Seznam účastníků výběrových soutěží ZVV3 2015
19.2.
Rozpis výběrových soutěží ZVV3 naleznete zde.
Seznam účastníků ke stažení také zde.
Rakovník 21.3. | ||
Příjmení, jméno, tit. | Jméno + CHS | Plemeno |
Kováříková Nelly | Brutus Black Adder Bohemia | NO |
Fína Jan Ing. | Charlie Písečná bouře | NO |
Prokopová Natálie | Ozzy z Dašického zátiší | CP |
Pochman Pavel | Beda Erigo | NO |
Rychtrová Vlasta | Xaaba Gymor | NO |
Bobáň Jaroslav | Doom Mar-Ive from Bohemia | NO |
Červenka Radek | Žak z Milínova | NO |
Králík Josef | Rea z Dvořákova sadu | NO |
Kuneš Jan | Sir Jack v. Elberfeld | KV |
Tittlová Lada | Denny Orthys | NO |
Rakovník 22.3. | ||
zrušeno pro neobsazenost |
Podlešín 5.4. | ||
Příjmení, jméno, tit. | Jméno + CHS | Plemeno |
Kuklíková Magda | Chris od Vlašimské brány | NO |
Světlíková Jana | Daiquiri Vědusk | NO |
Čtvrtlík Miroslav | Mir z Arnultovic | NO |
Novotná Lenka | Pinta z Nového draka | NO |
Slámová Alena | Bar Buranos Lobos | NO |
Galvasová Gabriela | Xarra Majorův háj | NO |
Kováříková Nelly | Brutus Black Adder Bohemia | NO |
Tykal Jan | Artur ze Zlaťáku | NO |
Odvody Jan | Engie Bodie Eciloten | BOM |
Kylešovice 18.4. | ||
Příjmení, jméno, tit. | Jméno + CHS | Plemeno |
Jánská Andrea | Ebbie BPP | BPP |
Šeděnka Tomáš | Tim Mihapa | NO |
Škutová Eliška | Bruce Abides | NO |
Vichová Vendula | Alexis Lux-Moravia | NO |
Křížek Ladislav | Ben z Dzurikova dvora | NO |
Šolcová Miluše | Car z Jan-Ru | NO |
Vydra Zdeněk | Akim Milargo | NO |
Rožmitál 25.4. | ||
Příjmení, jméno, tit. | Jméno + CHS | Plemeno |
Oravská Marie | Frodo Jibule | NO |
Kaskoun Václav | Kir z Trucu | NO |
Ranglová Jeanette | Coudy Brutanik | NO |
Petrovic Karel | Storm BPP | BPP |
Čechová Zuzana | Esso z Kotrčova mlýna | BC |
Rezek Petr Ing. Ph.D. | Coffee Finta-Star | AT |
Petružálek Stanislav | Narra z Krupičkova mlýna | NO |
Kostínek Richard | Cir z Vydří louky | NO |
Štětka Jiří | Sindy BPP | BPP |
Šmatlák Roman | Andy Šumavský Xerak | BOM |
Rožmitál 2.5. | ||
Příjmení, jméno, tit. | Jméno + CHS | Plemeno |
Štětka Jiří | Sindy BPP | BPP |
Šmatlák Roman | Andy Šumavský Xerak | BOM |
Celá Marie | Jenny Skočická samota | NO |
Tejc Martin | Gringo Vikar | NO |
Drhovská Vladimíra | Xart Daxis | NO |
Fína Jan Ing. | Charlie Písečná bouře | NO |
Prokopová Natálie | Ozzy z Dašického zátiší | CP |
Červenka Radek | Žak z Milínova | NO |
Kuneš Jan | Sir Jack v. Elberfeld | KV |
Tittlová Lada | Denny Orthys | NO |
Přeštice 9.5. | ||
Příjmení, jméno, tit. | Jméno + CHS | Plemeno |
Majec Jiří | Naroc v. Bunsenkocher | NO |
Vlček Petr | Bru-Comtesa Next of Kin | BOX |
Hůza ladislav | Ill ze Zelené úžlabiny | NO |
Hůzová Veronika | Queen z Berounské bašty | NO |
Kuklíková Magda | Chris od Vlašimské brány | NO |
Světlíková Jana | Daiquiri Vědusk | NO |
Jánská Andrea | Ebbie BPP | BPP |
Svoboda Václav | Cezar od Policie ČR | BOM |
Bobáň Jaroslav | Doom Mar-Ive from Bohemia | NO |
Novotná Lenka | Pinta z Nového draka | NO |