Akce

13.1.

Klub Obedience CZ - Dvůr Nové zámky (hala) + CACT

Datum: 13. 1. 2018
Vedoucí akce: Lucie Gabrielová, Adelaine@seznam.cz

10.2.

Klub Obedience CZ - Ostrava + CACT

Datum: 10. 2. 2018
Vedoucí akce: Kristýna Barošová, psiskolafenix@gmail.com

4.3.

259 ČESKÝ BROD - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 259 ČESKÝ BROD
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Zdeněk POBORSKÝ

9.3.

259 ČESKÝ BROD - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 259 ČESKÝ BROD
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ
Vedoucí: Zdeněk POBORSKÝ

10.3.

714 OŘECH - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 714 OŘECH
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ
Vedoucí: Radka BENČOVÁ

10.3.

722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ
Vedoucí: Ing.Martina CIPROVÁ

11.3.

457 KRALUPY NAD VLTAVOU - LOBEC - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 457 KRALUPY NAD VLTAVOU - LOBEC
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ
Vedoucí: Jitka ČERNÁ

11.3.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ
Vedoucí: Antonín HANZAL

17.3.

496 CHRUSTENICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 496 CHRUSTENICE
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGELOVOVÁ
Vedoucí: Daniel PALEČEK

17.3.

656 MĚLNÍK MĚSTO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 656 MĚLNÍK MĚSTO
Rozhodčí: Karel NEDVĚD
Vedoucí: Zuzana JILEČKOVÁ

17.3.

487 OSTROV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 487 OSTROV
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK
Vedoucí: Petra HORÁKOVÁ

17.3.

426 NÝŘANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 426 NÝŘANY
Rozhodčí: Jaroslav HARTL
Vedoucí: Theodor KRAJČÍ

17.3.

Klub Obedience CZ - Kladno (tráva) + CACT

Datum: 17. 3. 2018
Vedoucí akce: Petra Štolová, petraron@seznam.cz

18.3.

418 LOUNY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 418 LOUNY
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ
Vedoucí: Eva TRUKSOVÁ

24.3.

722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ
Vedoucí: Ing.Martina CIPROVÁ

24.3.

24 PRAHA 5 - RADOTÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 24 PRAHA 5 - RADOTÍN
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA
Vedoucí: Gabriela VANÍČKOVÁ

24.3.

218 CHRUDIM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 218 CHRUDIM
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL
Vedoucí: Jana MARTINCOVÁ

25.3.

34 ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 34 ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK
Vedoucí: Roman ŠMATLÁK

30.3.

93 TLUČNÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 93 TLUČNÁ
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ
Vedoucí: Jitka DAVÍDKOVÁ

30.3.

911 BOXER KLUB ČR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 911 BOXER KLUB ČR
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ
Vedoucí: Jana AUTERSKÁ

30.3.

1023 LIBUŠÍN II. - IPO-FH hřiště

Pořadatel: 1023 LIBUŠÍN II.
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ
Vedoucí: Karel NEDVĚD

30.3.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Markéta DVOŘÁKOVÁ
Vedoucí: Miloš FALTYS

30.3.

658 ZABRUŠANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 658 ZABRUŠANY
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Luďka KADEŘÁBKOVÁ

30.3.

246 PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 246 PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Jana TOBOLKOVÁ

31.3.

161 KÁCOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 161 KÁCOV
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ
Vedoucí: Jan JIRÁSEK

31.3.

1023 LIBUŠÍN II. - IPO-FH hřiště

Pořadatel: 1023 LIBUŠÍN II.
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ
Vedoucí: Karel NEDVĚD

31.3.

496 CHRUSTENICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 496 CHRUSTENICE
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA
Vedoucí: Daniel PALEČEK

31.3.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ

31.3.

192 OPAVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 192 OPAVA
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ
Vedoucí: Romana HEJDUKOVÁ

31.3.

575 HORNÍ BŘÍZA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 575 HORNÍ BŘÍZA
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ
Vedoucí: Lenka PISTULKOVÁ

1.4.

796 KOSTELEC NAD LABEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 796 KOSTELEC NAD LABEM
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA
Vedoucí: Kateřina FABÍKOVÁ

1.4.

394 PRAHA 9 - ÚJEZD NAD LESY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 394 PRAHA 9 - ÚJEZD NAD LESY
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK
Vedoucí: Vladimíra KRÁLOVÁ

1.4.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ
Vedoucí: Václav ZEISEK

1.4.

125 SOKOLOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 125 SOKOLOV
Rozhodčí: Ivan MARINČ
Vedoucí: Ing.Dana UHERKOVÁ

1.4.

353 KOLÍN - SENDRAŽICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 353 KOLÍN - SENDRAŽICE
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK
Vedoucí: Miroslav BUREŠ

1.4.

382 LEDČICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 382 LEDČICE
Rozhodčí: Karel NEDVĚD
Vedoucí: Jiří BUŠIL

1.4.

401 TÝNEC NAD LABEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 401 TÝNEC NAD LABEM
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL
Vedoucí: Zdeněk BOROVIČKA

1.4.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Milan ZBORKA
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ

1.4.

767 NIVY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 767 NIVY
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK
Vedoucí: Libuše NOVOTNÁ

1.4.

68 ŠTĚTÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 68 ŠTĚTÍ
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Kamila FILIPOVÁ

1.4.

373 SUCHDOL N. LUŽNICÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 373 SUCHDOL N. LUŽNICÍ
Rozhodčí: Mgr.František ZIMEK
Vedoucí: Karel ŠIMÁNEK

1.4.

467 CÍSAŘSKÝ U ŠLUKNOVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 467 CÍSAŘSKÝ U ŠLUKNOVA
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ
Vedoucí: Dana ROKOSOVÁ

2.4.

402 MOST - RUDOLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 402 MOST - RUDOLICE
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ
Vedoucí: Jitka DUFFKOVÁ

7.4.

VS IPO CACT – ZKO Třeboň

Datum: 7. - 8. 4. 2018
Místo: sport kemp Doubí
Rozhodčí akce: 
A - Jaroslav Petráček
B - Miroslav Ryneš
C - Bc. Jiří Lasík (hlavní rozhodčí)
Eliška Nedvědová (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Filip Vojtěch, Kubec Josef, Neužil Josef (náhradník)
Vedoucí: Ing. Jan Lacina, Na Hrádečku 241, 379 31 Třeboň, laroja@cmail.cz , 602 174 071

7.4.

722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN - IPO-FH IPO-FH

Pořadatel: 722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ
Vedoucí: Ing.Martina CIPROVÁ

7.4.

496 CHRUSTENICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 496 CHRUSTENICE
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA
Vedoucí: Daniel PALEČEK

7.4.

922 CZECH MALINOIS CLUB - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 922 CZECH MALINOIS CLUB
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL
Vedoucí: Lucie KALOČOVÁ

7.4.

252 CHEB - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 252 CHEB
Rozhodčí: Ivan MARINČ
Vedoucí: Lenka HORÁKOVÁ

7.4.

273 KOLÍN - BORKY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 273 KOLÍN - BORKY
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ
Vedoucí: Jana STARÁ

7.4.

756 STARÝ KOLÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 756 STARÝ KOLÍN
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ
Vedoucí: Alena KARBANOVÁ

7.4.

1030 ŠEVĚTÍN II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1030 ŠEVĚTÍN II.
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ
Vedoucí: Václav PLÁŠIL

7.4.

1023 LIBUŠÍN II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1023 LIBUŠÍN II.
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Karel NEDVĚD

7.4.

191 OTICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 191 OTICE
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ
Vedoucí: Karel MELLAR

7.4.

48 ŠTĚPÁNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 48 ŠTĚPÁNOV
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ
Vedoucí: Petra KOLÁŘOVÁ

7.4.

23 PRAHA 5 - ZBRASLAV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 23 PRAHA 5 - ZBRASLAV
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Václav KASKOUN

8.4.

299 DOMAŽLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 299 DOMAŽLICE
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ
Vedoucí: Ing.Hana SLACHOVÁ

8.4.

722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN - IPO-FH IPO-FH

Pořadatel: 722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN
Rozhodčí: Karel NEDVĚD
Vedoucí: Ing.Martina CIPROVÁ

8.4.

478 SEDLČANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 478 SEDLČANY
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK
Vedoucí: Martin HOLCMANN

8.4.

139 ČESKÁ SKALICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 139 ČESKÁ SKALICE
Rozhodčí: Markéta DVOŘÁKOVÁ
Vedoucí: Alena SIVÁKOVÁ

8.4.

749 CHOTĚBUZ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 749 CHOTĚBUZ
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL
Vedoucí: Lucie GÓRECKÁ

8.4.

191 OTICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 191 OTICE
Rozhodčí: Jan MACOSZEK
Vedoucí: Karel MELLAR

8.4.

222 MĚSTEC KRÁLOVÉ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 222 MĚSTEC KRÁLOVÉ
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ
Vedoucí: Radka VOTRUBOVÁ

8.4.

778 ZLÍN MLADCOVÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 778 ZLÍN MLADCOVÁ
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ
Vedoucí: Pavla OSTRČILÍKOVÁ

8.4.

599 ČEPERKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 599 ČEPERKA
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK
Vedoucí: Marek KMONÍČEK

8.4.

471 PÍSEK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 471 PÍSEK
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ
Vedoucí: Jaroslav NOVOTNÝ

8.4.

273 KOLÍN - BORKY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 273 KOLÍN - BORKY
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Jana STARÁ

8.4.

462 ZRUČ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 462 ZRUČ
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ
Vedoucí: Mgr.Věra JÁCHIMOVÁ

8.4.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Rozhodčí: Milan ZBORKA
Vedoucí: Antonín HANZAL

13.4.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ

13.4.

131 HABARTOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 131 HABARTOV
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK
Vedoucí: Milan KOUTECKÝ

14.4.

MČR kníračů stopařů CACT

Datum: 14. 4. 2018
Místo konání: Ostrava Kunčice
Vedoucí: Veronika Staniová, Přibylova 14, Ostrava, verka.cerv@seznam.cz, 737 461 128
Rozhodčí: Vladimír Košťál

14.4.

Klub Obedience CZ - Dvůr Králové nad Labem (tráva) + CACT, CACIOB

Datum: 14. 4. 2018
Vedoucí akce: Lada Richterová, ladislava.richterova@seznam.cz

14.4.

495 NERATOVICE - MLÉKOJEDY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 495 NERATOVICE - MLÉKOJEDY
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ
Vedoucí: Miloslava NOSKEOVÁ

14.4.

462 ZRUČ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 462 ZRUČ
Rozhodčí: Jaroslav HARTL
Vedoucí: Mgr.Věra JÁCHIMOVÁ

14.4.

741 VELEŠÍN U LETIŠTĚ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 741 VELEŠÍN U LETIŠTĚ
Rozhodčí: Mgr.Dana HAVLOVÁ
Vedoucí: Lucie MARYŠKOVÁ

14.4.

461 ROUDNICE N. L. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 461 ROUDNICE N. L.
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ
Vedoucí: Vlasta KOČANOVÁ

14.4.

57 STŘÍBRO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 57 STŘÍBRO
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ
Vedoucí: Ivana ŠŮSOVÁ

14.4.

83 NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 83 NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK
Vedoucí: Rudolf TOMÁŠ

14.4.

487 OSTROV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 487 OSTROV
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK
Vedoucí: Dagmar KOLLÁROVÁ

14.4.

418 LOUNY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 418 LOUNY
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Jindřich WEINERT

14.4.

662 DOLNÍ BENEŠOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 662 DOLNÍ BENEŠOV
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ
Vedoucí: Táňa MICHALÍK

14.4.

24 PRAHA 5 - RADOTÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 24 PRAHA 5 - RADOTÍN
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ
Vedoucí: Gabriela VANÍČKOVÁ

14.4.

656 MĚLNÍK MĚSTO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 656 MĚLNÍK MĚSTO
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Zuzana JILEČKOVÁ

14.4.

496 CHRUSTENICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 496 CHRUSTENICE
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ
Vedoucí: Daniel PALEČEK

14.4.

525 POLIČKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 525 POLIČKA
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL
Vedoucí: Jitka ŽIVNŮSTKOVÁ

15.4.

1019 DOBRUŠKA U STADIONU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1019 DOBRUŠKA U STADIONU
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK
Vedoucí: Karel LEPŠ

15.4.

238 KLADNO - ROZDĚLOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 238 KLADNO - ROZDĚLOV
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA
Vedoucí: Martina VONDRUŠKOVÁ

15.4.

658 ZABRUŠANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 658 ZABRUŠANY
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ
Vedoucí: Luďka KADEŘÁBKOVÁ

15.4.

346 PŘEŠTICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 346 PŘEŠTICE
Rozhodčí: Jaroslav HARTL
Vedoucí: Václav KUBELKA

15.4.

223 TŘEBOŇ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 223 TŘEBOŇ
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ
Vedoucí: Jan HOLICKÝ

15.4.

1013 DUBICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1013 DUBICE
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ
Vedoucí: Elisabeth HYPIUSOVÁ

15.4.

80 HAVLÍČKŮV BROD - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 80 HAVLÍČKŮV BROD
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ
Vedoucí: Hana BŘÍZOVÁ

15.4.

306 PŘELOUČ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 306 PŘELOUČ
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL
Vedoucí: Lenka LYSÁ

15.4.

408 CHODOV U KARL VARŮ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 408 CHODOV U KARL VARŮ
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Ing.Sandra LINHOVÁ

15.4.

690 STUDÁNKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 690 STUDÁNKA
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Josef REISINGER

15.4.

634 OTVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 634 OTVICE
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ
Vedoucí: Michaela NOVOTNÁ

15.4.

526 MORAVIČANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 526 MORAVIČANY
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ
Vedoucí: Ing.Karel BRULÍK

15.4.

259 ČESKÝ BROD - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 259 ČESKÝ BROD
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Zdeněk POBORSKÝ

15.4.

38 HAVÍŘOV - BLUDOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 38 HAVÍŘOV - BLUDOVICE
Rozhodčí: Jan MACOSZEK
Vedoucí: Petr OŽANA

15.4.

755 JÍLOVÉ U DRŽKOVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 755 JÍLOVÉ U DRŽKOVA
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK
Vedoucí: Karel ŠPELINA

21.4.

VS IPO CACT – ZKO Svatoslav

Datum: 21. - 22. 4. 2018
Místo: UNIDOGCENTRUM Bochovice
Rozhodčí akce: 
A - Jaroslav Petráček
B - Miroslav Ryneš
C - Bc. Jiří Lasík (hlavní rozhodčí)
Jan Lacina (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Kuncl Jan, Filip Vojtěch, Pavel Soukop (náhradník)
Vedoucí: Jiří Čejka, Svatoslav 7, 675 07 Čechtín, cejkajiri@volny.cz , 602 523 225

21.4.

VS mládeže všestranných - Praha Zbraslav

Datum: 21. 4. 2018
Rozhodčí akce: Ing. Jiří Radovesnický(hlavní rozhodčí), Vladimír Košťál
Figuranti: Opršál Vladimír, Louda Tomáš (původně: Paleček Daniel)
Vedoucí akce: Václav Kaskoun, Na Baních 1061, 156 00 Praha - Zbraslav, kaskounova@seznam.cz, 603 574 642

21.4.

1029 MILÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1029 MILÍN
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK
Vedoucí: Alice NELIBOVÁ

21.4.

260 BEROUN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 260 BEROUN
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGELOVOVÁ
Vedoucí: Antonín ELIÁŠEK

21.4.

155 ÚSTÍ N.L. - BUKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 155 ÚSTÍ N.L. - BUKOV
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ
Vedoucí: Nelly KOVAŘÍKOVÁ

21.4.

113 DEFUROVY LAŽANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 113 DEFUROVY LAŽANY
Rozhodčí: Jaroslav HARTL
Vedoucí: Miroslav BLÁHA

21.4.

91 PARDUBICE - NEMOŠICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 91 PARDUBICE - NEMOŠICE
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL
Vedoucí: Petra HUBENÁ

21.4.

131 HABARTOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 131 HABARTOV
Rozhodčí: Ivan MARINČ
Vedoucí: Milan KOUTECKÝ

21.4.

127 CHLUMEC N. CIDLINOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 127 CHLUMEC N. CIDLINOU
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK
Vedoucí: Iva VODIČKOVÁ

21.4.

723 PŇOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 723 PŇOV
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ
Vedoucí: Alice DAVIDOVÁ

21.4.

314 BENÁTKY NAD JIZEROU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 314 BENÁTKY NAD JIZEROU
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ
Vedoucí: Marcela PAULÍKOVÁ

21.4.

1004 SVOJETÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1004 SVOJETÍN
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK
Vedoucí: Lenka ALBEROVSKÁ

21.4.

680 LITOMĚŘICE POD RADOBÝLEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 680 LITOMĚŘICE POD RADOBÝLEM
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Naďa HASMAN

21.4.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ

21.4.

186 STRAKONICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 186 STRAKONICE
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ
Vedoucí: Mgr.Jindřiška KOŠTOVÁ

21.4.

325 ROUSOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 325 ROUSOVICE
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Vlaďka ECLEROVÁ

21.4.

636 KLUKY U PÍSKU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 636 KLUKY U PÍSKU
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ
Vedoucí: Eva KOPŘIVOVÁ

21.4.

317 BENEŠOV U PRAHY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 317 BENEŠOV U PRAHY
Rozhodčí: Ing.Lenka NOVOTNÁ
Vedoucí: Jana KOTULÁNOVÁ

22.4.

154 PLZEŇ - KŘIMICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 154 PLZEŇ - KŘIMICE
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ
Vedoucí: Václav VŮCHA

22.4.

101 VENDRYNĚ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 101 VENDRYNĚ
Rozhodčí: Jan MACOSZEK
Vedoucí: Václav KOPKA

22.4.

1030 ŠEVĚTÍN II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1030 ŠEVĚTÍN II.
Rozhodčí: Petr VESELKA
Vedoucí: Václav PLÁŠIL

22.4.

271 PRAHA 4 - BRANÍK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 271 PRAHA 4 - BRANÍK
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGELOVOVÁ
Vedoucí: Pavel FORMAN

22.4.

599 ČEPERKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 599 ČEPERKA
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL
Vedoucí: Marek KMONÍČEK

22.4.

403 ML. BOLESLAV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 403 ML. BOLESLAV
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ
Vedoucí: Václav BARTHEL

22.4.

191 OTICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 191 OTICE
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL
Vedoucí: Josef HAVRÁNEK

22.4.

51 PRAHA 5 - JINONICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 51 PRAHA 5 - JINONICE
Rozhodčí: Karel NEDVĚD
Vedoucí: Zuzana VESELÁ

22.4.

290 BRANDÝS NAD LABEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 290 BRANDÝS NAD LABEM
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Libuše CHALOUPKOVÁ

22.4.

164 ŠENOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 164 ŠENOV
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ
Vedoucí: Otakar SPRATEK

22.4.

336 JAROMĚŘ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 336 JAROMĚŘ
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK
Vedoucí: Kateřina ŠMÍDOVÁ

22.4.

31 PRAHA 10 - HOSTIVAŘ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 31 PRAHA 10 - HOSTIVAŘ
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Monika JAROLÍMOVÁ

22.4.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ
Vedoucí: Zuzana ŘÍHOVÁ

27.4.

13 OLOMOUC - ČERNOVÍR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 13 OLOMOUC - ČERNOVÍR
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK
Vedoucí: Ing.Eduard WERNER

28.4.

277 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ I. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 277 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ I.
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ
Vedoucí: Martina MAŠKOVÁ

28.4.

714 OŘECH - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 714 OŘECH
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGELOVOVÁ
Vedoucí: Radka BENČOVÁ

28.4.

276 PLZEŇ - ČECHUROV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 276 PLZEŇ - ČECHUROV
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK
Vedoucí: Hana EDEROVÁ

28.4.

400 PRAHA 7 - STROMOVKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 400 PRAHA 7 - STROMOVKA
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA
Vedoucí: Leoš VYCPÁLEK

28.4.

289 KOLOVEČ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 289 KOLOVEČ
Rozhodčí: Jaroslav HARTL
Vedoucí: Jan PECL

28.4.

173 SOBĚCHLEBY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 173 SOBĚCHLEBY
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ
Vedoucí: Lucie CÍSAŘOVÁ

28.4.

245 NÁCHOD - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 245 NÁCHOD
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL
Vedoucí: Šárka LOKOTOVÁ

28.4.

284 LIBEREC - ARNEMA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 284 LIBEREC - ARNEMA
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ
Vedoucí: Jaroslava HŮZOVÁ

28.4.

911 BOXER KLUB ČR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 911 BOXER KLUB ČR
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ
Vedoucí: Jana AUTERSKÁ

28.4.

26 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 26 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Rozhodčí: Jan MACOSZEK
Vedoucí: Bohumil KUBEŠA

28.4.

23 PRAHA 5 - ZBRASLAV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 23 PRAHA 5 - ZBRASLAV
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK
Vedoucí: Václav KASKOUN

28.4.

621 TUCHORAZ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 621 TUCHORAZ
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ
Vedoucí: Michaela PAVLIŠÁKOVÁ

28.4.

735 KRALUPY NAD VLTAVOU - STRACHOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 735 KRALUPY NAD VLTAVOU - STRACHOV
Rozhodčí: Karel NEDVĚD
Vedoucí: Běluše DULOVCOVÁ

28.4.

338 VESELÍ NAD LUŽNICÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 338 VESELÍ NAD LUŽNICÍ
Rozhodčí: Ing.Lenka NOVOTNÁ
Vedoucí: Jan PROKEŠ

28.4.

748 ČESKÉ BUDĚJOVICE - U ROZVODNY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 748 ČESKÉ BUDĚJOVICE - U ROZVODNY
Rozhodčí: Martin PEJŠA
Vedoucí: Stanislav KOCOUREK

28.4.

420 STRÁŽ POD RALSKEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 420 STRÁŽ POD RALSKEM
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK
Vedoucí: Eva TICHOVSKÁ

28.4.

133 HORNÍ SLAVKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 133 HORNÍ SLAVKOV
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK
Vedoucí: Ilona BARTOŇOVÁ

28.4.

411 LENEŠICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 411 LENEŠICE
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Mgr.Ivana DERFLEROVÁ

28.4.

516 MĚLNÍK - MLAZICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 516 MĚLNÍK - MLAZICE
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Kateřina FIALOVÁ

28.4.

543 SUDKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 543 SUDKOV
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ
Vedoucí: Mgr.Eva BICANOVÁ

28.4.

203 HODONÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 203 HODONÍN
Rozhodčí: Miroslava FLAMICHOVÁ
Vedoucí: Radek POLÁK

28.4.

370 PRAHA 6 - BŘEVNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 370 PRAHA 6 - BŘEVNOV
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Marcela WENDLOVÁ

29.4.

373 SUCHDOL N. LUŽNICÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 373 SUCHDOL N. LUŽNICÍ
Rozhodčí: Mgr.Dana HAVLOVÁ
Vedoucí: Karel ŠIMÁNEK

29.4.

320 HRÁDEK U ROKYCAN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 320 HRÁDEK U ROKYCAN
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK
Vedoucí: Pavel TEJČEK

29.4.

246 PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 246 PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA
Vedoucí: Jana TOBOLKOVÁ

29.4.

139 ČESKÁ SKALICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 139 ČESKÁ SKALICE
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL
Vedoucí: Alena SIVÁKOVÁ

29.4.

455 MIMOŇ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 455 MIMOŇ
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ
Vedoucí: Ing.Tomáš KARCZUB

29.4.

88 DĚTMAROVICE II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 88 DĚTMAROVICE II.
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL
Vedoucí: Josef URBÁNEK

29.4.

575 HORNÍ BŘÍZA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 575 HORNÍ BŘÍZA
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ
Vedoucí: Lenka PISTULKOVÁ

29.4.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA
Vedoucí: Antonín HANZAL

29.4.

48 ŠTĚPÁNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 48 ŠTĚPÁNOV
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK
Vedoucí: Radka FLAŠAROVÁ

29.4.

559 DOLNÍ PŘÍM-PROBLUZ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 559 DOLNÍ PŘÍM-PROBLUZ
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK
Vedoucí: Aleš MAREK

29.4.

1025 CHLÍSTOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1025 CHLÍSTOVICE
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ
Vedoucí: Lenka PECÁROVÁ

29.4.

221 VLAŠIM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 221 VLAŠIM
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ
Vedoucí: Miroslava CHRAMOSTOVÁ

29.4.

411 LENEŠICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 411 LENEŠICE
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK
Vedoucí: Mgr.Ivana DERFLEROVÁ

29.4.

437 KARLOVY VARY - DVORY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 437 KARLOVY VARY - DVORY
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Vladimír BRYNDA

29.4.

294 ZLOSYŇ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 294 ZLOSYŇ
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Alena PĚTROŠOVÁ

29.4.

460 KRNOV - HLUBČICKÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 460 KRNOV - HLUBČICKÁ
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ
Vedoucí: Marek ŠIFALDA

29.4.

49 LITOVEL - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 49 LITOVEL
Rozhodčí: MVDr.Jana GLISNÍKOVÁ
Vedoucí: MUDr.Dajana TŮMOVÁ

29.4.

238 KLADNO - ROZDĚLOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 238 KLADNO - ROZDĚLOV
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGELOVOVÁ
Vedoucí: Martina VONDRUŠKOVÁ

29.4.

486 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 486 ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ
Vedoucí: Jaroslav KOVÁŘ

29.4.

476 KRNOV - CHOMÝŽ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 476 KRNOV - CHOMÝŽ
Rozhodčí: MUDr.Jiří TICHÝ
Vedoucí: Gabriela HAJNÁ

29.4.

66 PRAHA 8 - LIBEŇ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 66 PRAHA 8 - LIBEŇ
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Kristýna MAŠKOVÁ

29.4.

312 KLABAVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 312 KLABAVA
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ
Vedoucí: Ing.Michal PETRÁSEK

1.5.

VS BVK dospělých a mládeže - ZKO Louny

Datum: 1. 5. 2018
Místo konání: Kynologický areál ZKO Louny - 418
Vedoucí akce: Ing. Aulická Petra, aulicka@poprokan.cz , 605 279 707

1.5.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Karel NEDVĚD
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ

1.5.

28 ORLOVÁ 1 - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 28 ORLOVÁ 1
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL
Vedoucí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ

1.5.

1001 DALEŠICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1001 DALEŠICE
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA
Vedoucí: Monika HENCOVÁ

1.5.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ
Vedoucí: Václav ZEISEK

1.5.

378 HRANICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 378 HRANICE
Rozhodčí: MVDr.Jana GLISNÍKOVÁ
Vedoucí: Ing.Petr KAFKA

1.5.

95 PŘÍBRAM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 95 PŘÍBRAM
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ
Vedoucí: Miluše MELICHAROVÁ

1.5.

427 RUDA NAD MORAVOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 427 RUDA NAD MORAVOU
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ
Vedoucí: Miloš JEŽEK

1.5.

379 BOROVANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 379 BOROVANY
Rozhodčí: Mgr.František ZIMEK
Vedoucí: Jan PRŮKA

4.5.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ
Vedoucí: Renata MACHOVÁ-ANGELOVOVÁ

5.5.

VS IPO CACT – ZKO Třinec

Datum: 5. - 6. 5. 2018
Místo: Třinec - Stadion Borek
Rozhodčí akce: 
A - Jaroslav Petráček
B - Miroslav Ryneš
C - Bc. Jiří Lasík (hlavní rozhodčí)
Věra Hrušková (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Soukop Pavel, Hanel David, Kubec Josef (náhradník)
Vedoucí: Jiří Šurman, Frýdecká 509, 739 61 Třinec, Susu.drak@seznam.cz , 737 366 605

5.5.

Přebor CACT IPO 3 - ZKO Chrustenice

Datum: 5. - 6. 5. 2018 
Místo konání: Fotbalové hřiště TJ Chrustenice
Rozhodčí akce: Karel Nedvěd, Ing. Jozová Jitka (původně Bc. Stanislav Beníšek)
Figuranti: Jiří Mach, Jaroslav Vyhnal
Vedoucí akce: Daniel Paleček, Pražská 274, Loděnice, palda83@seznam.cz, 725 503 527

5.5.

MČR Rottweilerů se zadáním tit. CACT

Datum: 5. - 6. 5. 2018
Místo konání: Vejprnice SK Slavia
Rozhodčí akce: Krajčí Theodor, Ing. Ulč Miroslav
Figuranti: Kuncl Jan, Kuncl Václav
Vedoucí akce: Hynek Procházka, rottweiler@holubidum.cz, 732 189 884

5.5.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ

5.5.

912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ - IPO-FH Hubenice

Pořadatel: 912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ
Rozhodčí: Markéta DVOŘÁKOVÁ
Vedoucí: Mgr.Michaela PENCÁKOVÁ

5.5.

370 PRAHA 6 - BŘEVNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 370 PRAHA 6 - BŘEVNOV
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL.
Vedoucí: Marcela WENDLOVÁ

5.5.

166 TEPLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 166 TEPLICE
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ
Vedoucí: Jiřina VORLOVÁ

5.5.

189 VÍTKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 189 VÍTKOV
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL
Vedoucí: Olga MENČÍKOVÁ

5.5.

193 JESENÍK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 193 JESENÍK
Rozhodčí: Jan MACOSZEK
Vedoucí: Blanka FURIŠOVÁ

5.5.

32 ŘÍČANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 32 ŘÍČANY
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK
Vedoucí: RNDr.Eva KOSANOVÁ

5.5.

156 ÚSTÍ N.L. - STŘEKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 156 ÚSTÍ N.L. - STŘEKOV
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Bc.Lucie HOLUBOVÁ

5.5.

467 CÍSAŘSKÝ U ŠLUKNOVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 467 CÍSAŘSKÝ U ŠLUKNOVA
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Dana ROKOSOVÁ

5.5.

43 BRUNTÁL - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 43 BRUNTÁL
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ
Vedoucí: Jaroslava JANALÍKOVÁ

5.5.

50 RATIBOŘ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 50 RATIBOŘ
Rozhodčí: MVDr.Jana GLISNÍKOVÁ
Vedoucí: Miroslav KAŠPAR

5.5.

83 NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 83 NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ
Vedoucí: Rudolf TOMÁŠ

6.5.

647 ŠEVĚTÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 647 ŠEVĚTÍN
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA
Vedoucí: Milan ZBORKA

6.5.

912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ - IPO-FH Hubenice

Pořadatel: 912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL
Vedoucí: Mgr.Michaela PENCÁKOVÁ

6.5.

51 PRAHA 5 - JINONICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 51 PRAHA 5 - JINONICE
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL.
Vedoucí: Zuzana VESELÁ

6.5.

151 NÝRSKO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 151 NÝRSKO
Rozhodčí: Jaroslav HARTL
Vedoucí: Lenka ALTMANOVÁ

6.5.

54 CVIKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 54 CVIKOV
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Pavla POLÁKOVÁ

6.5.

497 ŽAMBERK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 497 ŽAMBERK
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ
Vedoucí: Eva BERANOVÁ

6.5.

218 CHRUDIM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 218 CHRUDIM
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK
Vedoucí: Jana MARTINCOVÁ

6.5.

89 KUTNÁ HORA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 89 KUTNÁ HORA
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Petr LODINSKÝ

7.5.

744 NADĚJKOV - IPO-FH

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK
Vedoucí: Václav ZEISEK

8.5.

VS mládeže všestranných - Havířov Bludovice

Datum: 8.5.2018 (původně 5. 5. 2018)
Rozhodčí akce: Ing. Jiří Radovesnický, Vladimír Košťál (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Soukop Pavel, Bravenec Jiří
Vedoucí akce: Petr Ožana, Zemědělská 212/5c, Havířov 73601, petr.ozana@volny.cz, 737 104 233
Web: www.kynologiehavirov.cz 

8.5.

744 NADĚJKOV - IPO-FH

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Martin PEJŠA
Vedoucí: Václav ZEISEK

8.5.

122 NOVÉ STRAŠECÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 122 NOVÉ STRAŠECÍ
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ
Vedoucí: Adéla ŠMÍDOVÁ

8.5.

658 ZABRUŠANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 658 ZABRUŠANY
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ
Vedoucí: Luďka KADEŘÁBKOVÁ

8.5.

742 LIBEREC - CENTRUM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 742 LIBEREC - CENTRUM
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ
Vedoucí: Jan SÝKORA

8.5.

87 DOBŘANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 87 DOBŘANY
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ
Vedoucí: Miloslav AUTERSKÝ

8.5.

708 OSTRAVA - TŘEBOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 708 OSTRAVA - TŘEBOVICE
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK
Vedoucí: Miroslava WNETRZÁKOVÁ

8.5.

749 CHOTĚBUZ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 749 CHOTĚBUZ
Rozhodčí: Jan MACOSZEK
Vedoucí: Lucie GÓRECKÁ

8.5.

91 PARDUBICE - NEMOŠICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 91 PARDUBICE - NEMOŠICE
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK
Vedoucí: Radek ŘÍHA

8.5.

1002 HORNÍ POČERNICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1002 HORNÍ POČERNICE
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ
Vedoucí: Anna BRÁZDOVÁ

8.5.

775 HOŠTKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 775 HOŠTKA
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: DiS.Vendula BLÁHOVÁ

9.5.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK
Vedoucí: Jitka FILOVÁ

11.5.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK
Vedoucí: Renata MACHOVÁ-ANGEL.

12.5.

VS ZVV3 CACT - Rožmitál pod Třemšínem

Datum: 12. - 13. 5. 2018
Místo konání: kynologický areál DCA Volenice
Rozhodčí akce: 
A - Martin Matoušek
B - Jiří Kolář
C - Ing. Miroslav Ulč (hlavní rozhodčí)
Jiří Tyc (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Paleček Daniel, Louda Tomáš, Opršál Vladimír (náhradník)
Vedoucí: Roman Šmatlák, Na Tržišti 504, 262 72 Březnice, romansmatlak@centrum.cz , 602 485 252

12.5.

108 DOBŘÍŠ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 108 DOBŘÍŠ
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL.
Vedoucí: Jana MOCHÁNOVÁ

12.5.

224 BAKOV NAD JIZEROU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 224 BAKOV NAD JIZEROU
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA
Vedoucí: Václav JANDA

12.5.

52 BLOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 52 BLOVICE
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ
Vedoucí: Miloslava KOCÍKOVÁ

12.5.

443 RÝMAŘOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 443 RÝMAŘOV
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK
Vedoucí: Antonín MEREĎA

12.5.

794 HÁJEK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 794 HÁJEK
Rozhodčí: Ivan MARINČ
Vedoucí: Renata NOVÁČKOVÁ

12.5.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Ing.Lenka NOVOTNÁ
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ

12.5.

199 JIČÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 199 JIČÍN
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK
Vedoucí: Mgr.Hana ŠMEJCKÁ

12.5.

149 AŠ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 149 AŠ
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK
Vedoucí: Andrea ULLMANNOVÁ

12.5.

198 ČESKÝ KRUMLOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 198 ČESKÝ KRUMLOV
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ
Vedoucí: Zlatuše HOVORKOVÁ

12.5.

487 OSTROV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 487 OSTROV
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Dagmar KOLLÁROVÁ

12.5.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ

12.5.

188 KYLEŠOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 188 KYLEŠOVICE
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ
Vedoucí: Vendula VICHOVÁ

12.5.

266 LITVÍNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 266 LITVÍNOV
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ
Vedoucí: Jitka KARTUŠOVÁ

12.5.

187 LUKOVÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 187 LUKOVÁ
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ
Vedoucí: Dana ŘEHÁKOVÁ

12.5.

430 KLATOVY 2 - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 430 KLATOVY 2
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ
Vedoucí: Markéta BAUEROVÁ

12.5.

573 LETY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 573 LETY
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Vladimír KASL

13.5.

575 HORNÍ BŘÍZA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 575 HORNÍ BŘÍZA
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK
Vedoucí: Lenka PISTULKOVÁ

13.5.

418 LOUNY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 418 LOUNY
Rozhodčí: Karel NEDVĚD
Vedoucí: Jindřich WEINERT

13.5.

176 HOSTIVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 176 HOSTIVICE
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL.
Vedoucí: Milada ČERNÁ

13.5.

249 SOBĚSLAV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 249 SOBĚSLAV
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ
Vedoucí: Milan VALENTA

13.5.

568 KOSTELEC NAD ORLICÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 568 KOSTELEC NAD ORLICÍ
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ
Vedoucí: Pavel ANDERLE

13.5.

346 PŘEŠTICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 346 PŘEŠTICE
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ
Vedoucí: Václav KUBELKA

13.5.

26 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 26 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK
Vedoucí: Lucie ŠTRAMBERSKÁ

13.5.

31 PRAHA 10 - HOSTIVAŘ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 31 PRAHA 10 - HOSTIVAŘ
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ
Vedoucí: Monika JAROLÍMOVÁ

13.5.

76 HEŘMANŮV MĚSTEC - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 76 HEŘMANŮV MĚSTEC
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL
Vedoucí: Ing.Jaroslava MEDKOVÁ

13.5.

483 ČESKÉ BUDĚJOVICE II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 483 ČESKÉ BUDĚJOVICE II.
Rozhodčí: Martin PEJŠA
Vedoucí: Mgr.Dana HAVLOVÁ

13.5.

508 LIBEREC - HANYCHOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 508 LIBEREC - HANYCHOV
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK
Vedoucí: Renata KUBÍKOVÁ

13.5.

414 PRACHATICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 414 PRACHATICE
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ
Vedoucí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ

13.5.

767 NIVY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 767 NIVY
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Libuše NOVOTNÁ

13.5.

946 DOG DANCING CLUB CR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 946 DOG DANCING CLUB CR
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Petra MALÁ

13.5.

187 LUKOVÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 187 LUKOVÁ
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK
Vedoucí: Dana ŘEHÁKOVÁ

13.5.

35 RYCHVALD - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 35 RYCHVALD
Rozhodčí: MUDr.Jiří TICHÝ
Vedoucí: Marcela BOTOŠOVÁ

13.5.

264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO
Rozhodčí: Milan ZBORKA
Vedoucí: Bc.Eliška NEDVĚDOVÁ

13.5.

640 MEZIBOŘÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 640 MEZIBOŘÍ
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK
Vedoucí: Iveta HRADECKÁ

18.5.

705 KRUPKA II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 705 KRUPKA II.
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ
Vedoucí: Alena JANEČKOVÁ

19.5.

VS + MR BK ČR 2018 Svatováclavský pohár se zadáním tit. CACT

Datum: 19. 5. 2018
Místo konání: ZKO Zásmuky
Rozhodčí akce: Ing. Jitka Jozová, Jiří Čákora
Figuranti: Martin Remsa, Vojtěch Filip
Vedoucí akce: Alena Šefelínová, Hřibská 2039/2, Praha 10, alenasef@seznam.cz, 607 975 672

19.5.

220 ŽELEZNÁ RUDA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 220 ŽELEZNÁ RUDA
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ
Vedoucí: Renata NEUMANNOVÁ

19.5.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ
Vedoucí: Václav ZEISEK

19.5.

503 NOVÝ BOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 503 NOVÝ BOR
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ
Vedoucí: Ing.Eliška EHRENBERGEROVÁ

19.5.

791 MLADÉ BUKY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 791 MLADÉ BUKY
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL
Vedoucí: Ing.Jana KYNCLOVÁ

19.5.

345 NOVÉ HRADY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 345 NOVÉ HRADY
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA
Vedoucí: Bohumír BÁRTA

19.5.

164 ŠENOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 164 ŠENOV
Rozhodčí: Jan MACOSZEK
Vedoucí: Otakar SPRATEK

19.5.

259 ČESKÝ BROD - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 259 ČESKÝ BROD
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ
Vedoucí: Zdeněk POBORSKÝ

19.5.

103 SVITAVY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 103 SVITAVY
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL
Vedoucí: Walter ELSINGER

19.5.

492 SMRŽOVKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 492 SMRŽOVKA
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK
Vedoucí: Milan RULEC

19.5.

444 PLANÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 444 PLANÁ
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK
Vedoucí: Vladimír KERUL

19.5.

210 KADAŇ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 210 KADAŇ
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Romana ČERMÁKOVÁ

19.5.

620 JABLONEC NAD NISOU - LUKÁŠOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 620 JABLONEC NAD NISOU - LUKÁŠOV
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Elena SUSKOVÁ

19.5.

37 ZLATÉ HORY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 37 ZLATÉ HORY
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ
Vedoucí: Věra HORÁKOVÁ

19.5.

656 MĚLNÍK MĚSTO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 656 MĚLNÍK MĚSTO
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ
Vedoucí: Zuzana JILEČKOVÁ

19.5.

325 ROUSOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 325 ROUSOVICE
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Vlaďka ECLEROVÁ

19.5.

741 VELEŠÍN U LETIŠTĚ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 741 VELEŠÍN U LETIŠTĚ
Rozhodčí: Petr VESELKA
Vedoucí: Lucie MARYŠKOVÁ

19.5.

373 SUCHDOL N. LUŽNICÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 373 SUCHDOL N. LUŽNICÍ
Rozhodčí: Mgr.František ZIMEK
Vedoucí: Karel ŠIMÁNEK

19.5.

626 SUCHDOL NAD ODROU - LOUKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 626 SUCHDOL NAD ODROU - LOUKA
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL
Vedoucí: Simona ČERNOCHOVÁ

20.5.

653 PRAHA 10 - UHŘINĚVES - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 653 PRAHA 10 - UHŘINĚVES
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Ilona PROCHÁZKOVÁ

20.5.

647 ŠEVĚTÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 647 ŠEVĚTÍN
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ
Vedoucí: Milan ZBORKA

20.5.

1013 DUBICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1013 DUBICE
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ
Vedoucí: Elisabeth HYPIUSOVÁ

20.5.

416 HRONOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 416 HRONOV
Rozhodčí: Markéta DVOŘÁKOVÁ
Vedoucí: Pavel JURIŠTA

20.5.

220 ŽELEZNÁ RUDA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 220 ŽELEZNÁ RUDA
Rozhodčí: Jaroslav HARTL
Vedoucí: Renata NEUMANNOVÁ

20.5.

375 OPOČNO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 375 OPOČNO
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL
Vedoucí: Mgr.Jiří KUBEŠ

20.5.

620 JABLONEC NAD NISOU - LUKÁŠOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 620 JABLONEC NAD NISOU - LUKÁŠOV
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ
Vedoucí: Elena SUSKOVÁ

20.5.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Ing.Lenka NOVOTNÁ
Vedoucí: Václav ZEISEK

20.5.

436 RUDNÍK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 436 RUDNÍK
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK
Vedoucí: Andrea ZÍTKOVÁ

20.5.

517 JIRKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 517 JIRKOV
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Vladimíra KAISEROVÁ

20.5.

66 PRAHA 8 - LIBEŇ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 66 PRAHA 8 - LIBEŇ
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Kristýna MAŠKOVÁ

20.5.

148 RAKOVNÍK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 148 RAKOVNÍK
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ
Vedoucí: Daniel LUKEŠ

20.5.

506 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 506 RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK
Vedoucí: David KLAPAL

25.5.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ
Vedoucí: Renata MACHOVÁ-ANGEL.

26.5.

VS BVK - ZKO Otice

Datum: 26. 5. 2018
Místo konání: Kynologický areál Otice - 191
Vedoucí akce: Mellar Karel, Hájová 21, 747 62 Mokré Lazce, karel.mellar@seznam.cz , 737 624 513

26.5.

VS ZVV3 CACT – ZKO Defurovy Lažany

Datum: 26. – 27. 5. 2018
Místo konání: Defurovy Lažany
Rozhodčí akce: 
A - Martin Matoušek
B - Jiří Kolář
C - Ing. Miroslav Ulč (hlavní rozhodčí)
Jiří Tyc (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Opršál Vladimír, Kuncl Václav, Remsa Martin (náhradník)
Vedoucí: Bláha Miroslav, Velký Bor 49, 341 01 Horažďovice blahamirdas@seznam.cz , 723 784 614 

26.5.

Mondioring Tournament Mohelnice - CACIT, CACT

Kategorie 1, 2, 3
Datum: 26. - 27. 5. 2018
Vedoucí akce: Radim Kelar, radimkelar@centrum.cz
www.mondioringklub.cz

26.5.

Klub Obedience CZ - Ostrava, O Fénixovo pírko, CACT

Datum: 26. 05. 2018
Vedoucí akce: Kristýna Barošová, psiskolafenix@gmail.com

26.5.

87 DOBŘANY - IPO-FH

Pořadatel: 87 DOBŘANY
Rozhodčí: Jaroslav HARTL
Vedoucí: Miloslav AUTERSKÝ

26.5.

271 PRAHA 4 - BRANÍK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 271 PRAHA 4 - BRANÍK
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL.
Vedoucí: Pavel FORMAN

26.5.

320 HRÁDEK U ROKYCAN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 320 HRÁDEK U ROKYCAN
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK
Vedoucí: Pavel TEJČEK

26.5.

281 SAHARA - PODLEŠÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 281 SAHARA - PODLEŠÍN
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA
Vedoucí: Kateřina KOMEDOVÁ

26.5.

672 BOŽTĚŠICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 672 BOŽTĚŠICE
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ
Vedoucí: Martina MACÁNOVÁ

26.5.

437 KARLOVY VARY - DVORY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 437 KARLOVY VARY - DVORY
Rozhodčí: Ivan MARINČ
Vedoucí: Vladimír BRYNDA

26.5.

166 TEPLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 166 TEPLICE
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK
Vedoucí: Jiřina VORLOVÁ

26.5.

764 OLDŘICHOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 764 OLDŘICHOV
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Ing.Lenka KNORROVÁ

26.5.

519 VRATISLAVICE NAD NISOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 519 VRATISLAVICE NAD NISOU
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Renáta HAVELKOVÁ

26.5.

372 PYŠELY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 372 PYŠELY
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Jindřich URBAN

26.5.

618 KAPLICE - NA STŘELNICI - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 618 KAPLICE - NA STŘELNICI
Rozhodčí: Mgr.František ZIMEK
Vedoucí: Jiří BARTAL

27.5.

127 CHLUMEC N. CIDLINOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 127 CHLUMEC N. CIDLINOU
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL
Vedoucí: Iva VODIČKOVÁ

27.5.

723 PŇOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 723 PŇOV
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL
Vedoucí: Alice DAVIDOVÁ

27.5.

674 ČERVENÝ KOSTELEC - ŠPINKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 674 ČERVENÝ KOSTELEC - ŠPINKA
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK
Vedoucí: Aneta PRACHATICKÁ

27.5.

87 DOBŘANY - IPO-FH

Pořadatel: 87 DOBŘANY
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK
Vedoucí: Miloslav AUTERSKÝ

27.5.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Mgr.Dana HAVLOVÁ
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ

27.5.

167 DUBÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 167 DUBÍ
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ
Vedoucí: Jiří BOLFÍK

27.5.

749 CHOTĚBUZ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 749 CHOTĚBUZ
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL
Vedoucí: Lucie GÓRECKÁ

27.5.

80 HAVLÍČKŮV BROD - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 80 HAVLÍČKŮV BROD
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ
Vedoucí: Hana BŘÍZOVÁ

27.5.

457 KRALUPY NAD VLTAVOU - LOBEC - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 457 KRALUPY NAD VLTAVOU - LOBEC
Rozhodčí: Karel NEDVĚD
Vedoucí: Jitka ČERNÁ

27.5.

694 KRYRY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 694 KRYRY
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL
Vedoucí: Jaroslav HOLEČEK

27.5.

1012 SÝČINA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1012 SÝČINA
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA
Vedoucí: Iveta SADÍLKOVÁ

27.5.

416 HRONOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 416 HRONOV
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK
Vedoucí: Pavel JURIŠTA

27.5.

1002 HORNÍ POČERNICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1002 HORNÍ POČERNICE
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL
Vedoucí: Anna BRÁZDOVÁ

1.6.

284 LIBEREC - ARNEMA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 284 LIBEREC - ARNEMA
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Jaroslava HŮZOVÁ Donská 169 46311 Liberec 30 731 703 038

1.6.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ Původně 20.5.

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

1.6.

658 ZABRUŠANY - NZŘ a MZŘ Původně 3.6.

Pořadatel: 658 ZABRUŠANY
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Luďka KADEŘÁBKOVÁ Štěrbina ev.č.1 41771 Zabrušany 776 269 065

2.6.

Klub Obedience CZ - MR mládeže Česká Třebová, CACT

Datum: 2. 6. 2018
Vedoucí akce: Iveta Skalická, iveska@centrum.cz

2.6.

1001 DALEŠICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1001 DALEŠICE
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Monika HENCOVÁ Cukrovar 456 28104 Plaňany 739 611 481

2.6.

1004 SVOJETÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1004 SVOJETÍN
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Lenka ALBEROVSKÁ 5. května 283 27007 Mutějovice 604 418 138

2.6.

21 HORNÍ SUCHÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 21 HORNÍ SUCHÁ
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Pavel POPPELKA Horní 900/26 70030 Ostrava 30 775 332 331

2.6.

405 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - NZŘ a MZŘ Česká Skalice

Pořadatel: 405 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
Rozhodčí: Mgr.Jiří KUBEŠ 602 443 798
Vedoucí: Jiří LAJSKÝ Pod Lesem 883 55203 Česká Skalice 776 242 208

2.6.

663 VEŘOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 663 VEŘOVICE
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Pavel ŠKARPA Veřovice 329 74273 Veřovice 734 506 412

2.6.

344 UHLÍŘSKÉ JANOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 344 UHLÍŘSKÉ JANOVICE
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ 775 666 857
Vedoucí: Tomáš VAVÁK Ledečko 93 28506 Sázava 723 059 693

2.6.

355 NOVÝ BYDŽOV - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 355 NOVÝ BYDŽOV
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Michal REJTHÁREK Smidary 17 50353 Smidary 737 673 323

2.6.

373 SUCHDOL N. LUŽNICÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 373 SUCHDOL N. LUŽNICÍ
Rozhodčí: Ing.Lenka NOVOTNÁ 777 075 503
Vedoucí: Karel ŠIMÁNEK Pražská 534 37806 Suchdol nad Lužnicí 606 524 911

2.6.

1006 NOVÁ VES - KŘIŽOVATKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1006 NOVÁ VES - KŘIŽOVATKA
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Ivan MARINČ Nová Ves 35 35134 Skalná 731 069 079

2.6.

119 VODŇANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 119 VODŇANY
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ 606 806 504
Vedoucí: Lucie SMETANOVÁ Pištín 130 37346 Pištín 607 194 023

2.6.

69 PETROVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 69 PETROVICE
Rozhodčí: MUDr.Jiří TICHÝ 724 074 968
Vedoucí: Radek MLOTEK Těreškovové 2228 73301 Karviná 7 602 965 506

2.6.

714 OŘECH - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 714 OŘECH
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: Radka BENČOVÁ Nad Zlíchovem 414/34 15200 Praha 5 773 668 087

3.6.

686 DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - NOVÝ SVĚT - NZŘ a MZŘ Původně 27.5.

Pořadatel: 686 DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - NOVÝ SVĚT
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: Martin ANTONÍN Tylova 515 54401 Dvůr Králové 603 765 843

3.6.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU - NZŘ a MZŘ Původně 27.5.

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Rozhodčí: Petr VESELKA 774826870
Vedoucí: Antonín HANZAL Mezi Potoky 361 37001 Homole 774 809 880

3.6.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Mgr.Dana HAVLOVÁ 602 248 290
Vedoucí: Václav ZEISEK Žižkova 13 26223 Jince 721 205 351

3.6.

389 LOVOSICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 389 LOVOSICE
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Zděna NOVOTNÁ Terezínská 882 41002 Lovosice 604 558 776

3.6.

765 SVATOSLAV - NZŘ a MZŘ Bochovice

Pořadatel: 765 SVATOSLAV
Rozhodčí: Ing.Lenka NOVOTNÁ 777 075 503
Vedoucí: Jiří ČEJKA Svatoslav 7 67507 Čechtín 724 312 392

3.6.

124 OSTROV II. - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 124 OSTROV II.
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Mgr.Monika FERENCZOVÁ Ostrovská 4 36010 Karlovy Vary 10 776 003 114

3.6.

374 TURNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 374 TURNOV
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Josef LUDVÍK Na Vršku 184 51101 Turnov 1 481 312 473

3.6.

367 OSTRAVA - MARIÁNSKÉ HORY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 367 OSTRAVA - MARIÁNSKÉ HORY
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ 606 527 715
Vedoucí: Kristýna PALÁTOVÁ J. Brabce 47 70200 Ostrava 606 286 183

3.6.

205 VĚKOŠE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 205 VĚKOŠE
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK 777 680 213
Vedoucí: Tomáš KNĚZ Librantická 227 50003 Hradec Králové 3 731 337 680

3.6.

32 ŘÍČANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 32 ŘÍČANY
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: RNDr.Eva KOSANOVÁ Vojkov 48 25162 Mukařov 733 676 172

3.6.

648 ČESKÁ TŘEBOVÁ - JAVORKA - NZŘ a MZŘ Původně 10.6.

Pořadatel: 648 ČESKÁ TŘEBOVÁ - JAVORKA
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Iveta SKALICKÁ U Starého hřbitova 151 56002 Česká Třebová 2 608 179 943

9.6.

311 MNICHOVO HRADIŠTĚ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 311 MNICHOVO HRADIŠTĚ
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Ladislav VÁCLAVEK Arnoldova 405 29501 Mnichovo Hradiště 603 756 665

9.6.

517 JIRKOV - NZŘ a MZŘ Březno u Chomutova

Pořadatel: 517 JIRKOV
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Vladimíra KAISEROVÁ Chomutovská 370 43111 Jirkov 1 777 225 046

9.6.

198 ČESKÝ KRUMLOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 198 ČESKÝ KRUMLOV
Rozhodčí: Mgr.Dana HAVLOVÁ 602 248 290
Vedoucí: Hana CHUDÁ Plešivec 370 38101 Český Krumlov 1 734 121 217

9.6.

521 HRÁDEK NAD NISOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 521 HRÁDEK NAD NISOU
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Pavel PALFI Hrádek 318 46334 Hrádek nad Nisou 774 164 451

9.6.

622 ŽERNOV - RÝZMBURK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 622 ŽERNOV - RÝZMBURK
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL 737 554 895
Vedoucí: Roman ŠATNÝ Žernov 119 55203 Česká Skalice 604 547 330

9.6.

1030 ŠEVĚTÍN II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1030 ŠEVĚTÍN II.
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA 602 174 071
Vedoucí: Václav PLÁŠIL Třebonská 156 37363 Ševětín 721 675 498

9.6.

703 ČESKÉ BUDĚJOVICE - MLADÉ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 703 ČESKÉ BUDĚJOVICE - MLADÉ
Rozhodčí: Martin PEJŠA 774 555 702
Vedoucí: Václav PINKAVA Staré Hodějovice 118 37008 České Budějovice 602 403 384

9.6.

195 VELEŠÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 195 VELEŠÍN
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ 602 125 169
Vedoucí: Ivana TICHÁČKOVÁ Sídliště 507 38232 Velešín 774 231 472

9.6.

166 TEPLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 166 TEPLICE
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Jiřina VORLOVÁ Teplická 91 41761 Bystřany 774 303 044

9.6.

527 HAJNIŠTĚ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 527 HAJNIŠTĚ
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Pavel ŠVARC Habartice 23 46373 Habartice u Frýdlantu 777 679 877

9.6.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ 721 853 285
Vedoucí: Václav ZEISEK Žižkova 13 26223 Jince 721 205 351

9.6.

729 ČESKÁ LÍPA - MĚSTO - NZŘ a MZŘ Původně 16.6.

Pořadatel: 729 ČESKÁ LÍPA - MĚSTO
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Alena ŠMEJKALOVÁ Horní Libchava 9 47111 Horní Libchava u České Lípy 777 301 390

10.6.

757 ČEKANICE - NZŘ a MZŘ Původně 27.5.

Pořadatel: 757 ČEKANICE
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ 721 853 285
Vedoucí: Viktor VIGNER Dražice 179 39131 Dražice 775 678 058

10.6.

308 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 308 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL 737 554 895
Vedoucí: Jan FINSTERLE Smolenská 728 56943 Jevíčko 725 012 452

10.6.

135 SEZEMICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 135 SEZEMICE
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ 775 666 857
Vedoucí: Denisa ŠAFÁŘOVÁ Na Příkopech 4 78985 Mohelnice 775 393 701

10.6.

1017 ŽĎÁREK - NZŘ a MZŘ Daliměřice-Turnov

Pořadatel: 1017 ŽĎÁREK
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: Tomáš LOUDA Žďárek 6 46344 Sychrov 603 463 344

10.6.

30 MĚSTO ALBRECHTICE - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO Opavice

Pořadatel: 30 MĚSTO ALBRECHTICE
Rozhodčí: MUDr.Jiří TICHÝ 724 074 968
Vedoucí: Karolína KOMANOVÁ Okružní 39 79395 Město Albrechtice 776 734 611

10.6.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Petr VESELKA 774826870
Vedoucí: Václav ZEISEK Žižkova 13 26223 Jince 721 205 351

10.6.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ ČSLA 4 39111 Planá nad Lužnicí 607 853 573

10.6.

225 KARLŠTEJN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 225 KARLŠTEJN
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: Lenka SVOBODOVÁ Amforova 1906 15500 Praha 515 728 504 240

10.6.

372 PYŠELY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 372 PYŠELY
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. 775 116 337
Vedoucí: Jindřich URBAN Javorník 63 256 25722 Čerčany 606 794 858

15.6.

Mistrovství ČR IPO CACT - ZKO Roudnice nad Labem

Datum: 15. - 17. 6. 2018
Místo konání: sportovní areál FA Vědomice pod Lipou
Rozhodčí akce: 
A - Milan Zborka
B - Jitka Duffková
C - Karel Nedvěd (hlavní rozhodčí)
Jana Světlíková (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Hanel David, Římek Milan, Kubec Josef (náhradník)
Vedoucí: Václav Kejř, Neklanova 2708, Roudnice nad Labem, kejrv@seznam.cz, 608 853 677

15.6.

496 CHRUSTENICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 496 CHRUSTENICE
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Daniel PALEČEK Dálniční 274 26712 Loděnice 725 503 527

16.6.

573 LETY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 573 LETY
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. 775 116 337
Vedoucí: Vladimír KASL Čs. Armády 118 25230 Řevnice 731 489 759

16.6.

686 DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - NOVÝ SVĚT - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 686 DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - NOVÝ SVĚT
Rozhodčí: Markéta DVOŘÁKOVÁ 777 352 270
Vedoucí: Martin ANTONÍN Tylova 515 54401 Dvůr Králové 603 765 843

16.6.

180 KLATOVY V MĚSTSKÝCH SADECH - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 180 KLATOVY V MĚSTSKÝCH SADECH
Rozhodčí: Jaroslav HARTL 602 973 059
Vedoucí: Lucie ŠTASTNÁ - BOUŘOVÁ Radinovy 32 33901 Klatovy 1 776 305 879

16.6.

342 VARNSDORF - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 342 VARNSDORF
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Martin BOHÁČ Cihlářská 3247 40747 Vansdorf 731 608 198

16.6.

575 HORNÍ BŘÍZA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 575 HORNÍ BŘÍZA
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ 604 615 455
Vedoucí: Lenka PISTULKOVÁ Josefa Lady 50 32300 Plzeň 23 603 840 236

16.6.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Ing.Lenka NOVOTNÁ 777 075 503
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ ČSLA 4 39111 Planá nad Lužnicí 607 853 573

17.6.

750 VYSOKÁ PEC - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 750 VYSOKÁ PEC
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Monika BLÁHOVÁ Všestudy 69 43111 Jirkov 1 602 190 822

17.6.

690 STUDÁNKA - NZŘ a MZŘ Rumburk

Pořadatel: 690 STUDÁNKA
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Josef REISINGER Studánka 358 40752 Varnsdorf 3 777 155 429

17.6.

219 LIBEREC - PAVLOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 219 LIBEREC - PAVLOVICE
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: DiS.Mgr.Nicole HLADÍKOVÁ Na Ostrově 717 46312 Liberec 25 607 942 825

17.6.

1012 SÝČINA - NZŘ a MZŘ Nepřevázka

Pořadatel: 1012 SÝČINA
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Iveta SADÍLKOVÁ Prodašice 36 29447 Prodašice 737 819 218

22.6.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ ZDICE Původně 1.7.

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. Vrchlického 270 26751 Zdice 775 116 337

22.6.

169 DUCHCOV - NZŘ a MZŘ Původně 23.6.

Pořadatel: 169 DUCHCOV
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Josef OTTA Zelenkova 578/4 41901 Duchcov 607 713 487

23.6.

Mezinárodní mistrovství Rakouska a ČR ve Vídni

Kategorie 1, 2, 3
Datum: 23. - 24. 6. 2018
Vedoucí akce: Radim Kelar, radimkelar@centrum.cz
www.mondioringklub.cz

23.6.

347 BĚLÁ POD BEZDĚZEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 347 BĚLÁ POD BEZDĚZEM
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Helena SEKNIČKOVÁ Masarykovo nám. 19 29421 Bělá pod Bezdězem 720 489 990

23.6.

99 JABLUNKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 99 JABLUNKOV
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Soňa FARNÍKOVÁ Návsí 37 73992 Návsí 608 374 648

23.6.

57 STŘÍBRO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 57 STŘÍBRO
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ 604 615 455
Vedoucí: Ivana ŠŮSOVÁ Kokašice 11 34952 Kokašice 777 177 440

23.6.

131 HABARTOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 131 HABARTOV
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Milan KOUTECKÝ Karla Čapka 122 35709 Habartov 725 448 672

23.6.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

23.6.

345 NOVÉ HRADY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 345 NOVÉ HRADY
Rozhodčí: Mgr.František ZIMEK 606 360 160
Vedoucí: Bohumír BÁRTA Třebízského 804 37401 Trhové Sviny 607 904 810

24.6.

202 PRAHA 8 - KOBYLISY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 202 PRAHA 8 - KOBYLISY
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Marie MUSILOVÁ Vlkovická 570/6 19600 Praha 96 732 490 493

24.6.

429 CHRASTAVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 429 CHRASTAVA
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Lidmila PIŠTĚKOVÁ Tovární 559 46331 Chrastava 728 600 818

24.6.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA 602 174 071
Vedoucí: Antonín HANZAL Mezi Potoky 361 37001 Homole 774 809 880

24.6.

238 KLADNO - ROZDĚLOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 238 KLADNO - ROZDĚLOV
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Martina VONDRUŠKOVÁ Kořenského 307 27204 Kladno 721 451 752

26.6.

647 ŠEVĚTÍN - NZŘ a MZŘ LVT Nové Hrady

Pořadatel: 647 ŠEVĚTÍN
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ 606 806 504
Vedoucí: Milan ZBORKA Vitín 2 37363 Ševětín 724 150 028

27.6.

647 ŠEVĚTÍN - NZŘ a MZŘ LVT Nové Hrady

Pořadatel: 647 ŠEVĚTÍN
Rozhodčí: Martin PEJŠA 774 555 702
Vedoucí: Milan ZBORKA Vitín 2 37363 Ševětín 724 150 028

29.6.

Mezinárodní mistrovství ČKNO 2018 CACT

Datum: 29. 6. - 1. 7. 2018
Rozhodčí akce:
A – Jaroslav Hartl
B – Jitka Duffková 
C – Jozef Adamuščin (Slovensko)
MUDr. Jiří Tichý (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Jiří Mach, figurant z Dánska, Václav Kuncl (náhradník)
Vedoucí akce: MUDr. Jiří Tichý, Malá Strana 13, Opava Komárov, tichyjir@email.cz, 724 074 968

29.6.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ Původně 30.6.

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

30.6.

1030 ŠEVĚTÍN II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1030 ŠEVĚTÍN II.
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ 721 853 285
Vedoucí: Václav PLÁŠIL Třebonská 156 37363 Ševětín 721 675 498

30.6.

166 TEPLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 166 TEPLICE
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Jiřina VORLOVÁ Teplická 91 41761 Bystřany 774 303 044

30.6.

389 LOVOSICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 389 LOVOSICE
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Zděna NOVOTNÁ Terezínská 882 41002 Lovosice 604 558 776

1.7.

28 ORLOVÁ 1 - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 28 ORLOVÁ 1
Rozhodčí: Jan MACOSZEK 725140358
Vedoucí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ Písečná 382 73553 Dolní Lutyně 606 527 715

1.7.

194 OSTRAVA - ZÁBŘEH - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 194 OSTRAVA - ZÁBŘEH
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Michaela KITKOVÁ Volgogradská 73 70030 Ostrava 30 731 163 700

1.7.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Petr VESELKA 774826870
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ ČSLA 4 39111 Planá nad Lužnicí 607 853 573

4.7.

467 CÍSAŘSKÝ U ŠLUKNOVA - NZŘ a MZŘ Původně 6.7. Zátaví u Písku LVT Esadera

Pořadatel: 467 CÍSAŘSKÝ U ŠLUKNOVA
Rozhodčí: Martin PEJŠA 774 555 702
Vedoucí: Pavel BEER Mikulášovice 454 40779 Mikulášovice 775 931 605

4.7.

346 PŘEŠTICE - NZŘ a MZŘ TTM-Plzeňský kraj

Pořadatel: 346 PŘEŠTICE
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: František BŘEZINA Krasavce 50 33401 Přeštice 724 287 541

5.7.

467 CÍSAŘSKÝ U ŠLUKNOVA - NZŘ a MZŘ Zátaví u Písku LVT Esadera

Pořadatel: 467 CÍSAŘSKÝ U ŠLUKNOVA
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Pavel BEER Mikulášovice 454 40779 Mikulášovice 775 931 605

5.7.

193 JESENÍK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 193 JESENÍK
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Blanka FURIŠOVÁ Horní Lipová 262 79063 Lipová-lázně 3 608 428 610

5.7.

165 HLINSKO V ČECHÁCH - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 165 HLINSKO V ČECHÁCH
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Vratislav MAZÁNEK U Drachtinky 1308 53901 Hlinsko v Čechách 725 914 273

5.7.

1025 CHLÍSTOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1025 CHLÍSTOVICE
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ 775 666 857
Vedoucí: Lenka PECÁROVÁ Chlístovice 79 28401 Kutná Hora 1 724 052 359

6.7.

121 JINDŘICHŮV HRADEC - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 121 JINDŘICHŮV HRADEC
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Ing.Lenka NOVOTNÁ Družstevní 229/II 37701 Jindř. Hradec 777 075 503

6.7.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ ZDICE

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ 604 615 455
Vedoucí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. Vrchlického 270 26751 Zdice 775 116 337

7.7.

912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ - NZŘ a MZŘ Cvikov u Nového Boru

Pořadatel: 912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Jana MALINSKÁ Zábrdovice 11 28933 Křinec 775 389 951

7.7.

108 DOBŘÍŠ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 108 DOBŘÍŠ
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. 775 116 337
Vedoucí: Jana MOCHÁNOVÁ Hálkova 915 26301 Dobříš 702 971 995

8.7.

Tábor talentované mládeže 2018 - Polička

Datum: 8. – 21. 7. 2018 
Vedoucí akce: Iveta Skalická, U St. hřbitova 151, 560 02 Česká Třebová, iveska@centrum.cz , 608 179 943

8.7.

912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ - NZŘ a MZŘ Cvikov u Nového Boru

Pořadatel: 912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: Jana MALINSKÁ Zábrdovice 11 28933 Křinec 775 389 951

12.7.

193 JESENÍK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 193 JESENÍK
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Blanka FURIŠOVÁ Horní Lipová 262 79063 Lipová-lázně 3 608 428 610

12.7.

314 BENÁTKY NAD JIZEROU - NZŘ a MZŘ Bezdězská Doksy

Pořadatel: 314 BENÁTKY NAD JIZEROU
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Marcela PAULÍKOVÁ Straky 224 28925 Straky 724 812 100

13.7.

264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO - IPO-FH IPO-FH

Pořadatel: 264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ 602 125 169
Vedoucí: Bc.Eliška NEDVĚDOVÁ Ruská 215 37341 Hluboká nad Vltavou 605 255 178

14.7.

912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ - NZŘ a MZŘ Cvikov u Nového Boru

Pořadatel: 912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Jana MALINSKÁ Zábrdovice 11 28933 Křinec 775 389 951

14.7.

620 JABLONEC NAD NISOU - LUKÁŠOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 620 JABLONEC NAD NISOU - LUKÁŠOV
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Elena SUSKOVÁ ČSA 41 46605 Jablonec nad Nisou 777 211 013

14.7.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

14.7.

264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO - IPO-FH IPO-FH

Pořadatel: 264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ 721 853 285
Vedoucí: Bc.Eliška NEDVĚDOVÁ Ruská 215 37341 Hluboká nad Vltavou 605 255 178

15.7.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

19.7.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ Orion Roudná

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Mgr.František ZIMEK 606 360 160
Vedoucí: Václav ZEISEK Žižkova 13 26223 Jince 721 205 351

20.7.

744 NADĚJKOV - NZŘ a MZŘ Orion Roudná

Pořadatel: 744 NADĚJKOV
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ 602 125 169
Vedoucí: Václav ZEISEK Žižkova 13 26223 Jince 721 205 351

21.7.

187 LUKOVÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 187 LUKOVÁ
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK 777 680 213
Vedoucí: Dana ŘEHÁKOVÁ Žichlínek 243 56301 Lanškroun 777 720 194

21.7.

37 ZLATÉ HORY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 37 ZLATÉ HORY
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Věra HORÁKOVÁ Nádražní 792 79376 Zlaté Hory v Jeseníkách 724 303 028

21.7.

1012 SÝČINA - NZŘ a MZŘ ZKO Mlazice, Mělník

Pořadatel: 1012 SÝČINA
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Iveta SADÍLKOVÁ Prodašice 36 29447 Prodašice 737 819 218

21.7.

595 BŘEZNO II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 595 BŘEZNO II.
Rozhodčí: Jitka DUFFKOVÁ 603 341 851
Vedoucí: Irena FAMFULÍKOVÁ Kaštanová 302 43145 Březno u Chomutova 604 725 847

21.7.

370 PRAHA 6 - BŘEVNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 370 PRAHA 6 - BŘEVNOV
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Marcela WENDLOVÁ Tělovýchovná 5 15500 Praha 5 604 267 731

21.7.

496 CHRUSTENICE - NZŘ a MZŘ Dog center Ajax Volenice

Pořadatel: 496 CHRUSTENICE
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Daniel PALEČEK Dálniční 274 26712 Loděnice 725 503 527

21.7.

771 BRANTICE - NZŘ a MZŘ Dubnice 13

Pořadatel: 771 BRANTICE
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ 606 527 715
Vedoucí: Dagmar ČEPLOVÁ Brantická 1316/115 79401 Krnov 737 537 466

22.7.

187 LUKOVÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 187 LUKOVÁ
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Dana ŘEHÁKOVÁ Žichlínek 243 56301 Lanškroun 777 720 194

22.7.

690 STUDÁNKA - NZŘ a MZŘ Strážný vrh

Pořadatel: 690 STUDÁNKA
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Josef REISINGER Studánka 358 40752 Varnsdorf 3 777 155 429

27.7.

653 PRAHA 10 - UHŘINĚVES - NZŘ a MZŘ LVT Kladno Rozdělov

Pořadatel: 653 PRAHA 10 - UHŘINĚVES
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Ilona PROCHÁZKOVÁ Nad Botičem 22 10200 Praha 102 602 875 309

27.7.

385 LOMNICE N. POPELKOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 385 LOMNICE N. POPELKOU
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK 775 133 040
Vedoucí: Kateřina LUDVÍKOVÁ Bořkov 100 51201 Slaná u Semil 733 547 183

27.7.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ LVT Zátaví u Písku

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Mgr.Dana HAVLOVÁ 602 248 290
Vedoucí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. Vrchlického 270 26751 Zdice 775 116 337

28.7.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

28.7.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ 721 853 285
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ ČSLA 4 39111 Planá nad Lužnicí 607 853 573

29.7.

910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ LVT Zátaví u Písku

Pořadatel: 910 ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. Vrchlického 270 26751 Zdice 775 116 337

29.7.

382 LEDČICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 382 LEDČICE
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Jiří BUŠIL Ledčice 48 27708 Ledčice 606 122 269

29.7.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

10.8.

MČR mládeže všestranných - Česká Třebová - Javorka

Datum: 10. - 12. 8. 2018 
Rozhodčí akce:
A - Jiří Kolář
B - MUDr. Jiří Tichý
C - Jiří Čákora 
Figuranti: Bravenec Jiří, Pavel Soukop
Vedoucí akce: Iveta Skalická, U St.hřbitova 151, 560 02 Česká Třebová, iveska@centrum.cz , 608 179 943

18.8.

CACIT Dobříš - Discdog klub ČR

Datum: 18. - 19. 8. 2018
Místo konání: fotbalový stadión MFK Dobříš
Rozhodčí akce:
A – Martin Matoušek;
B – Miroslav Ryneš;
C – Pierre Wahlström (SWE) (hlavní rozhodčí)
Figuranti: David Hanel, Jaroslav Vyhnal, Jiří Mach
Vedoucí akce: Simona Kratochvílová, Voznice 165, Dobříš, simona.krat@seznam.cz, 777 223 372

1.9.

VS na MČR mládeže stopařů –Albrechtice u Čes. Těšína

Datum: 1. 9. 2018
Rozhodčí akce: MUDr. Jiří Tichý
Vedoucí akce: Mgr. Michaela Ohřálová DiS., Finská 1059/34, 735 35 Horní Suchá, faustusmoravia@seznam.cz, 720 111 479

1.9.

MČR kníračů IPO3 CACT

Datum: 1. - 2. 9. 2018
Místo konání: LT Esadera, Zátaví u Písku
Vedoucí: Ludmila Želiborová, Plavská 159, Roudné, České Budějovice, z.ludmila@seznam.cz, 777 188 854
Rozhodčí: Hlaváč Jaromír, Machová-Angelovová Renata, Mgr. Havlová Dana
Figuranti: Jaroslav Vyhnal, Josef Neužil

8.9.

KP CACT IPO 3 - ZKO Kardašova Řečice

Datum: 8. 9. 2018
Místo konání: Kardašova Řečice
Vedoucí akce: Dagmar Vacková, Míru 364, Kardašova Řečice, dagmarvackova@seznam.cz, 607 859 061
Rozhodčí akce: Mgr. Dana Havlová, Ing. Lea Šveráková

8.9.

Klub Obedience CZ - Mistrovství BOC, Dvůr Králové nad Labem + CACT

Datum: 8. 9. 2018
Vedoucí akce: Lada Richterová, ladislava.richterova@seznam.cz

15.9.

VS na MČR mládeže stopařů – Pardubice - Nemošice - 91

Datum: 15. 9. 2018     
Rozhodčí akce: Jiří Čákora
Vedoucí akce: Radek Říha, Brčekoly 23, 538 62 Hrochův Týnec, radek.riha.pardubice@gmail.com, 724 833 411

15.9.

Šenovský pohár CACT IPO3 – ZKO Šenov

Datum: 15. 9. 2018
Místo konání: kynologické cvičiště ZKO Šenov
Vedoucí akce: Otakar Spratek, Venkovská 1087, Šenov, otakar.spratek@seznam.cz, 602 970 970,
Web: www.zkosenov.webnode.cz
Rozhodčí akce: Vladimír Košťál, Ing. Jiří Radovesnický

22.9.

MČR ZVV3 CACT – ZKO Kutná Hora

Datum: 22. - 23. 9. 2018 
Místo konání: Kutná Hora
Rozhodčí akce: 
A - Jaroslav Hartl
B - Iveta Skalická
C - Vladimír Košťál (hlavní rozhodčí)
Michaela Knížová (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Louda Tomáš, Filip Vojtěch, Milan Římek (náhradník)
Vedoucí akce: Petr Lodinský, Tyršova 588, 280 02 Kolín II, Petr.lodinsky@atlas.cz , 602 240 312

22.9.

VS na MČR mládeže stopařů - Plzeň - Doubravka

Datum: 22. 9. 2018
Rozhodčí akce: Jiří Čákora
Vedoucí akce: Petra Vodrážková, Ke sv. Jiří 20, 312 00 Plzeň, kk.plzen.doubravka@seznam.cz ,604 562 551

22.9.

MČR Boxerů IPO a FH (IPO 3, FH 2)

Datum: 22. 9. 2018 
Místo konání: Otěšice, Staňkov
Web: www.boxerklub.cz 
Rozhodčí akce: Bc. Stanislav Beníšek, rakouský rozhodčí
Figuranti: Jaroslav Vyhnal, Václav Kuncl
Vedoucí akce: Antonín Karban, Trnkova 332, Staňkov, akarban@centrum.cz , 732 351 612

28.9.

MČR FO a FB se zadáním tit. CACT

Pořadatelé: Briard klub ČR (+ Bouvier des flanders club Bohemia + Beauceron klub ČR)
Datum: 28. - 29. 9. 2018
Místo konání: UNI DOG CENTRUM HST BOCHOVICE
Rozhodčí akce: Nedvěd K., Klapal
Figuranti: Kubec, Mach, Filip (náhradník)
Vedoucí akce: Martina Černá, Na Hobiznách 816, 373 44 Zliv, Martina.diablesse@gmail.com , 774 931 010

29.9.

VS IPO FH CACT – Ruda nad Moravou

Datum: 29. – 30. 9. 2018
Místo konání: 
Rozhodčí akce: Mgr. František Zimek, (bude doplněno)
Vedoucí: Miloš Ježek, Bušín 99, 789 62, mison.repa@seznam.cz , 723 362 266

29.9.

VS IPO FH CACT – Svatoslav - Třebechovice pod Orebem

(Původní pořadatel ZKO Hradec nad Moravicí)

Datum: 29. – 30. 9. 2018
Místo konání: Třebechovice pod Orebem
Vedoucí akce: Jiří Čejka ml., cejka-4@email.cz
Rozhodčí akce: Mgr. František Zimek, (bude doplněno)

29.9.

VI. Memoriál Josefa Václavského a KP CACT IPO3 - ZKO Štěpánov

Datum: 29. 9. 2018
Místo konání: fotbalový stadión Štěpánov
Vedoucí akce: Petra Kolářová, Zárovice 26, 798 03 Plumlov, evkol@gmail.com, 774 421 598
Rozhodčí akce: Iveta Skalická, Mgr. Dušan Majtas (SK)

6.10.

VS IPO FH CACT – Nýřany

Datum: 6. - 7. 10. 2018
Místo konání: Nýřany
Vedoucí akce: Milan Brunovský, Plzeňská 629, 330 27 Vejprnice, milanbrunovsky@seznam.cz , 606 565 325
Rozhodčí akce: Mgr. František Zimek, (bude doplněno)

6.10.

VS IPO FH CACT – Rožmitál pod Třemšínem

Datum: 6. - 7. 10. 2018
Místo konání: kynologický areál DCA Volenice
Vedoucí akce: Roman Šmatlák, Na Tržišti 504, 262 72 Březnice, romansmatlak@centrum.cz, 602 485 252
Rozhodčí akce: Mgr. František Zimek, (bude doplněno)

6.10.

VS Justitzův memoriál 2018 – IPO se zadáním titulu CACIT

Datum: 6. - 7. 10. 2018 
(přidružené akce RTW cup + MR dobrmanů)
Místo konání: areál SK Stránčice
Rozhodčí: Martin Matoušek, Michaela Kuncová, + zahraniční rozhodčí
Figuranti: Jan Kuncl, Tomáš Louda
Vedoucí akce: Robert Fagoš, Ke školce 200, 251 63 Stránčice, mydogcz@gmail.com, 734 754 062

6.10.

MR dobrmanů

Datum: 6. - 7. 10. 2018 MR dobrmanů
Pořadatel: Dobrman klub ČR
(sdružena s akcí Justitzův memoriál + RTW cup + otevřený závod ostatních plemen s výjimkou NO a BO o titul CACIT)
Místo konání: Areál SK Stránčice
Vedoucí akce: Jana Fagošová, Ke Školce 200, 251 63 Stránčice
Rozhodčí akce: viz Justitzův memoriál
Figuranti: viz Justitzův memoriál

6.10.

RTW Cup + Justitzův memoriál + otevřený závod

Datum: 6. - 7. 10. 2018 
(sdružena s akcí Justitzův memoriál + RTW cup + otevřený závod ostatních plemen s výjimkou NO a BO o titul CACIT)
Místo konání: Areál SK Stránčice
Rozhodčí akce: viz Justitzův memoriál
Figuranti: viz Justitzův memoriál
Vedoucí akce: Jana Fagošová, Ke Školce 200, 251 63 Stránčice

6.10.

Klub Obedience CZ - 11. MČR všech plemen - Brno (hala) + CACT

Datum: 6. - 7. 10. 2018
Vedoucí akce: Romana Polická, rpolicka@seznam.cz

13.10.

VS IPO FH CACT - Hodonín

Datum: 13. - 14. 10. 2018
Místo konání: Hodonín
Vedoucí akce: Radek Polák, Legionářů 1029/23, Hodonín, ra.polak@post.cz , 604 500 733
Rozhodčí akce: Mgr. František Zimek, (bude doplněno)

13.10.

VS IPO FH CACT – Veselí nad Lužnicí

Datum: 13. - 14. 10. 2018
Místo konání: Veselí nad Lužnicí – areál ZKO a okolí města
Vedoucí akce: Jan Prokeš, Maredova 25/II, 391 81 Veselí n. L. 
sluncealev@seznam.cz , 607 977 611
Rozhodčí akce: Mgr. František Zimek, (bude doplněno)

13.10.

Mistrovství ČR CMC belgických ovčáků se zadáním CACT

Datum: 13. - 14. 10. 2018 
Místo konání: Fotbalový stadión Suchdol nad Odrou
Rozhodčí akce:
A – Jaroslav Hartl
B – Jitka Duffková
C – Theodor Krajčí (hlavní rozhodčí)
Figuranti: Matthias Mylius (DE), David Hanel, Jaroslav Vyhnal
Vedoucí akce: Ing. Karel Černoch, Malá Strana 22, 742 01 Suchdol nad Odrou, Ing.karel.cernoch@stavo.info , 731 486 987

13.10.

MR BVK dospělých a mládeže - ZKO Louny

Datum: 13. 10. 2018
Místo konání: Kynologický areál ZKO Louny - 418
Vedoucí akce: Ing. Aulická Petra, aulicka@poprokan.cz , 605 279 707

20.10.

MČR mládeže a juniorů stopařů – Albrechtice u Čes. Těšína

Datum: 20. – 21. 10. 2018
Rozhodčí akce: Ing. Jiří Radovesnický, Jaromír Klapal
Vedoucí akce: Mgr. Michaela Ohřálová DiS., Finská 1059/34, 735 35 Horní Suchá, faustusmoravia@seznam.cz, 720 111 479

20.10.

Závod o přeborníka Karlovarského kraje CACT - Chodov u Karl. Varů

Datum: 20. 10. 2018 
Místo konání: areál ZKO Chodov u Karlových Varů - 408
Vedoucí akce: Ing. Sandra Linhová, Hručířská 533, 357 35 Chodov, alessandra1@seznam.cz, 733 323 622
Rozhodčí akce: Ivan Marinč, Bc. Stanislav Beníšek

20.10.

Podřipský pohár CACT IPO3, CACT ZVV3 - Roudnice nad Labem

Datum: 20. – 21. 10. 2018 
Místo konání: Roudnice nad Labem - Slavín
Rozhodčí akce: Jiří Kolář, Karel Nedvěd
Vedoucí akce: Ing. Martin Čecho, Na Výsluní 2380, 413 01 Roudnice n/L, martin.cecho@seznam.cz, 606 598 620

20.10.

Mistrovství republiky BO - Bochovice - CACT

Kategorie 1, 2, 3
Datum: 20. - 21. 10. 2018
Místo konání: UNI Dog centrum, Bochovice
Vedoucí akce: Radim Kelar, radimkelar@centrum.cz
www.mondioringklub.cz

27.10.

MČR IPO FH CACT – BK ČR ÚP Staňkov

Datum: 27. – 28. 10. 2018
Místo konání: Staňkov, Otěšice
Vedoucí akce: Antonín Karban, Trnkova 332, Staňkov, akarban@centrum.cz , 732 351 612, 
Web: http://vsstankov.webnode.cz 
Rozhodčí akce: Jaroslav Petráček, Bc. Jiří Lasík

30.10.

Klub Obedience CZ - Mistrovství KCHBO belgických a australských ovčáků + CACT

Datum: 30. 10. 2018
Vedoucí akce: Lenka Dušánková, gitaron@volny.cz

3.11.

Otevřené MČR mládeže a juniorů ČKNO 2018

Datum: 3. - 4. 11. 2018
Místo konání: Kroměříž
Rozhodčí akce: MVDr. Jana Glisníková, Bc. Jiří Lasík, Jiří Barot
Figuranti: Pavel Soukop
Vedoucí akce: MUDr. Jiří Tichý, Malá Strana 13, Opava Komárov, tichyjir@email.cz, 724 074 968

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Krmivo Brit pes přítel člověka HST abrus

© Všechna práva vyhrazena Český kynologický svaz - sportovní kynologie

Tvorba webových stránek