Rozhodčí výkonu 2. třídy

Seznam rozhodčích výkonu 2. třídy

aktualizováno 7. 3. 2018

• Bartošík Vojtěch, SPC N/61, 764 01, 704 713 625, bartosik.v@centrum.cz
• Dejmek Josef, Vavřínova 223, Osnice 252 42, 602 362 481, pepa.dejmek@centrum.cz
• Dlabola Miroslav, Bolzanova 321, Jičín 506 01, 736 609 218, mirekdlabola@seznam.cz
• Fagoš Robert, Ke Školce 200, Strančice 251 63, 734 754 062, robert.fagos@gmail.com
• Fibrich Zdeněk, Přemyslova 323, Rokycany 337 01 603 789 054, zdenek.fibrich@tiscali.cz
• Havelka Karel, Úzká 3/47, Praha 6 162 00 603 596 864, havel.ka@seznam.cz
• Havránek Jiří, Bykoš 39, Králův Dvůr 267 01, 608 870 478, havranci.bykos@email.cz
• Hloušková Iva, Dobřenice 132, 503 25, 608 448 609, ivakajexa@seznam.cz
• Hrušková Věra, Selská 264, Ostrava-Vřesina 742 85, 723 502 835
• Huniadvari František, Sportovní 555/5, Loket 357 33, 604 780 051, framarc@seznam.cz
• Karbanová Alena, Kateřinská 280, Starý Kolín 281 23 728 932 877, alpakar@seznam.cz
• Knížová Michaela Mgr., Folmavská 746, Praha 5, 155 00, 777 629 726, granule1@seznam.cz
• Kouřil Blahoslav, Vikýřovice 253, Šumperk 788 13, 605 760 179
• Mach Ladislav, Na jezírku 444/11, Liberec 6, 460 06, 776 285 190, mach@octaviusmalidaj.cz
• Nedvědová Eliška Bc., Ruská 215, 373 41 Hluboká nad Vltavou, 605 255 178, edgardo@seznam.cz
• Novotný Jaroslav, Serafinova 417/23, Ostrava 19, 719 00, 602 891 498
• Sedláček Karel, Brožíkova 12, Krnov 794 01, 723 360 906
• Světlíková Jana, Ořešská 738, 155 00, Praha, 603 780 149, jsvetlikova@csob.cz (čekatel na rozhodčího I. třídy)
• Šafránek Petr, Holčovice - Komora 53, 793 71, 606 710 981, safrpet@email.cz, (celou sezónu 2018 nesmí posuzovat)
• Šnytr Oldřich, 28. října 13, Plzeň 301 62, 607 554 755, (celou sezónu 2018 nesmí posuzovat)
• Štos Jaroslav, U Splavu 1, Štěpánov 783 13, 776 360 889
• Šultová Michaela, Ing., Černovice 82, 430 01, Chomutov, 736 634 149, misaocko@seznam.cz (čekatel na rozhodčího I. třídy)
• Toman Jaroslav, Slepá 290/1, Ludgeřovice 747 14, 603 269 868, (celou sezónu 2018 nesmí posuzovat)
• Tůma Petr, Čejkovice 41, 373 41 Hluboká nad Vltavou, petrtuma@live.com, 739 528 456 (čekatel na rozhodčího I. třídy)
• Tyc Jiří, Mgr., V Jámě 400, 330 12, Horní Bříza, 776 769 098, jiri.tyc@seznam.cz
• Vanžura František, Mírová 19, Častolovice 517 50, 739 410 220, vanzura.f@seznam.cz
• Vítek Petr, Kahovská 1705, Praha 4, 149 00, 606 204 329

Čekatelé na rozhodčí II. třídy

• Glogar Vladislav - Moravskoslezský kraj - počet předepsaných hospitací - 4
• Novák Zbyněk, Ing. - Moravskoslezský kraj - počet předepsaných hospitací - 3
• Novotná Michaela, Bc. - Ústecký kraj - počet předepsaných hospitací - 10
• Rohlena David - Hlavní město Praha - počet předepsaných hospitací - 8
• Rohlenová Petra, Bc. - Hlavní město Praha - počet předepsaných hospitací - 3

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Krmivo Brit pes přítel člověka HST abrus

© Všechna práva vyhrazena Český kynologický svaz - sportovní kynologie

Tvorba webových stránek