Výběrové soutěže a mistrovství ČR

30.3.

VS IGP3 CACT - ZKO Roudnice nad Labem

Datum: 30. - 31. 3. 2019
Místo konání: Dušníky
Vedoucí akce: Václav Kejř, kejrv@seznam.cz, 608 853 677
Rozhodčí akce:
A - Vladimír Košťál
B - Jiří Čákora
C - František Zimek (hlavní rozhodčí)
Bc. Petra Rohlenová (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Jan Kuncl, Vojtěch Filip, Josef Kubec (náhradník)

6.4.

VS IGP3 CACT - ZKO Svatoslav

Datum: 6. - 7. 4. 2019

Místo konání: UNIDOGCENTRUM Bochovice
Vedoucí akce: Jiří Čejka, cejkajiri@volny.cz , 602 523 225
Rozhodčí akce: 
A - Vladimír Košťál
B - Jiří Čákora
C - František Zimek (hlavní rozhodčí)
Ing. Lenka Novotná (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Jiří Bravenec, Josef Kubec, Pavel Soukop (náhradník)

19.4.

VS mládeže všestranní - ZKO Zlín Mladcová

Datum: 19. 4. 2019

Vedoucí akce: Pavla Ostrčilíková, mm.ostrcilik@centrum.cz, 605 465 095
Rozhodčí akce: Bc. Jiří Lasík (hlavní rozhodčí), Vladimír Košťál
Figuranti: Pavel Soukop, Jiří Bravenec

20.4.

VS ZVV3 CACT - ZKO Litoměřice

Datum: 20. - 21. 4. 2019 (POZOR změna termínu konání; původně 27. - 28.)

Místo konání: kynologický areál Litoměřice
Vedoucí akce: Iva Valachová, valachltm@iex.cz, 602 402 974
Rozhodčí akce:
A – Jaroslav Hlaváč
B - Milan Zborka
C – Karel Nedvěd (hlavní rozhodčí)
Bc. Michaela Novotná (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Tomáš Louda, Vladimír Opršál, Petr Svoboda (náhradník)

27.4.

VS IGP3 CACT - ZKO Třinec

Datum: 27. - 28. 4. 2019

Místo konání: Třinec - Stadion Borek
Vedoucí akce: Jiří Šurman, Susu.drak@seznam.cz , 737 366 605
Rozhodčí akce:
A - Vladimír Košťál
B - Jiří Čákora
C - František Zimek (hlavní rozhodčí)
Ing. Zbyněk Novák (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Milan Římek, Pavel Soukop, Lukáš Čejka (náhradník)

4.5.

VS ZVV3 CACT - ZKO Rožmitál pod Třemšínem

Datum: 4. - 5. 5. 2019

Místo konání: kynologický areál DCA Volenice
Vedoucí akce: Jiří Holec, jholec@post.cz , 603 520 322
Rozhodčí akce: 
A – Jaroslav Hlaváč
B - Milan Zborka
C – Karel Nedvěd (hlavní rozhodčí)
Mgr. Michaela Knížová (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Václav Kuncl, Josef Neužil, Lukáš Fúsik (náhradník)

11.5.

VS mládeže všestranní - ZKO Plzeň Doubravka

Datum: 11. 5. 2019

Vedoucí akce: Petra Vodrážková, kk.plzen.doubravka@seznam.cz, 604 562 551
Rozhodčí akce: Bc. Stanislav Beníšek (hlavní rozhodčí), Michaela Kuncová
Figuranti: Josef Neužil, Lukáš Fúsik

15.6.

Mistrovství ČR IGP3 CACT - ZKO Horní Bříza

Datum: 15. - 16. 6. 2019

Místo konání: Horní Bříza
Vedoucí akce: Jiří Škubal, tazmansky.cert@seznam.cz, 603 112 283
Rozhodčí akce:
A - Jaroslav Petráček
B - Miroslav Ryneš
C - Bc. Jiří Lasík (hlavní rozhodčí)
David Rohlena (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Josef Kubec, Vojtěch Filip, Jan Kuncl (náhradník)

9.8.

Mistrovství ČR mládeže všestranní - ZKO Nýřany

Datum: 9. - 11. 8. 2019 (POZOR změna termínu konání; původně 17. - 18.)

Vedoucí akce: Theodor Krajčí, krajci.t@seznam.cz, 604 615 455
Rozhodčí akce: A - Jaroslav Hartl, B – Iveta Skalická, C – Jiří Radovesnický (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Vladimír Opršal, Josef Neužil, Filip Vojtěch (náhradník)

31.8.

VS mládeže stopařů - ZKO Albrechtice u Českého Těšína

Datum: 31. 8. 2019

Vedoucí akce: Mgr. Michaela Ohřálová,DiS, faustusmoravia@seznam.cz, 720111479
Rozhodčí akce: Jiří Radovesnický

7.9.

VS mládeže stopařů - ZKO Ševětín

Datum: 7. 9. 2019

Vedoucí akce: Milan Zborka, zborka.m@seznam.cz, 724 150 028
Rozhodčí akce: Mgr. Dana Havlová

21.9.

VS mládeže stopařů - ZKO Plzeň Doubravka

Datum: 21. 9. 2019

Vedoucí akce: Petra Vodrážková, kk.plzen.doubravka@seznam.cz, 604 562 551
Rozhodčí akce: Jaroslav Hartl

21.9.

Mistrovství ČR ZVV3 - ZKO Rožmitál pod Třemšínem

Datum: 21. - 22. 9. 2019

Místo konání: kynologický areál DCA Volenice
Vedoucí akce: Roman Šmatlák, romansmatlak@centrum.cz , 602 485 252
Rozhodčí akce: 
A - Martin Matoušek
B - Jiří Kolář
C - Miroslav Ulč (hlavní rozhodčí)
Karel Havelka (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Milan Římek, Petr Svoboda, Matěj Petrnek (náhradník)

28.9.

VS IGP-FH CACT - ZKO Defurovy Lažany

Datum: 28. - 29. 9. 2019

Místo konání: Defurovy Lažany
Vedoucí akce: Miroslav Bláha, blahamirdas@seznam.cz, 723 784 614
Rozhodčí akce: Jaroslav Hartl, Martin Matoušek

28.9.

VS IGP-FH CACT - ZKO Kutná Hora

Datum: 28. - 29. 9. 2019

Místo konání: Kutná Hora
Vedoucí akce: Petr Lodinský, petr.lodinsky@atlas.cz, 602 240 312
Rozhodčí akce: Jaroslav Hartl, Martin Matoušek

5.10.

VS IGP-FH CACT - ZKO Luková

Datum: 5. - 6. 10. 2019

Místo konání: Luková
Vedoucí akce: Dana Řeháková, dany.53@seznam.cz, 777 720 194
Rozhodčí akce: Jaroslav Hartl, Martin Matoušek

5.10.

VS IGP-FH CACT - BK ÚP Staňkov

Datum: 5. - 6. 10. 2019

Místo konání: Otěšice
Vedoucí akce: Antonín Karban, akarban@centrum.cz, 777 327 428
Rozhodčí akce: Jaroslav Hartl, Martin Matoušek

12.10.

Mistrovství ČR mládeže a juniorů stopařů - ZKO Žatec Loučky

Datum: 12. - 13. 10. 2019

Vedoucí akce: Ing. Helena Šabatová, sabatova@zachranari.cz, 605 980 513
Rozhodčí akce: Jiří Čákora (hlavní rozhodčí), Jaromír Klapal

12.10.

VS IGP-FH CACT - ZKO Ruda nad Moravou

Datum: 12. - 13. 10. 2019

Místo konání: Ruda nad Moravou
Vedoucí akce: Miloš Ježek, mison.repa@seznam.cz, 723 362 266
Rozhodčí akce: Jaroslav Hartl, Martin Matoušek

12.10.

VS IGP-FH CACT - ZKO Rožmitál pod Třemšínem

Datum: 12. - 13. 10. 2019

Místo konání: kynologický areál DCA Volenice
Vedoucí akce: Roman Šmatlák, romansmatlak@centrum.cz , 602 485 252
Rozhodčí akce: Jaroslav Hartl, Martin Matoušek

26.10.

Mistrovství ČR stopařů CACT - ZKO Veselí nad Lužnicí

Datum: 26. - 27. 10. 2019

Místo konání: Veselí nad Lužnicí
Vedoucí akce: Jan Prokeš, sluncealev@seznam.cz, 607 977 611
Rozhodčí akce: Miroslav Ryneš (hlavní rozhodčí), Petr Veselka

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Krmivo Brit pes přítel člověka HST abrus

© Všechna práva vyhrazena Český kynologický svaz - sportovní kynologie

Tvorba webových stránek