Akce

7.1.

VS IPO FH – ZKO Luková

Datum: 7. - 8. 10. 2017
Rozhodčí: Bc. Jiří Lasík, Jaroslav Petráček
Vedoucí: Dana Řeháková, Žichlínek 243, Lanškroun, Dany.53@seznam.cz, 777 720 194

26.1.

MS ISPU stopařů IPO FH se zadáním tit. CACIT - ZKO Horní Bříza

Datum: 26. - 29. 10. 2017
Rozhodčí: Dušan Majtas (SK), Miroslav Ryneš
Vedoucí: Jiří Škubal, Horní Bříza 751, tazmansky.cert@seznam.cz, 603 112 283

28.1.

III. kvalifikační závod Frýdek-Místek CACT + CACIOB

Datum: 28. 1. 2017
Vedoucí: Kristýna Barošová; kriss.z.chot@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

18.3.

IV. kvalifikační závod Kladno CACT

Datum: 18. 3. 2017
Vedoucí: Vedoucí akce: Petra Štolová; petraron@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

1.4.

VS IPO - ZKO Třinec

Datum: 1. - 2. 4. 2017
Rozhodčí: A - Milan Zborka, B - Jitka Duffková, C - Theodor Krajčí (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Radomír Kupka, David Hanel, Jiří Bravenec (náhradník)
Vedoucí: Jiří Šurman, Frýdecká 509, Třinec, susu.drak@seznam.cz , 737 366 605

1.4.

VS na MS dobrmanů 2017- Kynologický areál DUX Český Brod

Datum: 1. 4. 2017
Rozhodčí: Jiří Čákora
Figuranti: Josef Kubec, Pavel Soukop
Vedoucí: Zdeněk Poborský, V Lukách, Český Brod, dux@dux.cz, 602 353 469

8.4.

VS IPO – ZKO Roudnice nad Labem

Datum: 8. - 9. 4. 2017
Místo: fotbalové hřiště Předonín
Rozhodčí: A - Milan Zborka, B - Jitka Duffková, C - Theodor Krajčí (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Jan Kuncl, Bc. Jaroslav Vyhnal, Vojtěch Filip (náhradník)
Vedoucí: Václav Kejř, Neklanova 2708, Roudnice nad L., kejrv@seznam.cz, 608 853 677

14.4.

VS IPO - BK ČR ÚP Staňkov

Datum: 14. - 15. 4. 2017
Rozhodčí: A - Milan Zborka, B - Jitka Duffková, C - Theodor Krajčí (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Milan Římek, Jiří Mach, Michal Sáss (náhradník)
Vedoucí: Antonín Karban, Trnkova 332, Staňkov, akarban@centrum.cz , 732 351 612

15.4.

Mezinárodní závod s udělením titulu CACT

CACT pouze v kategorii IPO3
Datum: 15. - 16. 4. 2017
Pořadatel: Mondioring klub ČR

15.4.

MČR rottweilerů se zadáním tit. CACT – Přastavlky

Datum: 15. 4. 2017
Rozhodčí: Martin Matoušek, Jaroslav Petráček
Figuranti: Josef Kubec, Tomáš Louda
Vedoucí: Ivana Muclingerová

16.4.

Region Morava

Datum: 16. 4. 2017
Rozhodčí: zahraniční
Vedoucí: Radim Kelar, Pňovice 256, radimkelar@centrum.cz, 725 528 279
Pořadatel: Mondioring klub ČR

22.4.

VS ZVV3 - ZKO Rakovník

Datum: 22. - 23. 4. 2017
Rozhodčí: A - Jaroslav Hartl, B - Iveta Skalická, C - Miroslav Ryneš (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Václav Kuncl, Vladimír Opršál, Daniel Paleček (náhradník)
Vedoucí: Dušan Korenko, Bří Buriánů 1428, Rakovník, dusan.korenko71@gmail.com, 603 520 322

22.4.

VS mládeže všestranní - ZKO Nýřany

Datum: 22. 4. 2017
Rozhodčí: Miroslava Flamichová, Martin Matoušek
Figuranti: Michal Sáss, Bc. Jaroslav Vyhnal
Vedoucí: Milan Brunovský ml., Plzeňská 629, Vejprnice, milanbrunovsky@seznam.cz, 606 565 325

22.4.

MČR kníračů stopařů se zadáním tit. CACT – ZKO Horní Bříza

Datum: 22. 4. 2017
Rozhodčí: Karel Nedvěd
Vedoucí: Jiří Škubal, Horní Bříza 751, tazmansky.cert@seznam.cz, 603 112 283

22.4.

V. kvalifikační závod Dvůr Králové n/L CACT

Datum: 22. 4. 2017
Vedoucí: Lada Richterová; ladislava.richterova@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

6.5.

VS mládeže všestranní – ZKO Havířov Bludovice

Datum: 6. 5. 2017
Rozhodčí: Miroslava Flamichová, Martin Matoušek
Figuranti: Pavel Soukop, David Hanel
Vedoucí: Jiří Obozněnko, Kosmonautů 17, Havířov, oboznenko@seznam.cz, 773 065 111

13.5.

VS ZVV3 - ZKO Hluboká nad Vltavou Falco

Datum: 13. - 14. 5. 2017
Rozhodčí: A - Jaroslav Hartl, B - Iveta Skalická, C - Miroslav Ryneš (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Vojtěch Filip, Jan Kuncl, Vladimír Opršál (náhradník)
Vedoucí: Bc. Eliška Nedvědová, Ruská 215, Hluboká nad Vltavou, edgardo@seznam.cz, 605 255 178

19.5.

CACT IPO 3 – ZKO Chrustenice

Datum: 19. - 21. 5. 2017
Rozhodčí: Miroslav Ryneš, Karel Nedvěd
Figuranti: Jiří Mach, Bc. Jaroslav Vyhnal
Vedoucí: Daniel Paleček, Dálniční 274, Loděnice, palda83@seznam.cz, 725 503 527

21.5.

O Fénixovo pírko Ostrava CACT

Datum: 21. 5. 2017
Vedoucí: Kristýna Barošová; kriss.z.chot@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

16.6.

Mistrovství ČR IPO 2017 - ZKO Defurovy Lažany

Datum: 16. - 18. 6. 2017
Rozhodčí: A - Jiří Kolář, B- Ing. Miroslav Ulč, C- MUDr. Jiří Tichý (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Josef Kubec, Jiří Mach, Jan Kuncl (náhradník)
Vedoucí: Miroslav Bláha, Břežany 91, Horažďovice, blahamirdas@seznam.cz, 723 784 614

17.6.

VS Svatováclavský pohár se zadáním tit. CACT IPO3 – ZKO Zásmuky

Datum: 17. 6. 2017
Rozhodčí: Miroslav Ryneš, Lubomír Jonáš
Figuranti: Milan Římek, Michal Sáss
Vedoucí: Alena Šefelínová, Hřibská 2039/2, Praha 10, alenasef@seznam.cz, 607 975 672
Pořadatel: Boxer klub ČR

24.6.

Mezinárodní mistrovství ČR v mondioringu CACIT, CACT - Bystrovany u Olomouce

Datum: 24. - 25. 6. 2017
Rozhodčí: Christian Erb (CH)
Vedoucí: Radim Kelar, Pňovice 256, radimkelar@centrum.cz, 725 528 279
Pořadatel: Mondioring klub ČR

30.6.

Mezinárodní mistrovství ČKNO 2017 – Suchdol nad Odrou

Datum: 30. 6. -2. 7. 2017
Rozhodčí: A - Ladislav Košťál, B - MUDr. Jiří Tichý, C - Bastian Sen R. (B) (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Jiří Mach, Jan Böhm, David Hanel (náhradník)
Vedoucí: MUDr. Jiří Tichý, Malá Strana 13, Opava Komárov, tichyjir@email.cz, 724 074 968

13.7.

MČR agility kníračů se zadáním tit. CACT – Ostrava

Datum: 13. 7. 2017
Rozhodčí: -
Vedoucí: Jiří Škubal, Horní Bříza 751, tazmansky.cert@seznam.cz, 603 112 283
Pořadatel: Czech malinois club

12.8.

Mistrovství ČR mládeže všestranní 2017 - ZKO Zlín Mladcová

Datum: 12. - 13. 8. 2017
Rozhodčí: A - Jiří Kolář, B - Iveta Skalická, C - Bc. Jiří Lasík (hlavní rozhodčí)
Figuranti: David Hanel, Jiří Bravenec
Vedoucí: Marek Ostrčilík, Zálešná VIII/1347, Zlín, mm.ostrcilik@centrum.cz, 731 618 979

19.8.

CACIT Dobříš 2017 - Discdog klub

Datum: 19. - 20. 8. 2017
Rozhodčí: A - Jaroslav Hartl, B -Theodor Krajčí, C -Lengvarský (SK) (hlavní rozhodčí)
Vedoucí: Simona Kratochvílová, Voznice 165, Dobříš, info@cacit.cz, 777 223 372

30.8.

Memoriál Josefa Václavského V. ročník a Krajský přebor se zadáním CACT IPO3 – TJ Štěpánov (ZKO Štěpánov )

Datum: 30. 8. 2017
Rozhodčí: Miroslava Flamichová, Mgr. Dušan Majtas
Vedoucí: Michal Vidlař, Dolní 120/5, Štěpánov, michal.vidlar@gmail.com, 732 987 242

2.9.

VS na MČR mládeže a juniorů stopařů - – Albrechtice u Čes. Těšína

Datum: 2. 9. 2017
Rozhodčí: Ing. Jiří Radovesnický
Vedoucí: Petr Šmejkal, Hornická 174, Albrechtice u Českého Těšína, faustusmoravia@seznam.cz, 720 111 479

9.9.

KP CACT IPO 3 – ZKO Kardašova Řečice

Datum: 9. 9. 2017
Rozhodčí: Mgr. Dana Havlová, Ing. Jana Hořejší
Vedoucí: Dagmar Vacková, Míru 364, Kardašova Řečice, dagmarvackova@seznam.cz, 607 859 061

16.9.

VS mládeže stopařů – ZKO Žamberk

Datum: 16. 9. 2017
Rozhodčí: Miroslava Flamichová
Vedoucí: Ivan Vrkoč, Sokolovská 1299, 564 01 Žamberk, Kacr.vrkoc@seznam.cz, 602 407 529

16.9.

Šenovský pohár CACT IPO3 – ZKO Šenov

Datum: 16. 9. 2017
Rozhodčí: Ing. Jiří Radovesnický, Jan Macosze
Vedoucí: Otakar Spratek, Venkovská 1087, Šenov, otakar.spratek@seznam.cz, 602 970 970

16.9.

RTW cup se zadáním tit. CACT – Pačlavice

Datum: 16. 9. 2017
Rozhodčí: MUDr. Jiří Tichý, Iveta Skalická
Figuranti: Jiří Bravenec, David Hanel, Pavel Soukop (náhradník)
Vedoucí: Ivana Muclingerová

16.9.

26. MČR kníračů se zadáním tit. CACT – Suchdol nad Odrou

Datum: 16. - 17. 9. 2017
Rozhodčí: A -MUDr. Jiří Tichý, B - Vladimír Košťál, C - Bc. Jiří Lasík (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Pavel Soukop, David Hanel, Radomír Kupka (náhradník)
Vedoucí: Ing. Karel Černoch, Suchdol nad Odrou, 731 486 987

16.9.

MČR fr. ovčáků a bouvierů se zadáním tit. CACT - ZKO Přelouč

Datum: 16. - 17. 9. 2017
Místo: obec Břehy
Rozhodčí: Klapal Jaromír, Kubeš Jiří
Figuranti: Josef Kubec, Milan Římek
Vedoucí: Táňa Holešová, U Studánky 449/5, tana.holesova@gmail.cz, 602 507 838

16.9.

MR BOC Dvůr Králové n/L CACT

Datum: 16. 9. 2017
Vedoucí: Lada Richterová; ladislava.richterova@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

23.9.

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - ZKO Nýřany

Datum: 23. - 24. 9. 2017
Rozhodčí: A - Jaromír Hlaváč, B - Mgr. Dana Havlová, C - Jiří Čákora (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Bc. Jaroslav Vyhnal, Jiří Bravenec, Vojtěch Filip (náhradník)
Vedoucí: Milan Brunovský ml., Plzeňská 629, Vejprnice, milanbrunovsky@seznam.cz, 606 565 325

23.9.

VS mládeže stopařů – ZKO Nové Strašecí

Datum: 23. 9. 2017
Rozhodčí: Karel Nedvěd
Vedoucí: Ilona Morávková, J. Š. Baara 517, Stochov, marbex@seznam.cz, 737 291 660

30.9.

VS IPO FH - ZKO Kutná Hora

Datum: 30. 9. - 1. 10. 2017
Rozhodčí: Bc. Jiří Lasík, Jaroslav Petráček
Vedoucí: Petr Lodinský, Tyršova 588, Kolín II, petr.lodinsky@atlas.cz, 602 2403 12

30.9.

VS IPO FH – BK ČR ÚP Staňkov

Datum: 30. 9. - 1. 10. 2017
Rozhodčí: Bc. Jiří Lasík, Jaroslav Petráček
Vedoucí: Antonín Karban, Trnkova 332, Staňkov, akarban@centrum.cz , 732 351 612

7.10.

VS IPO FH

Datum: 7. - 8. 10. 2017
Rozhodčí: -
Vedoucí: -

7.10.

MČR boxerů a dobrmanů 2017 + závod o tit. CACIT – ÚP Praha

Datum: 7. - 8. 10. 2017
Rozhodčí: A - Miroslav Ryneš, B - MVDr. Jana Glisníková, C - Jozef Klíma (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Vojtěch Filip, Milan Římek
Vedoucí: Jana Fagošová, Ke školce 200, Strančice, mydogcz@mail.cz, 603 277 801
Pořadatel: Boxer klub ČR a Moravskoslezský dobrman klub

14.10.

VS IPO FH – ZKO Hodonín

Datum: 14. - 15. 10. 2017
Rozhodčí: Bc. Jiří Lasík, Jaroslav Petráček
Vedoucí: Radek Polák, Legionářů 1029/23, Hodonín, ra.polak@post.cz , 604 500 733

14.10.

VS IPO FH – ZKO Ruda nad Moravou

Datum: 14. - 15. 10. 2017
Rozhodčí: Bc. Jiří Lasík, Jaroslav Petráček
Vedoucí: Miloš Ježek, Bušín 99, 789 62

14.10.

X. MČR všech plemen, Beroun CACT

Datum: 14. - 15. 10. 2017
Vedoucí: Petra Štolová; petraron@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

21.10.

Mistrovství ČR mládeže stopařů 2017

Pořadatel: BEZ POŘADATELE
Datum: 21. -22. 10. 2017
Rozhodčí: Jiří Čákora, Jaromír Hlaváč
Vedoucí: -

21.10.

MČR IPO FH - Praha

Datum: 21. - 22. 10. 2017
Rozhodčí: Jiří Kolář, Bc. Stanislav Beníšek
Vedoucí: Tereza Mulačová, Nová 150, Zdiby, mulacova@hovawart.cz, 604 263 859
Pořadatel: Hovawart klub ČR

21.10.

Mistrovství ČR belgických ovčáků 2017 - Dolany u Prahy

Datum: 21. - 22. 10. 2016
Rozhodčí: A - MVDr. Jana Glisníková, B - Miroslav Ryneš, C - Theodor Krajčí (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Milan Římek, Bc. Jaroslav Vyhnal
Vedoucí: Jaroslav Kratochvíl, Voznice 165, Dobříš, sis-consult@seznam.cz, 777 223 352
Pořadatel: Czech malinois club

21.10.

Mezinárodní mistrovství BO v mondioringu s udělením tit. CACT – Bochovice Uni dog centrum

Datum: 21. - 22. 10. 2017
Rozhodčí: -
Vedoucí: Radim Kelar, Pňovice 256, radimkelar@centrum.cz, 725 528 279
Pořadatel: Mondioring klub ČR

26.10.

ČR – 26. MS ISPU IPO 3 se zadáním CACIT – ZKO Horní Bříza

Datum: 26. - 29. 10. 2017
Rozhodčí: A -Robert Markschläger, B - Georg Benz (D), B2 - (ČR), C - MUDr. Jiří Tichý (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Jiří Mach, Bc. Jaroslav Vyhnal, Pavel Soukop (náhradník)
Vedoucí: Jiří Škubal, Horní Bříza 751, tazmansky.cert@seznam.cz, 603 112 283

28.10.

Mistrovství ČR IPO FH 2017

Pořadatel: o pořadatelství se nikdo nepřihlásil
Datum: 28. - 29. 10. 2017
Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč, Vladimír Košťál
Vedoucí: -

28.10.

Mistrovství KCHBO AUO + BO Brno CACT

Datum: 28. 10. 2017
Vedoucí: Lenka Dušánková; gitaron@volny.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

4.11.

Krajská otevřená soutěž CACT IPO3, ZVV3, ZMP3 – ZKO Roudnice nad Labem

Datum: 4. - 5. 11. 2017
Rozhodčí: Lubomír Jonáš, Jiří Čákora
Vedoucí: Ing. Martin Čecho, Na Výsluní 2380, Roudnice nad Labem, martin.cecho@seznam.cz, 606 598 620

4.11.

Otevřené MČR mládeže a juniorů ČKNO – Spolek ČKNO Velešín

Datum: 4. - 5. 11. 2017
Rozhodčí: A - Milan Zborka, B - Ing. Lenka Novotná, C - Ing. Lea Šveráková (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Daniel Paleček, Jan Böhm, Václav Kuncl (náhradník)
Vedoucí: MUDr. Jiří Tichý, Malá Strana 13, Opava Komárov, tichyjir@email.cz, 724 074 968

28.11.

Ostrava CACT

Datum: 28. 11. 2017
Vedoucí: Kristýna Barošová; kriss.z.chot@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Krmivo Brit pes přítel člověka HST abrus

© Všechna práva vyhrazena Český kynologický svaz - sportovní kynologie

Tvorba webových stránek