Rozhodčí výkonu 1. třídy

Seznam rozhodčích výkonu 1. tř. 2017

• Beníšek Stanislav Bc. Poplužní 72 336 01 Blovice 725 341 550 stanislav.benisek@seznam.cz
• Čákora Jiří Schoellerova 187 196 00 Praha 9 604 735 963 j.cakora@seznam.cz
• Duffková Jitka, Ke Špičáku 95, 434 01 Most-Rudolice, 603 341 851, duffmar@seznam.cz
• Dvořáková Markéta Spojovací 741 533 04 Sezemice 777 352 270 mark.dvorak@seznam.cz
• Flamichová Miroslava, Trnec 1918, 666 03 Tišnov, Tel: 730 510 100 galanwear@email.cz 
• Glisníková Jana MVDr. Havlíčkova 3939 767 01 Kroměříž 777 608 910 jana@glisnik.com
• Hartl Jaroslav, Spáňov 7, 344 01 Domažlice, 602 973 059, hartlspanov@seznam.cz
• Havlová Dana Mgr. Pištín 52 373 46 Pištín 602 248 290 havlova_d@seznam.cz
• Hlaváč Jaromír Ševětín 25 373 63 Ševětín 721 853 285 hlavac.ja@seznam.cz
• Hořejší Jana, Ing., Třešňová 194, 373 71, Adamov, 776 635 927, artzlipin@seznam.cz 
• Jonáš Lubomír Ludvíka Kuny 542 272 04 Kladno 602 336 017 dalub@volny.cz
• Jozová Jitka, Ing., Na Borku 784, 273 09 Kladno, 777 876 884, j.jozova@seznam.cz
• Karvánková Eva Kostomlatská 74 417 53 Světec 736 484 074 ekarvankova@seznam.cz
• Klapal Jaromír Lipovka 35 516 01 Rychnov 737 554 895 jaromirklapal@seznam.cz
• Kolář Jiří Na Cvičišti 544/40 460 14 Liberec 603 716 999 gero.007@seznam.cz
• Košťál Vladimír Prostřední Bludovice č. 96 739 37 Hor.Bludovice 602 930 487 assiry@volny.cz
• Krajčí Theodor Blatnice 176 330 25 Blatnice 604 615 455 krajci.t@seznam.cz
• Kubeš Jiří Na Poříčí 726 518 01 Dobruška 602 443 798 jiri_kubes@dka.cz
• Kuncová Michaela, Nad Parkem 744, 285 04 Uhlířské Janovice, 775 666 857 mkmalinois@seznam.cz
• Lacina Jan Ing., Na Hrádečku 241, 379 01 Třeboň, 602 174 071, laroja@cmail.cz
• Lasík Jiří Bc. Haltýře 261 751 22 Osek n.Bečvou 603 478 308 jirilasik@seznam.cz
• Macoszek Jan Olšová 843 739 92 Návsí 725 140 358 j.macosek@email.cz
• Machová Renata Vrchlického 270 267 51 Zdice 775 116 337 anrebri@seznam.cz
• Matoušek Martin, Tisovecká 901, 280 02 Kolín, 775 133 040, nitram.kesuotam@seznam.cz
• Marinč Ivan, Nová Ves 35, 35134 351 34 Skalná, 731 069 079, i.marinc@seznam.cz
• Mikulecká Jaroslava Barchovice 28 281 63 Zásmuky 602 685 846 jamikul@seznam.cz
• Nedvěd Karel Fügnerova 443 273 71 Zlonice 607 576 853 kar.ned@seznam.cz 
• Nekvapil Jan Sjezdová 99 530 06 Pardubice 721 011 999 nekvapiljan99@seznam.cz
• Novotná Lenka ing. Družstevní 229 377 01 Jin. Hradec 777 075 503 zdraka@seznam.cz
• Petráček Jaroslav, Stružinec 207, 512 51 Lomnice n. P., 606 078 520, petracekjaroslav@seznam.cz
• Petrášek Václav, Vančurova 56, 357 36, Chodov, 605 717 398 stopari2010@seznam.cz
• Petrů Vratislav, Litvínovická 6, 370 01 České Budějovice, petruvratislav@seznam.cz, 602 125 169
• Prášil Josef Dukelská 1295 430 01 Chomutov 603 851 752 krasnoocko@krasnoocko.cz
• Pružina Jiří Řepínská 2405 276 01 Mělník 602 391 350 axa@melnicko.com
• Radovesnický Jiří Ing. Písečná 382 735 53 Dolní Lutyně 606 527 715 radovesnicky@seznam.cz
• Ryneš Miroslav Svinařovská 249 273 05 Smečno 608 502 500 mrynes@volny.cz
• Skalická Iveta U Starého hřbitova 151 560 02 Č.Třebová 608 179 943 iveska@centrum.cz
• Ševčík Stanislav Městská Habrová 1556 516 01 Rychnov 777 680 213 bohemia.stase@seznam.cz
• Šveráková Lea Ing., Staré Prachatice 8, 383 01 Prachatice, 606 806 504, lea.sverakova@seznam.cz
• Tichý Jiří MUDr., Malá strana 13, 747 70, Opava, 724 074 968, tichyjir@email.cz
• Tišl Jaroslav, Vltavská 25, 25001 Říčany xaroslav@seznam.cz
• Ulč Miroslav Ing. Na Výhledy 1022 330 27 Vejprnice 733 616 554 1972ulc@seznam.cz
• Zborka Milan Vitín 2 373 63 Ševětín 724 150 028 zborka.m@seznam.cz
• Zimek František Mgr. Ločenice 182 373 22 Ločenice 606 360 160 franta.zimek@seznam.cz

Seznam rozhodčích výkonu 1. tř. pro posuzování závodů

  • Babor Zdeněk Havlíčkova 769, 267 51 Zdice 603 229 720
  • Babička Vilém Bc. Hrdlovská 9 419 01 Duchcov 775262028 vbabicka@seznam.cz
  • Beneš František Na Farském 1129, 739 34 Šenov 732 862 152
  • Golhová Hana, Krupá 223, 270 09  Krupá, 737 127 862
  • Havránek Josef K Domkům 115, 747 81 Otice 723 414 852
  • Hůza Ladislav, Donská 169, 46311 Liberec, 30, 482 751 025, huzovi@seznam.cz
  • Jánský Luboš Sobětuš 39 503 15 Nechanice 602 949 706 lubos.jansky@tiscali.cz
  • Kasík Miroslav, Zábělská 7, 31211 Plzeň, 725 074 881, mirkasik@seznam.cz
  • Kovář Pavel V.Volfa 23 370 05 Č. Budějovice 604 690 895 p.kov@email.cz
  • Melichar Miroslav Hostimská 488, 266 01 Beroun 3 604 647 779
  • Nedvěd Vladimír Debrno 31 278 01 Kralupy n.V. 602 387 870 nedvedvladimir@seznam.cz
  • Och Karel Kolovratova 261, 582 91 Světlá n. S. 775 071 948 kareloch@seznam.cz
  • Palfi Pavel Hrádek n. Nisou 318 463 34 Hrádek 721 951 566 pavelpalfi@seznam.cz
  • Prouza Oldřich Zábrodí 38, 549 41 Červený Kostelec 608 525 133
  • Sankot Zdeněk Nučická 1747/11 100 00 Praha 10 774 344 601
  • Skála Stanislav Klukovická 1526, 155 00 Praha 5, 603 771 361, skalas48@seznam.cz
  • Ťujík Břetislav Pilská 8 198 00 Praha 9 606 625 214 btkynologie@email.cz
  • Veselý Vladimír Klikatá 694/25, 158 00 Praha 5 731 253 030
  • Veselý Stanislav Kolárova 804, 266 01 Beroun 2 608 532 566
  • Vodička Stanislav MVDr., Mezina 53 792 01 Bruntál 604 387 668, vodicka.stan@gmail.com
  • Zábranský Josef Dvořákova 759, 332 02 Starý Plzenec 723 305 786
  • Vychodil Jiří, Tolstého 1138, 75701 Valašské Meziříčí 1, 607 786 774, vychodilgeorge@seznam.cz
  • Vyčítal Petr gen. Svatoně 412/IV 566 01 Vysoké Mýto 603 743 855 pe.vy@seznam.cz

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Krmivo Brit pes přítel člověka HST abrus

© Všechna práva vyhrazena Český kynologický svaz - sportovní kynologie

Tvorba webových stránek