VS na M ČR IPO - ZKO Svatoslav

Datum: 4. - 5. 4. 2015

Místo: ZKO Svatoslav

Rozhodčí: Hlaváč-S, MVDr. Glisníková-P, hl. - Mgr. Zimek-O, pomocný rozhodčí - M. Dvořáková

Figuranti: Kupka, Soukop, náhr. Římek

Vedoucí: Jiří Čejka, Svatoslav 7, 675 07 Čechtín, cejkajiri@volny.cz 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA VS MČR BOCHOVICE 2015

 
ST.Č. KA.Č. Jméno psovoda Jméno psa Oddíl Celkem Pořadí  
A B C  
31 15 Čejka Jiří st. Ciara Meggan Bohemia 94 95 98 287 1. CACT
1 17 Böhm Jan Forny ze Soutoku Sázavy 92 97 93 282 2. Res.CACT
23 13 Maňáková Markéta Abby Ostraryka 97 92 88 277 3.  
7 18 Holan Vítězslav Fantasia Extra Temperament 92 93 91 276 4.  
37 23 Mouková Hana Bonny-Lee Savona Dero  96 91 88 275 5. CACT
24 28 Dušek Karel Veneur de Alphaville Bohemia 87 86 98 271 6.  
18 36 Novotná Taťána Artagnan v. Esadera 87 86 97 270 7. Res.CACT
29 24 Louda Tomáš Agbar Meggan Bohemia 84 96 89 269 8.  
10 41 Krupková Michaela Elwis Lebensborn 79 93 92 264 9.  
33 26 Milostná Petra Eiko Monami Tenaj 87 87 90 264 10.  
14 38 Cvinger Tomáš Yankee ze Stříbrného kamene 88 81 94 263 11.  
9 35 Šonský Roman Artur Nokafi 91 85 87 263 12.  
8 6 Medunová Iveta Keane de Alphaville Bohemia 87 90 86 263 13.  
28 14 Zaňák Jiří Wilhelm v. Erikson 93 86 84 263 14.  
12 4 Ťujík Břetislav Nikita Vepeden 84 91 85 260 15.  
3 9 Krupařová Lada Laky Eqidius 96 74 89 259 16.  
30 33 Vondráček Petr Artusch Malijack 86 80 87 253 17.  
11 10 Moule Miroslav Uran z Labského přívozu 93 75 80 248 18.  
27 3 Jonáš Lubomír Brest Boccaro 83 80 84 247 19.  
22 31 Kuncl Jan Arco Fei z Benáteckého dvora 88 81 78 247 20.  
4 8 Poukar Jiří Tarpan de Alphaville Bohemia 75 78 91 244 21.  
5 30 Pospíšilová Radmila Chelsey Vikar 88 78 70 236 22.  
17 19 Jílek Jaroslav Ajrin Lukrecie 80 77 72 229 23.  
26 29 Bortlík Dobroslav Taro Vikar 73 77 75 225 24.  
21 34 Vaňková Šárka Xatto Niox 75 76 74 225 25.  
32 2 Barvík Eduard Aly Obsidian Guard Land 85 68 80 233 26.  
15 12 Dejmek Josef Caira Laperys 82 80 64 226 27.  
20 32 Petrášek Václav Kendy Duffmar 90 50 76 216 28.  
13 25 Lukášová Pavla Jenny Girmido 20 93 93 206 29.  
25 22 Žáček Vladimír Essa Red Vixen 20 83 79 182 30.  
2 37 Novotný Stanislav Ajris Severní povětří 88 85 DSQ 173 31.  
6 11 Tomášek Josef Larss Vepeden 92 65 DSQ 157 32.  
36 21 Kuneš Jan Sir Jack v. Elberfeld 70 58 DSQ 128 33.  
34 5 Zemanová Eva Orka Ja-Iv-To DSQ DSQ DSQ 0 34.  
35 1 Berdychová Zuzana Keen de Alphaville Bohemia DSQ DSQ DSQ 0 35.  
19 16 Urbánková Dana Blackberry Meggan Bohemia ZR ZR ZR 0 36.  
16 20 Mráz Zdeněk Bart ze Stříbrného kamene DSQ DSQ DSQ 0 37.  

 

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Krmivo Brit pes přítel člověka HST abrus

© Všechna práva vyhrazena Český kynologický svaz - sportovní kynologie

Tvorba webových stránek