeže stopařů - ZKO Žamberk

Datum: 15.-16.10.2016
Místo: ZKO Žamberk
Rozhodčí: Jiří Čákora, Markéta Dvořáková
Vedoucí: Vrkoč Ivan, Sokolovská 1299, 564 01 Žamberk, kacr.vrkoc@seznam.cz, 602 407 529

29.10.

Mistrovství ČR stopařů - ZKO České Budějovice - Planá

Datum: 29.-30.10.2016
Místo: ZKO České Budějovice - Planá
Rozhodčí: Ing. Jiří Radovesnický, Miroslava Flamichová
Vedoucí: Petr Veselka, K.Chocholy 4, 370 05 České Budějovice, p.vesi@seznam.cz, 774 826 870

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Krmivo Brit pes přítel člověka HST abrus

© Všechna práva vyhrazena Český kynologický svaz - sportovní kynologie

Tvorba webových stránek