Akce

7.1.

VS IPO FH – ZKO Luková

Datum: 7. - 8. 10. 2017
Rozhodčí: Bc. Jiří Lasík, Jaroslav Petráček
Vedoucí: Dana Řeháková, Žichlínek 243, Lanškroun, Dany.53@seznam.cz, 777 720 194

26.1.

1. MS ISPU stopařů IPO FH se zadáním CACT, CACIT - ZKO Horní Bříza

Datum: 26. - 29. 10. 2017
Rozhodčí: Dušan Majtas (SK), Miroslav Ryneš
Vedoucí: Jiří Škubal, Horní Bříza 751, tazmansky.cert@seznam.cz, 603 112 283

28.1.

III. kvalifikační závod Frýdek-Místek CACT + CACIOB

Datum: 28. 1. 2017
Vedoucí: Kristýna Barošová; kriss.z.chot@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

4.3.

463 PŘEROV II.

Pořadatel: 463 PŘEROV II.
Místo konání:
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Ing.Květoslava MOULÍKOVÁ Bezručova 19 75002 Přerov 2 607052397

11.3.

1023 LIBUŠÍN II.

Pořadatel: 1023 LIBUŠÍN II.
Místo konání:
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Karel NEDVĚD Fügnerova 443 27371 Zlonice 607 576 853

11.3.

450 ČESKÝ TĚŠÍN

Pořadatel: 450 ČESKÝ TĚŠÍN
Místo konání:
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Vladislav GLOGAR Horní Těrlicko 736 73542 Těrlicko 773 760 459

11.3.

509 KLIMKOVICE - VÁCLAVOVICE

Pořadatel: 509 KLIMKOVICE - VÁCLAVOVICE
Místo konání:
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ 606 527 715
Vedoucí: Mgr.Šárka VAVROŠOVÁ Za Nemocnicí 9 74301 Bílovec 737101962

12.3.

1023 LIBUŠÍN II.

Pořadatel: 1023 LIBUŠÍN II.
Místo konání:
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Karel NEDVĚD Fügnerova 443 27371 Zlonice 607 576 853

12.3.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Místo konání:
Rozhodčí: Ing.Jana HOŘEJŠÍ 776 635 927
Vedoucí: Antonín HANZAL Mezi Potoky 361 37001 Homole 774809880

18.3.

IV. kvalifikační závod Kladno CACT

Datum: 18. 3. 2017
Vedoucí: Vedoucí akce: Petra Štolová; petraron@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

18.3.

426 NÝŘANY

Pořadatel: 426 NÝŘANY
Místo konání:
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Theodor KRAJČÍ Blatnice 176 33025 Blatnice u Plzně 604 615 455

19.3.

402 MOST - RUDOLICE

Pořadatel: 402 MOST - RUDOLICE
Místo konání:
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Jitka DUFFKOVÁ Ke Špičáku 95 43401 Most Rudolice 603 341 851

19.3.

24 PRAHA 5 - RADOTÍN

Pořadatel: 24 PRAHA 5 - RADOTÍN
Místo konání:
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Gabriela VANÍČKOVÁ Madridská 546 25228 Černošice 605274679

25.3.

722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN

Pořadatel: 722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN
Místo konání:
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Martina CIPROVÁ Hostím 23 26601 Beroun 1 733204322

25.3.

714 OŘECH

Pořadatel: 714 OŘECH
Místo konání:
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Radka BENČOVÁ Nad Zlíchovem 414/34 15200 Praha 5 773 668 087

25.3.

575 HORNÍ BŘÍZA

Pořadatel: 575 HORNÍ BŘÍZA
Místo konání:
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ 604 615 455
Vedoucí: Lenka PISTULKOVÁ Josefa Lady 50 32300 Plzeň 23 603840236

25.3.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Místo konání:
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK 775 133 040
Vedoucí: Miloš FALTYS Lány 84 53701 Chrudim 1 723 389 795

25.3.

656 MĚLNÍK MĚSTO

Pořadatel: 656 MĚLNÍK MĚSTO
Místo konání:
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Zuzana JILEČKOVÁ Střední 127 25064 Měšice u Prahy 737252566

25.3.

1025 CHLÍSTOVICE

Pořadatel: 1025 CHLÍSTOVICE
Místo konání:
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Mirka HYŽÍKOVÁ Bratří Hlaviců 106 75501 Vsetín 1 724 975 081

25.3.

533 LITOMĚŘICE

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Místo konání:
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

25.3.

621 TUCHORAZ

Pořadatel: 621 TUCHORAZ
Místo konání:
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Michaela PAVLIŠÁKOVÁ V Zátiší 314 25089 Lázně Toušeň 607 067 797

25.3.

379 BOROVANY

Pořadatel: 379 BOROVANY
Místo konání:
Rozhodčí: Mgr.František ZIMEK 606 360 160
Vedoucí: Jan PRŮKA Ostrolovský Újezd 17 37401 Trhové Sviny 730946745

26.3.

658 ZABRUŠANY

Pořadatel: 658 ZABRUŠANY
Místo konání:
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Luďka KADEŘÁBKOVÁ Štěrbina ev.č.1 41771 Zabrušany 776 269 065

26.3.

496 CHRUSTENICE

Pořadatel: 496 CHRUSTENICE
Místo konání:
Rozhodčí: Lubomír JONÁŠ 602 336 017
Vedoucí: Jitka MRÁČKOVÁ Chrustenice 123 26712 Chrustenice 732 188 495

26.3.

533 LITOMĚŘICE

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Místo konání:
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

26.3.

911 BOXER KLUB ČR

Pořadatel: 911 BOXER KLUB ČR
Místo konání:
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ 604 615 455
Vedoucí: Antonín KARBAN Trnkova 332 34561 Staňkov 777 327 428

26.3.

91 PARDUBICE - NEMOŠICE

Pořadatel: 91 PARDUBICE - NEMOŠICE
Místo konání:
Rozhodčí: Jiří KUBEŠ 602 443 798
Vedoucí: Petra HUBENÁ Sokolovská 2720 53002 Pardubice 2 728 211 413

26.3.

259 ČESKÝ BROD

Pořadatel: 259 ČESKÝ BROD
Místo konání:
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ 602 685 846
Vedoucí: Zdeněk POBORSKÝ V Lukách 151 28201 Český Brod 602 353 469

26.3.

1002 HORNÍ POČERNICE

Pořadatel: 1002 HORNÍ POČERNICE
Místo konání:
Rozhodčí: Vladimír NEDVĚD 602 387 870
Vedoucí: Anna BRÁZDOVÁ Šplechnerova 854/19 19300 Praha 9 - H.Počernice 608 600 789

26.3.

659 OSTROV-VESEŘICE

Pořadatel: 659 OSTROV-VESEŘICE
Místo konání:
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 605 717 398
Vedoucí: Ing.Aneta HOFFMEISTEROVÁ Nad Nádražím 307 36301 Ostrov 604 965 005

26.3.

418 LOUNY

Pořadatel: 418 LOUNY
Místo konání:
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Jindřich WEINERT 5. Května 381 44001 Dobroměřice 603 893 471

1.4.

VS IPO - ZKO Třinec

Datum: 1. - 2. 4. 2017
Rozhodčí: A - Milan Zborka, B - Jitka Duffková, C -  Theodor Krajčí (hlavní rozhodčí), MUDr. Jiří Tichý (pomocný rozhodčí) 
Figuranti: Radomír Kupka, David Hanel, Jiří Bravenec (náhradník)
Vedoucí: Jiří Šurman, Frýdecká 509, Třinec, susu.drak@seznam.cz, 737 366 605

1.4.

VS na MS dobrmanů 2017- Kynologický areál DUX Český Brod

Datum: 1. 4. 2017
Rozhodčí: Jiří Čákora
Figuranti: Josef Kubec, Pavel Soukop
Vedoucí: Zdeněk Poborský, V Lukách, Český Brod, dux@dux.cz, 602 353 469

8.4.

VS IPO – ZKO Roudnice nad Labem

Datum: 8. - 9. 4. 2017
Místo: fotbalové hřiště Předonín
Rozhodčí: A - Milan Zborka, B - Jitka Duffková, C - Theodor Krajčí (hlavní rozhodčí),  Ing. Jitka Jozová (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Jan Kuncl, Bc. Jaroslav Vyhnal, Vojtěch Filip (náhradník)
Vedoucí: Václav Kejř, Neklanova 2708, Roudnice nad L., kejrv@seznam.cz, 608 853 677

14.4.

VS IPO - BK ČR ÚP Staňkov

Datum: 14. - 15. 4. 2017
Rozhodčí: A - Milan Zborka, B - Jitka Duffková, C - Theodor Krajčí (hlavní rozhodčí), Mgr. Jiří Tyc (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Milan Římek, Jiří Mach, Michal Sáss (náhradník)
Vedoucí: Antonín Karban, Trnkova 332, Staňkov, akarban@centrum.cz , 732 351 612

15.4.

MČR rottweilerů se zadáním tit. CACT – Přestavlky

Datum: 15. 4. 2017
Rozhodčí: Martin Matoušek, Jaroslav Petráček
Figuranti: Josef Kubec, Tomáš Louda
Vedoucí: Ivana Muclingerová

15.4.

Kvalifikační závody na MR v agility 2017 - Roudnice n/L a Přerov

Datum: 15. - 16. 4. 2017
Místo: Roudnice nad Labem a Přerov
Pořadatel: Klub agility ČR

22.4.

VS ZVV3 - ZKO Rakovník

Datum: 22. - 23. 4. 2017
Rozhodčí: A - Jaroslav Hartl, B - Iveta Skalická, C - Miroslav Ryneš (hlavní rozhodčí), Mgr. Jiří Tyc (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Václav Kuncl, Vladimír Opršál, Daniel Paleček (náhradník)
Vedoucí: Dušan Korenko, Bří Buriánů 1428, Rakovník, dusan.korenko71@gmail.com, 603 520 322

22.4.

VS mládeže všestranní - ZKO Nýřany

Datum: 22. 4. 2017
Rozhodčí: Miroslava Flamichová, Martin Matoušek
Figuranti: Michal Sáss, Bc. Jaroslav Vyhnal
Vedoucí: Milan Brunovský ml., Plzeňská 629, Vejprnice, milanbrunovsky@seznam.cz, 606 565 325

22.4.

V. kvalifikační závod Dvůr Králové n/L CACT

Datum: 22. 4. 2017
Vedoucí: Lada Richterová; ladislava.richterova@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

23.4.

MČR kníračů stopařů se zadáním tit. CACT – ZKO Horní Bříza

Datum: 23. 4. 2017 (původně 22. 4. 2017)
Rozhodčí: Karel Nedvěd
Vedoucí: Jiří Škubal, Horní Bříza 751, tazmansky.cert@seznam.cz, 603 112 283

29.4.

Kvalifikační závod pro výběr juniorské reprezentace na EOJ 2017 Lucembursko

Datum: 29. - 30. 4. 2017
Místo: Roudnice nad Labem
Pořadatel: Klub agility ČR

6.5.

VS mládeže všestranní – ZKO Havířov Bludovice

Datum: 6. 5. 2017
Rozhodčí: Miroslava Flamichová, Martin Matoušek
Figuranti: Pavel Soukop, David Hanel
Vedoucí: Jiří Obozněnko, Kosmonautů 17, Havířov, oboznenko@seznam.cz, 773 065 111

6.5.

CACT IPO 3 – ZKO Chrustenice

Datum:  6. - 7. 5. 2017 (původně 19. - 21. 5. 2017)
Rozhodčí: Miroslav Ryneš, Karel Nedvěd
Figuranti: Vladimír Opršal, Bc. Jaroslav Vyhnal
Vedoucí: Daniel Paleček, Dálniční 274, Loděnice, palda83@seznam.cz, 725 503 527

13.5.

Mezinárodní závod s udělením titulu CACT - Mohelnice

CACT pouze v kategorii M III
Datum: 13. - 14. 5. 2017 (původně 15. - 16. 4.)
Rozhodčí: Valeer Linclau (Belgie)
Figuranti: Pavel Urban, Jiří Toman, Marcin Gawron (PL)
Pořadatel: Mondioring klub ČR

13.5.

VS ZVV3 - ZKO Hluboká nad Vltavou Falco

Datum: 13. - 14. 5. 2017
Rozhodčí: A - Jaroslav Hartl, B - Iveta Skalická, C - Miroslav Ryneš (hlavní rozhodčí), J. Hlaváč (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Vojtěch Filip, Jan Kuncl, Vladimír Opršál (náhradník)
Vedoucí: Bc. Eliška Nedvědová, Ruská 215, Hluboká nad Vltavou, edgardo@seznam.cz, 605 255 178

20.5.

Kvalifikační závod pro výběr juniorské reprezentace na EOJ 2017 Lucembursko

Datum: 20. - 21. 5. 2017
Místo: Děčín
Pořadatel: Klub agility ČR

20.5.

Kvalifikační závod pro výběr reprezentace na EO Itálie a MS 2017 Liberec

Datum: 20. - 21. 5. 2017
Místo: Děčín
Pořadatel: Klub agility ČR

21.5.

O Fénixovo pírko Ostrava CACT

Datum: 21. 5. 2017
Vedoucí: Kristýna Barošová; kriss.z.chot@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

27.5.

MR Obedience mládeže, CACT - Česká Třebová

Datum: 27. 5. 2017
Místo: Česká Třebová, MR Obedience mládeže, CACT
Kontaktní osoba: Iveta Skalická, iveska@centrum.cz
Pořadatel: Klub Obedience CZ

10.6.

Kvalifikační závod pro výběr reprezentace na EO Itálie a MS 2017 Liberec

Datum: 10. - 11. 6. 2017
Místo: Děčín
Pořadatel: Klub agility ČR

16.6.

Mistrovství ČR IPO CACT 2017 - ZKO Roudnice nad Labem

Datum: 16. - 18. 6. 2017
Rozhodčí: A - Jiří Kolář, B- Ing. Miroslav Ulč, C- MUDr. Jiří Tichý (hlavní rozhodčí), Ing. Jitka Jozová (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Josef Kubec, Jiří Mach, Jan Kuncl (náhradník)
Vedoucí: Václav Kejř, Neklanova 2708, Roudnice nad L., kejrv@seznam.cz, 608 853 677

24.6.

Mezinárodní mistrovství ČR v mondioringu CACIT, CACT

Datum: 24. - 25. 6. 2017
Místo: Bystrovany u Olomouce
Rozhodčí: Marc Willems (B), Christian Erb (CH)
Figuranti: Julien Toegers (B), Jiří Toman, Marcin Gawron (PL)
Vedoucí: Radim Kelar, Pňovice 256, radimkelar@centrum.cz, 725 528 279
Pořadatel: Mondioring klub ČR

24.6.

Kvalifikační závody na MR v agility 2017

Datum: 24. - 25. 6. 2017
Místo: Mladá Boleslav a Brno
Pořadatel: Klub agility ČR

25.6.

VS Svatováclavský pohár se zadáním tit. CACT IPO3 – ZKO Zásmuky

Datum: 25. 6. 2017 (původně 17. 6.)
Rozhodčí: Miroslav Ryneš, Lubomír Jonáš
Figuranti: Milan Římek, Michal Sáss
Vedoucí: Alena Šefelínová, Hřibská 2039/2, Praha 10, alenasef@seznam.cz, 607 975 672
Pořadatel: Boxer klub ČR

30.6.

Mezinárodní mistrovství ČKNO CACT 2017 – Suchdol nad Odrou

Datum: 30. 6. -2. 7. 2017
Rozhodčí:  A - Ladislav Košťál, B - MUDr. Jiří Tichý (hlavní rozhodčí), C - Bastiaansen R. (B)
Figuranti: Jiří Mach, Jan Böhm, David Hanel (náhradník)
Vedoucí: MUDr. Jiří Tichý, Malá Strana 13, Opava Komárov, tichyjir@email.cz, 724 074 968

13.7.

MČR agility kníračů se zadáním tit. CACT – Ostrava

Datum: 13. 7. 2017
Rozhodčí: -
Vedoucí: Jiří Škubal, Horní Bříza 751, tazmansky.cert@seznam.cz, 603 112 283
Pořadatel: Czech malinois club

12.8.

Mistrovství ČR mládeže všestranní 2017 - ZKO Zlín Mladcová

Datum: 12. - 13. 8. 2017
Rozhodčí: A - Jiří Kolář, B - Iveta Skalická, C - Bc. Jiří Lasík (hlavní rozhodčí)
Figuranti: David Hanel, Jiří Bravenec
Vedoucí: Marek Ostrčilík, Zálešná VIII/1347, Zlín, mm.ostrcilik@centrum.cz, 731 618 979

19.8.

CACIT Dobříš 2017 - Discdog klub

Datum: 19. - 20. 8. 2017
Rozhodčí: A - Jaroslav Hartl, B -Theodor Krajčí, C -Lengvarský (SK) (hlavní rozhodčí)
Vedoucí: Simona Kratochvílová, Voznice 165, Dobříš, info@cacit.cz, 777 223 372

26.8.

Stříbrný obojek CACT 2017 - Otěšice

VS na MS boxerů ATIBOX 2018 – Stříbrný obojek CACT
MR boxerů stopařů
VS pro MS FH ATIBOXU 2017

Datum: 26.8.2017
Místo: Otěšice
Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč, Jaroslav Hartl
Figuranti: Bc. Jaroslav Vyhnal, Milan Brunovský, Vladimír Opršál
Vedoucí: Antonín Karban, Trnkova 332, Staňkov, akarban@centrum.cz, 777327428

2.9.

VS na MČR mládeže a juniorů stopařů - – Albrechtice u Čes. Těšína

Datum: 2. 9. 2017
Rozhodčí: Ing. Jiří Radovesnický
Vedoucí: Petr Šmejkal, Hornická 174, Albrechtice u Českého Těšína, faustusmoravia@seznam.cz, 720 111 479

9.9.

KP CACT IPO 3 – ZKO Kardašova Řečice

Datum: 9. 9. 2017
Rozhodčí: Mgr. Dana Havlová, Ing. Jana Hořejší
Vedoucí: Dagmar Vacková, Míru 364, Kardašova Řečice, dagmarvackova@seznam.cz, 607 859 061

16.9.

VS mládeže stopařů – ZKO Žamberk

Datum: 16. 9. 2017
Rozhodčí: Miroslava Flamichová
Vedoucí: Ivan Vrkoč, Sokolovská 1299, 564 01 Žamberk, Kacr.vrkoc@seznam.cz, 602 407 529

16.9.

RTW cup se zadáním tit. CACT – Pačlavice

Datum: 16. 9. 2017
Rozhodčí: František Zimek, Iveta Skalická
Figuranti: Jiří Bravenec, Josef Neužil, Václav Kuncl (náhradník)
Vedoucí: Ivana Muclingerová

16.9.

26. MČR kníračů se zadáním CACT, CACIT – Suchdol nad Odrou

Datum: 16. - 17. 9. 2017
Rozhodčí: A - Jan Macoszek, B - Vladimír Košťál, C - MUDr. Jiří Tichý (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Pavel Soukop, David Hanel, Radomír Kupka (náhradník)
Vedoucí: Ing. Karel Černoch, Suchdol nad Odrou, 731 486 987

16.9.

MČR fr. ovčáků a bouvierů se zadáním tit. CACT - ZKO Přelouč

Datum: 16. - 17. 9. 2017
Místo: obec Břehy
Rozhodčí: Klapal Jaromír, Kubeš Jiří
Figuranti: Josef Kubec, Milan Římek
Vedoucí: Táňa Holešová, U Studánky 449/5, tana.holesova@gmail.cz, 602 507 838

16.9.

MR BOC Dvůr Králové n/L CACT

Datum: 16. 9. 2017
Vedoucí: Lada Richterová; ladislava.richterova@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

16.9.

MČR fr. ovčáků a bouvierů se zadáním tit. CACT IPO 3 - ZKO Přelouč

Briard klub ČR (+ Bouvier des flanders club Bohemia + Beauceron klub ČR)
Datum: 16. - 17. 9. 2017
Místo: Břehy
Rozhodčí: Klapal Jaromír, Kubeš Jiří
Figuranti: Josef Kubec, Milan Římek
Vedoucí: Táňa Holešová, U Studánky 449/5, tana.holesova@gmail.com, 602 507 838

23.9.

Mistrovství ČR ZVV3 2017 - ZKO Nýřany

Datum: 23. - 24. 9. 2017
Rozhodčí: A - Jaromír Hlaváč, B - Mgr. Dana Havlová, C - Jiří Čákora (hlavní rozhodčí), Jaroslav Hartl (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Bc. Jaroslav Vyhnal, Jiří Bravenec, Vojtěch Filip (náhradník)
Vedoucí: Milan Brunovský ml., Plzeňská 629, Vejprnice, milanbrunovsky@seznam.cz, 606 565 325

23.9.

VS mládeže stopařů – ZKO Nové Strašecí

Datum: 23. 9. 2017
Rozhodčí: Karel Nedvěd
Vedoucí: Ilona Morávková, J. Š. Baara 517, Stochov, marbex@seznam.cz, 737 291 660

23.9.

Šenovský pohár CACT IPO3 – ZKO Šenov

Datum: 23. 9. 2017
Rozhodčí: Bc. Jiří Lasík, Jan Macoszek
Vedoucí: Otakar Spratek, Venkovská 1087, Šenov, otakar.spratek@seznam.cz, 602 970 970

23.9.

Mistrovství ČR mládeže v agility 2017

Datum: 23. - 24. 9. 2017
Místo: Přerov
Pořadatel: Klub agility ČR

30.9.

VS IPO FH - ZKO Kutná Hora

Datum: 30. 9. - 1. 10. 2017
Rozhodčí: Bc. Jiří Lasík, Jaroslav Petráček
Vedoucí: Petr Lodinský, Tyršova 588, Kolín II, petr.lodinsky@atlas.cz, 602 2403 12

30.9.

VS IPO FH – BK ČR ÚP Staňkov

Datum: 30. 9. - 1. 10. 2017
Rozhodčí: Bc. Jiří Lasík, Jaroslav Petráček
Vedoucí: Antonín Karban, Trnkova 332, Staňkov, akarban@centrum.cz , 732 351 612

30.9.

Memoriál Josefa Václavského V. ročník a Krajský přebor se zadáním CACT IPO3 – TJ Štěpánov (ZKO Štěpánov )

Datum: 30. 8. 2017
Rozhodčí: Miroslava Flamichová, Mgr. Dušan Majtas
Vedoucí: Michal Vidlař, Dolní 120/5, Štěpánov, michal.vidlar@gmail.com, 732 987 242

5.10.

Mistrovství světa FCI v agility 2017 - CACAg

Datum: 5. - 8. 10. 2017
Místo: Liberec
Pořadatel: Klub agility ČR

7.10.

VS IPO FH – ZKO Ruda nad Moravou

Datum: 7. - 8. 10. 2017 (původně 14. - 15. 10. 2017)
Rozhodčí: Bc. Jiří Lasík, Jaroslav Petráček
Vedoucí: Miloš Ježek, Bušín 99, 789 62

7.10.

MČR boxerů a dobrmanů 2017 + závod o CACT, CACIT – ÚP Praha

Datum: 7. - 8. 10. 2017
Rozhodčí: A - Miroslav Ryneš, B - MVDr. Jana Glisníková, C - Jozef Klíma (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Vojtěch Filip, Milan Římek
Vedoucí: Jana Fagošová, Ke školce 200, Strančice, mydogcz@mail.cz, 603 277 801
Pořadatel: Boxer klub ČR a Moravskoslezský dobrman klub

9.10.

Mistrovství ČR v agility 2017 - CACAg

Datum: 9. - 10. 9. 2017
Místo: Děčín
Pořadatel: Klub agility ČR

14.10.

VS IPO FH CACT - Veselí nad Lužnicí

Datum: 14. - 15. 10. 2017 Rozhodčí: Bc. Jiří Lasík, Jaroslav Petráček Vedoucí: Prokeš Jan,...

14.10.

VS IPO FH – ZKO Hodonín

Datum: 14. - 15. 10. 2017
Rozhodčí: Bc. Jiří Lasík, Jaroslav Petráček
Vedoucí: Radek Polák, Legionářů 1029/23, Hodonín, ra.polak@post.cz , 604 500 733

14.10.

X. MČR všech plemen, Beroun CACT

Datum: 14. - 15. 10. 2017
Vedoucí: Petra Štolová; petraron@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

21.10.

Mistrovství ČR mládeže stopařů 2017

Pořadatel: BEZ POŘADATELE
Datum: 21. -22. 10. 2017
Rozhodčí: Jiří Čákora, Jaromír Hlaváč
Vedoucí: -

21.10.

MČR IPO FH se zadáváním CACT - Praha

Datum: 21. - 22. 10. 2017
Rozhodčí: Jiří Kolář, Bc. Stanislav Beníšek
Vedoucí: Tereza Mulačová, Nová 150, Zdiby, mulacova@hovawart.cz, 604 263 859
Pořadatel: Hovawart klub ČR

21.10.

Mistrovství ČR belgických ovčáků CACT IPO 3 - Dolany u Prahy

Datum: 21. - 22. 10. 2016
Rozhodčí: A - MVDr. Jana Glisníková, B - Miroslav Ryneš, C - Theodor Krajčí (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Milan Římek, Bc. Jaroslav Vyhnal
Vedoucí: Jaroslav Kratochvíl, Voznice 165, Dobříš, sis-consult@seznam.cz, 777 223 352
Pořadatel: Czech malinois club

21.10.

Mezinárodní mistrovství BO v mondioringu s udělením tit. CACT

Datum: 21. - 22. 10. 2017
Místo: Bochovice Uni dog centrum
Rozhodčí: zahraniční
Vedoucí: Radim Kelar, Pňovice 256, radimkelar@centrum.cz, 725 528 279
Pořadatel: Mondioring klub ČR

26.10.

ČR – 26. MS ISPU IPO 3 se zadáním CACT, CACIT – ZKO Horní Bříza

Datum: 26. - 29. 10. 2017
Rozhodčí: A -Robert Markschläger, B - Georg Benz (D), B2 - Lenka Chmurová (ČR), C - MUDr. Jiří Tichý (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Jiří Mach, Bc. Jaroslav Vyhnal, Pavel Soukop (náhradník)
Vedoucí: Jiří Škubal, Horní Bříza 751, tazmansky.cert@seznam.cz, 603 112 283

28.10.

Mistrovství KCHBO AUO + BO Brno CACT

Datum: 28. 10. 2017
Vedoucí: Lenka Dušánková; gitaron@volny.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

3.11.

MS boxerů ATIBOXu stopařů CACT – Staňkov, Otěšice

Kategorie: FH2, FH1, FPr1
Datum: 3.-5.11.2017
Rozhodčí: Krajčí Theodor + 1 zahraniční
Vedoucí: Antonín Karban Trnkova 332, Staňkov, akarban@centrum.cz, 777327428

4.11.

Mistrovství ČR IPO FH CACT 2017 - Nový Malín

Pořadatel: ZKO Nový Malín
Datum: 4. - 5. 11. 2017
Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč, Vladimír Košťál
Vedoucí: Radovan Morávek, Nový Malín 284, 788 03 Nový Malín, rmoravek@atlas.cz, 724 210 653

4.11.

Krajská otevřená soutěž CACT IPO3, ZVV3, ZMP3 – ZKO Roudnice nad Labem

Datum: 4. - 5. 11. 2017
Rozhodčí: Lubomír Jonáš, Jiří Čákora
Vedoucí: Ing. Martin Čecho, Na Výsluní 2380, Roudnice nad Labem, martin.cecho@seznam.cz, 606 598 620

4.11.

Otevřené MČR mládeže a juniorů ČKNO – Spolek ČKNO Velešín

Datum: 4. - 5. 11. 2017
Rozhodčí: A - Milan Zborka, B - Ing. Lenka Novotná, C - Ing. Lea Šveráková (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Daniel Paleček, Jan Böhm, Václav Kuncl (náhradník)
Vedoucí: MUDr. Jiří Tichý, Malá Strana 13, Opava Komárov, tichyjir@email.cz, 724 074 968

28.11.

Ostrava CACT

Datum: 28. 11. 2017
Vedoucí: Kristýna Barošová; kriss.z.chot@seznam.cz
Pořadatel: Klub obedience CZ

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Krmivo Brit pes přítel člověka HST abrus

© Všechna práva vyhrazena Český kynologický svaz - sportovní kynologie

Tvorba webových stránek