Akce

2.11.

694 KRYRY - NZŘ a MZŘ Původně 4.11.

Pořadatel: 694 KRYRY
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Pavel GÁBA Komenského 545 43981 Kryry 722 003 120

2.11.

690 STUDÁNKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 690 STUDÁNKA
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Josef REISINGER Studánka 358 40752 Varnsdorf 3 777 155 429

2.11.

658 ZABRUŠANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 658 ZABRUŠANY
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Luďka KADEŘÁBKOVÁ Štěrbina ev.č.1 41771 Zabrušany 776 269 065

2.11.

910 SPOLEK ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ Původně 20.10. Hlaváč

Pořadatel: 910 SPOLEK ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. Vrchlického 270 26751 Zdice 731 773 337

3.11.

478 SEDLČANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 478 SEDLČANY
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Lucie SPÁLENKOVÁ Heřmaničky 53 25789 Heřmaničky 724 946 430

3.11.

444 PLANÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 444 PLANÁ
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Vladimír KERUL Vyškovská 242 34813 Chodová Planá 727 854 850

3.11.

13 OLOMOUC - ČERNOVÍR - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 13 OLOMOUC - ČERNOVÍR
Rozhodčí: Miroslava FLAMICHOVÁ 730 510 100
Vedoucí: Ing.Eduard WERNER Dalimilova 31 78335 Olomouc - Chomutov 603 503 324

3.11.

119 VODŇANY - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 119 VODŇANY
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ 606 806 504
Vedoucí: Marie CELÁ Chelčice 96 38772 Libějovice 727 845 173

3.11.

648 ČESKÁ TŘEBOVÁ - JAVORKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 648 ČESKÁ TŘEBOVÁ - JAVORKA
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK 777 680 213
Vedoucí: Iveta SKALICKÁ U Starého hřbitova 151 56002 Česká Třebová 2 608 179 943

3.11.

32 ŘÍČANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 32 ŘÍČANY
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: RNDr.Eva KOSANOVÁ Vojkov 48 25162 Mukařov 733 676 172

3.11.

626 SUCHDOL NAD ODROU - LOUKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 626 SUCHDOL NAD ODROU - LOUKA
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ 606 527 715
Vedoucí: Monika NOVOTNÁ Jeseník Nad Odrou 18 74402 Jeseník Nad Odrou 608 056 433

3.11.

373 SUCHDOL N. LUŽNICÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 373 SUCHDOL N. LUŽNICÍ
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ 602 125 169
Vedoucí: Karel ŠIMÁNEK Pražská 534 37806 Suchdol nad Lužnicí 606 524 911

3.11.

80 HAVLÍČKŮV BROD - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 80 HAVLÍČKŮV BROD
Rozhodčí: Ing.Lenka NOVOTNÁ 777 075 503
Vedoucí: Hana BŘÍZOVÁ Kyjovská 1608 58001 Havlíčkův Brod 1 725 153 725

3.11.

206 VYSOKÉ MÝTO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 206 VYSOKÉ MÝTO
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Jaroslava KÁRALOVÁ Vanice 9 56601 Vysoké Mýto 736 738 284

3.11.

89 KUTNÁ HORA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 89 KUTNÁ HORA
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ 602 685 846
Vedoucí: Iva ČADINOVÁ Puškinská 572 28401 Kutná Hora 777 615 723

3.11.

518 FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM - NZŘ a MZŘ SKP FRÝDEK-MÍSTEK

Pořadatel: 518 FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM
Rozhodčí: Jan MACOSZEK 725140358
Vedoucí: Michaela UCHÁĽOVÁ Kateřinice 88 74258 Příbor 774 385 511

3.11.

486 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 486 ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Rozhodčí: Mgr.Jiří KUBEŠ 602 443 798
Vedoucí: Jaroslav KOVÁŘ Za Vodou 36 56201 Ústí nad Orlicí II. 777 804 666

3.11.

749 CHOTĚBUZ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 749 CHOTĚBUZ
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Lucie GÓRECKÁ Karvinská 235 73561 Chotěbuz 608 422 042

3.11.

370 PRAHA 6 - BŘEVNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 370 PRAHA 6 - BŘEVNOV
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Marcela WENDLOVÁ Tělovýchovná 5 15500 Praha 5 604 267 731

3.11.

156 ÚSTÍ N.L. - STŘEKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 156 ÚSTÍ N.L. - STŘEKOV
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Bc.Lucie HOLUBOVÁ Jindřicha Plachty 160 40331 Ústí nad Labem 16 727 865 707

3.11.

735 KRALUPY NAD VLTAVOU - STRACHOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 735 KRALUPY NAD VLTAVOU - STRACHOV
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Běluše DULOVCOVÁ Chvatěruby 116 27801 Kralupy nad Vltavou 1 606 485 076

3.11.

430 KLATOVY 2 - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 430 KLATOVY 2
Rozhodčí: Jaroslav HARTL 602 973 059
Vedoucí: Markéta BAUEROVÁ Mochtín 112 33901 Klatovy 3 737 450 863

3.11.

93 TLUČNÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 93 TLUČNÁ
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Jitka DAVÍDKOVÁ Hornická 553 33027 Vejprnice 731 538 239

3.11.

342 VARNSDORF - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 342 VARNSDORF
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Martin BOHÁČ Cihlářská 3247 40747 Vansdorf 731 608 198

3.11.

791 MLADÉ BUKY - NZŘ a MZŘ Původně 27.10.

Pořadatel: 791 MLADÉ BUKY
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL 737 554 895
Vedoucí: Ing.Jana KYNCLOVÁ M. Gorkého 260 54101 Trutnov 1 608 922 441

3.11.

589 LIBĚJOVICE - NZŘ a MZŘ rozhodčí pojede z Vodňan

Pořadatel: 589 LIBĚJOVICE
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Šárka AMORTOVÁ Třebanice 49 38301 Prachatice 605 416 016

3.11.

276 PLZEŇ - ČECHUROV - NZŘ a MZŘ Přesun z 27.10.

Pořadatel: 276 PLZEŇ - ČECHUROV
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ 604 615 455
Vedoucí: Hana EDEROVÁ Sušická 45 32600 Plzeň 724 721 670

3.11.

762 BORŠOV NAD VLTAVOU - NZŘ a MZŘ Původně 21.10.

Pořadatel: 762 BORŠOV NAD VLTAVOU
Rozhodčí: Martin PEJŠA 774 555 702
Vedoucí: Antonín HANZAL Mezi Potoky 361 37001 Homole 774 809 880

4.11.

290 BRANDÝS NAD LABEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 290 BRANDÝS NAD LABEM
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: Martina PECHAROVÁ U Sluncové 612/21 18600 Praha 8 721 930 225

4.11.

795 STARÁ BOLESLAV - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 795 STARÁ BOLESLAV
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Martin HUBIČKA Březinova 1280 25002 Brandýs n.Labem-St.Boleslav 739 770 262

4.11.

219 LIBEREC - PAVLOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 219 LIBEREC - PAVLOVICE
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: DiS.Mgr.Nicole HLADÍKOVÁ Na Ostrově 717 46312 Liberec 25 607 942 825

4.11.

375 OPOČNO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 375 OPOČNO
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Mgr.Jiří KUBEŠ Na Poříčí 726 51801 Dobruška 602 443 798

4.11.

199 JIČÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 199 JIČÍN
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: Mgr.Hana ŠMEJCKÁ Sv. Čecha 904 50601 Jičín 1 777 095 324

4.11.

383 SVÍTKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 383 SVÍTKOV
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Naďa MOJDLOVÁ Křemenská 173 53006 Pardubice 6 732 401 888

4.11.

259 ČESKÝ BROD - NZŘ a MZŘ DUX

Pořadatel: 259 ČESKÝ BROD
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ 775 666 857
Vedoucí: Zdeněk POBORSKÝ Štolmíř 121 28201 Český Brod 602 353 469

4.11.

97 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 97 FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ
Rozhodčí: Jan MACOSZEK 725140358
Vedoucí: Dalibor CHAMRÁD Kunčice pod Ondřejníkem 641 73913 Kunčice pod Ondřejníkem 732 471 259

4.11.

663 VEŘOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 663 VEŘOVICE
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Pavel ŠKARPA Veřovice 329 74273 Veřovice 734 506 412

4.11.

467 CÍSAŘSKÝ U ŠLUKNOVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 467 CÍSAŘSKÝ U ŠLUKNOVA
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Dana ROKOSOVÁ Severní 1240/1 40801 Rumburk 727 887 414

4.11.

516 MĚLNÍK - MLAZICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 516 MĚLNÍK - MLAZICE
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Kateřina FIALOVÁ Vrutická 131 27731 Velký Borek 732 379 425

4.11.

372 PYŠELY - NZŘ a MZŘ Původně J.Hlaváč

Pořadatel: 372 PYŠELY
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Jindřich URBAN Javorník 63 256 25722 Čerčany 606 794 858

4.11.

346 PŘEŠTICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 346 PŘEŠTICE
Rozhodčí: Jaroslav HARTL 602 973 059
Vedoucí: Václav KUBELKA Kamínek E89 33441 Dobřany 607 571 537

4.11.

154 PLZEŇ - KŘIMICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 154 PLZEŇ - KŘIMICE
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Václav VŮCHA Okružní 491 33027 Vejprnice 775 391 933

4.11.

389 LOVOSICE - NZŘ a MZŘ Původně 3.11.

Pořadatel: 389 LOVOSICE
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Zděna NOVOTNÁ Terezínská 882 41002 Lovosice 604 558 776

4.11.

173 SOBĚCHLEBY - NZŘ a MZŘ Původně 3.11.

Pořadatel: 173 SOBĚCHLEBY
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Lucie CÍSAŘOVÁ Přestanov 94 40317 Chabařovice l.cizkovska@seznam.cz

9.11.

910 SPOLEK ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ - NZŘ a MZŘ ZDICE

Pořadatel: 910 SPOLEK ČESKÝ KLUB NĚMECKÝCH OVČÁKŮ
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. Vrchlického 270 26751 Zdice 775 116 337

10.11.

195 VELEŠÍN - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 195 VELEŠÍN
Rozhodčí: Petr VESELKA 774826870
Vedoucí: Ivana TICHÁČKOVÁ Sídliště 507 38232 Velešín 774 231 472

10.11.

113 DEFUROVY LAŽANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 113 DEFUROVY LAŽANY
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Miroslav BLÁHA Velký Bor 49 34101 Horažďovice 723 784 614

10.11.

1023 LIBUŠÍN II. - NZŘ a MZŘ Hřiště Vrbičany

Pořadatel: 1023 LIBUŠÍN II.
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Karel NEDVĚD Fügnerova 443 27371 Zlonice 607 576 853

10.11.

677 HRADIŠTĚ - NZŘ a MZŘ letiště Strakonice

Pořadatel: 677 HRADIŠTĚ
Rozhodčí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ 606 806 504
Vedoucí: Hana HORÁKOVÁ Táborská 281 39843 Bernartice u Milevska 728 582 457

10.11.

91 PARDUBICE - NEMOŠICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 91 PARDUBICE - NEMOŠICE
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Radek ŘÍHA Brčekoly 23 53862 Hrochův Týnec 724 833 411

10.11.

49 LITOVEL - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 49 LITOVEL
Rozhodčí: MVDr.Jana GLISNÍKOVÁ 777 608 910
Vedoucí: Martina VALENTOVÁ Nasoburky 120 78321 Chudobín 608 879 878

10.11.

281 SAHARA - PODLEŠÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 281 SAHARA - PODLEŠÍN
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Andrea ŠRAJEROVÁ Zvoleněves 37 27325 Zvoleněves

10.11.

218 CHRUDIM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 218 CHRUDIM
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Jana MARTINCOVÁ Úhřetická Lhota 80 53002 Pardubice 2 723 535 381

10.11.

621 TUCHORAZ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 621 TUCHORAZ
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ 775 666 857
Vedoucí: Michaela PAVLIŠÁKOVÁ V Zátiší 314 25089 Lázně Toušeň 607 067 797

10.11.

576 BOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 576 BOR
Rozhodčí: Theodor KRAJČÍ 604 615 455
Vedoucí: Robert HÖTZL Lužanská 490 34802 Bor u Tachova 606 122 769

10.11.

487 OSTROV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 487 OSTROV
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Petra HORÁKOVÁ Stráž 43 36301 Ostrov nad Ohří 603 539 737

10.11.

752 ONDŘEJOV - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 752 ONDŘEJOV
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ 602 685 846
Vedoucí: Kateřina VEJVODOVÁ Šatrova 664/9 14200 Praha 411 773 445 920

10.11.

28 ORLOVÁ 1 - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 28 ORLOVÁ 1
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ Písečná 382 73553 Dolní Lutyně 606 527 715

10.11.

680 LITOMĚŘICE POD RADOBÝLEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 680 LITOMĚŘICE POD RADOBÝLEM
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Naďa HASMAN Husova 51 41111 Sulejovice 606 374 131

10.11.

245 NÁCHOD - NZŘ a MZŘ Dolní Radechová

Pořadatel: 245 NÁCHOD
Rozhodčí: Mgr.Jiří KUBEŠ 602 443 798
Vedoucí: Šárka LOKOTOVÁ Provodov-Šonov 151 54908 Provodov-Šonov 737 134 093

10.11.

180 KLATOVY V MĚSTSKÝCH SADECH - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 180 KLATOVY V MĚSTSKÝCH SADECH
Rozhodčí: Jaroslav HARTL 602 973 059
Vedoucí: Ilona KLIČKOVÁ Měcholupy 57 33901 Klatovy 728 865 210

10.11.

24 PRAHA 5 - RADOTÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 24 PRAHA 5 - RADOTÍN
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Gabriela VANÍČKOVÁ Madridská 546 25228 Černošice 739 273 111

10.11.

254 BŘEZNICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 254 BŘEZNICE
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Mgr.Lucie HÁJKOVÁ Modřovice 7 26242 Rožmitál pod Třemšínem 724 841 487

10.11.

705 KRUPKA II. - NZŘ a MZŘ Původně 4.11.

Pořadatel: 705 KRUPKA II.
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Alena JANEČKOVÁ Poštovní 452/1 41741 Krupka 3 737 335 595

10.11.

198 ČESKÝ KRUMLOV - NZŘ a MZŘ Původně 3.11.

Pořadatel: 198 ČESKÝ KRUMLOV
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA 602 174 071
Vedoucí: Zlatuše HOVORKOVÁ Plešivec 389 38103 Český Krumlov 602 106 593

10.11.

1002 HORNÍ POČERNICE - NZŘ a MZŘ Původně 27.10.

Pořadatel: 1002 HORNÍ POČERNICE
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Anna BRÁZDOVÁ Šplechnerova 854/19 19300 Praha 9 - H.Počernice 608 600 789

11.11.

370 PRAHA 6 - BŘEVNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 370 PRAHA 6 - BŘEVNOV
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: Marcela WENDLOVÁ Tělovýchovná 5 15500 Praha 5 604 267 731

11.11.

34 ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM - NZŘ a MZŘ Dog center Ajax Volenice

Pořadatel: 34 ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Roman ŠMATLÁK Na Tržišti 504 26272 Březnice 602 485 252

11.11.

396 MOCHOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 396 MOCHOV
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Miroslava VOŘÍŠKOVÁ Sojovická 374 28922 Lysá nad Labem 603 329 519

11.11.

912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ - NZŘ a MZŘ Hubenice

Pořadatel: 912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Mgr.Michaela PENCÁKOVÁ Pohlova 311 50301 Hradec Králové 16 720 667 413

11.11.

483 ČESKÉ BUDĚJOVICE II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 483 ČESKÉ BUDĚJOVICE II.
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Mgr.Dana HAVLOVÁ Pištín 52 37346 Pištín 602 248 290

11.11.

50 RATIBOŘ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 50 RATIBOŘ
Rozhodčí: MVDr.Jana GLISNÍKOVÁ 777 608 910
Vedoucí: Miroslav KAŠPAR Zdenka Fibicha 1211 75701 Valašské Meziříčí 1 732 610 144

11.11.

88 DĚTMAROVICE II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 88 DĚTMAROVICE II.
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ 606 527 715
Vedoucí: Josef URBÁNEK Dětmarovice 639 73571 Dětmarovice 739 201 055

11.11.

131 HABARTOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 131 HABARTOV
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Milan KOUTECKÝ Karla Čapka 122 35709 Habartov 725 448 672

11.11.

922 CZECH MALINOIS CLUB - NZŘ a MZŘ Albrechtice

Pořadatel: 922 CZECH MALINOIS CLUB
Rozhodčí: Jan MACOSZEK 725140358
Vedoucí: Vladislav GLOGAR Chotěbuzská 850 73643 Albrechtice 773 760 459

11.11.

127 CHLUMEC N. CIDLINOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 127 CHLUMEC N. CIDLINOU
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: Iva VODIČKOVÁ Káranice 4 50366 Káranice 724 823 291

11.11.

163 PLAČICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 163 PLAČICE
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Jana PAVLOVIČOVÁ Šumperská 171/6 50004 Hradec Králové 4 j.pavlovicova@seznam.cz

11.11.

344 UHLÍŘSKÉ JANOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 344 UHLÍŘSKÉ JANOVICE
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ 775 666 857
Vedoucí: Tomáš VAVÁK Ledečko 93 28506 Sázava 723 059 693

11.11.

1012 SÝČINA - NZŘ a MZŘ Nepřevázka

Pořadatel: 1012 SÝČINA
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ 602 685 846
Vedoucí: Iveta SADÍLKOVÁ Prodašice 36 29447 Prodašice 737 819 218

11.11.

126 DAČICE - NZŘ a MZŘ střelnice Zahrádecký les

Pořadatel: 126 DAČICE
Rozhodčí: Ing.Lenka NOVOTNÁ 777 075 503
Vedoucí: Anna ŠTĚBETÁKOVÁ Za Lávkami 299/3 38001 Dačice 728 350 870

11.11.

238 KLADNO - ROZDĚLOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 238 KLADNO - ROZDĚLOV
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Martina VONDRUŠKOVÁ Kořenského 307 27204 Kladno 721 451 752

11.11.

429 CHRASTAVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 429 CHRASTAVA
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Lidmila PIŠTĚKOVÁ Tovární 559 46331 Chrastava 728 600 818

11.11.

17 OSTRAVA - ZÁTIŠÍ - NZŘ a MZŘ Velká Polom

Pořadatel: 17 OSTRAVA - ZÁTIŠÍ
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Věra HRUŠKOVÁ Selská 264 74285 Vřesina u Bílovce 723 502 835

11.11.

139 ČESKÁ SKALICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 139 ČESKÁ SKALICE
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL 737 554 895
Vedoucí: Alena SIVÁKOVÁ Velká Bukovina 63 55204 Chvalkovice v Čechách 603 167 208

11.11.

634 OTVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 634 OTVICE
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Pavel KOLÁŘ B. Němcové 762 43111 Jirkov 1 603 277 404

11.11.

783 BUKOVÁ POD SRNČÍM VRCHEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 783 BUKOVÁ POD SRNČÍM VRCHEM
Rozhodčí: Jaroslav HARTL 602 973 059
Vedoucí: Jana KLIMENTOVÁ Nad Tunelem 338 34004 Železná Ruda 724 027 381

11.11.

331 CHOMUTOV - KRÁSNOOČKO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 331 CHOMUTOV - KRÁSNOOČKO
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ Černovice 82 43003 Chomutov 736 634 149

11.11.

379 BOROVANY - NZŘ a MZŘ Původně 3.11.

Pořadatel: 379 BOROVANY
Rozhodčí: Mgr.František ZIMEK 606 360 160
Vedoucí: Jan PRŮKA Ostrolovský Újezd 17 37401 Trhové Sviny 730 946 745

11.11.

559 DOLNÍ PŘÍM-PROBLUZ - NZŘ a MZŘ Původně 27.10.

Pořadatel: 559 DOLNÍ PŘÍM-PROBLUZ
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK 775 133 040
Vedoucí: Aleš MAREK Sobětuš 10 50315 Nechanice 731 479 007

16.11.

284 LIBEREC - ARNEMA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 284 LIBEREC - ARNEMA
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Jaroslava HŮZOVÁ Donská 169 46311 Liberec 30 603 818 545

16.11.

99 JABLUNKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 99 JABLUNKOV
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Jiří TUROŇ Jablunkov 593 73991 Jablunkov II 721 645 662

17.11.

338 VESELÍ NAD LUŽNICÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 338 VESELÍ NAD LUŽNICÍ
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Jan PROKEŠ Maredova 25/II 39181 Veselí nad Lužnicí 1 607 977 611

17.11.

282 NEJDEK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 282 NEJDEK
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Renata TURKOVÁ J. A. Gagarina 1180 36222 Nejdek 2 723 144 756

17.11.

911 BOXER KLUB ČR - NZŘ a MZŘ Otešice

Pořadatel: 911 BOXER KLUB ČR
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Ing.Caroline ZAHRADNÍKOVÁ Hojsova Stráž 168 34006 Hojsova Stráž 724 053 791

17.11.

722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 722 KRÁLŮV DVŮR - LEVÍN
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Ing.Martina CIPROVÁ Třešina 23 26601 Beroun 736 511 634

17.11.

509 KLIMKOVICE - VÁCLAVOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 509 KLIMKOVICE - VÁCLAVOVICE
Rozhodčí: MUDr.Jiří TICHÝ 724 074 968
Vedoucí: Mgr.Šárka VAVROŠOVÁ Za Nemocnicí 9 74301 Bílovec 737 101 962

17.11.

1013 DUBICE - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 1013 DUBICE
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Renata HYPIUSOVÁ Tylova 407/10 40004 Trmice 721 247 324

17.11.

497 ŽAMBERK - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 497 ŽAMBERK
Rozhodčí: Stanislav ŠEVČÍK 777 680 213
Vedoucí: Eva BERANOVÁ Kameničná 89 56401 Žamberk 724 295 776

17.11.

143 ČESKÁ TŘEBOVÁ PODHORKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 143 ČESKÁ TŘEBOVÁ PODHORKA
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Mgr.Hana PETROVÁ Třebovice 77 56124 Třebovice u Lanškrouna 725 004 125

17.11.

796 KOSTELEC NAD LABEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 796 KOSTELEC NAD LABEM
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Markéta VITULOVÁ Fibichova 975 27713 Kostelec nad Labem 736 518 697

17.11.

461 ROUDNICE N. L. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 461 ROUDNICE N. L.
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Martin ČECHO Na Výsluní 2380 41301 Roudnice n. Labem 606 598 620

17.11.

273 KOLÍN - BORKY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 273 KOLÍN - BORKY
Rozhodčí: Michaela KUNCOVÁ 775 666 857
Vedoucí: Jana STARÁ Křečhoř 116 28000 Kolín 728 023 183

17.11.

756 STARÝ KOLÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 756 STARÝ KOLÍN
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK 775 133 040
Vedoucí: Alena KARBANOVÁ Kateřinská 280 28123 Starý Kolín 728 932 877

17.11.

6 NÁMĚŠŤ NA HANÉ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 6 NÁMĚŠŤ NA HANÉ
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Jiří ŠROM Nádražní 331 78344 Náměšť na Hané 605 336 415

17.11.

775 HOŠTKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 775 HOŠTKA
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: DiS.Vendula BLÁHOVÁ Kolonka 158 41172 Hoštka u Roudnice nad Labem 724 506 039

17.11.

912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ - NZŘ a MZŘ Choteč

Pořadatel: 912 KLUB CHOVATELŮ KNÍRAČŮ
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Bc.Petra ROHLENOVÁ Rabyňská 739 14200 Praha 4 775 340 141

17.11.

121 JINDŘICHŮV HRADEC - NZŘ a MZŘ v Radouňce

Pořadatel: 121 JINDŘICHŮV HRADEC
Rozhodčí: Jaromír HLAVÁČ 721 853 285
Vedoucí: Ing.Lenka NOVOTNÁ Družstevní 229/II 37701 Jindř. Hradec 777 075 503

17.11.

289 KOLOVEČ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 289 KOLOVEČ
Rozhodčí: Jaroslav HARTL 602 973 059
Vedoucí: Jan PECL Domažlická 225 34543 Koloveč 728 263 620

17.11.

268 PRAHA 9 - KYJE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 268 PRAHA 9 - KYJE
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Jakub FOŘT Řebříčková 128 25084 Květnice 777 975 006

17.11.

278 ROKYCANY - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 278 ROKYCANY
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Alena TRYNEROVÁ Přemyslova 323/III 33701 Rokycany 604 131 288

17.11.

355 NOVÝ BYDŽOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 355 NOVÝ BYDŽOV
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: Michal REJTHÁREK Smidary 17 50353 Smidary 737 673 323

17.11.

389 LOVOSICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 389 LOVOSICE
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Zděna NOVOTNÁ Terezínská 882 41002 Lovosice 604 558 776

18.11.

214 PRAHA 6 - SUCHDOL - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 214 PRAHA 6 - SUCHDOL
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: Petra JISKROVÁ Velké Žernoseky 65 41201 Litoměřice 1 737 485 510

18.11.

264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 264 HLUBOKÁ NAD VLTAVOU-FALCO
Rozhodčí: Petr VESELKA 774826870
Vedoucí: Bc.Eliška NEDVĚDOVÁ Ruská 215 37341 Hluboká nad Vltavou 605 255 178

18.11.

652 POLERADY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 652 POLERADY
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Eva HLÁVKOVÁ Dobrovského 462 25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1 725 894 020

18.11.

48 ŠTĚPÁNOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 48 ŠTĚPÁNOV
Rozhodčí: MUDr.Jiří TICHÝ 724 074 968
Vedoucí: Petra KOLÁŘOVÁ Žárovice 26 79803 Plumlov 774 421 598

18.11.

325 ROUSOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 325 ROUSOVICE
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Vlaďka ECLEROVÁ Slovany 6/2755 27601 Mělník 777 307 382

18.11.

317 BENEŠOV U PRAHY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 317 BENEŠOV U PRAHY
Rozhodčí: Jaroslava MIKULECKÁ 602 685 846
Vedoucí: Jana KOTULÁNOVÁ Bukovany 98 25741 Týnec nad Sázavou 734 204 408

18.11.

1001 DALEŠICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1001 DALEŠICE
Rozhodčí: Bc.Jaroslav PETRÁČEK 606 078 520
Vedoucí: Ivana PODSTATNÁ Dalešice 6 29401 Bakov nad Jizerou 603 209 215

18.11.

658 ZABRUŠANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 658 ZABRUŠANY
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Luďka KADEŘÁBKOVÁ Štěrbina ev.č.1 41771 Zabrušany 776 269 065

18.11.

133 HORNÍ SLAVKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 133 HORNÍ SLAVKOV
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Ilona TŘASÁKOVÁ Nádražní 326 35731 Horní Slavkov 606 890 572

18.11.

690 STUDÁNKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 690 STUDÁNKA
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Josef REISINGER Studánka 358 40752 Varnsdorf 3 777 155 429

18.11.

76 HEŘMANŮV MĚSTEC - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 76 HEŘMANŮV MĚSTEC
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Ing.Jaroslava MEDKOVÁ Čáslavská 203 53803 Heřmanův Městec 736 541 200

18.11.

737 SVĚTEC - LOTA MARIE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 737 SVĚTEC - LOTA MARIE
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Zdeněk RUDA Preissigovo nám. 4 41753 Světec 739 225 028

18.11.

273 KOLÍN - BORKY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 273 KOLÍN - BORKY
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK 775 133 040
Vedoucí: Jana STARÁ Křečhoř 116 28000 Kolín 728 023 183

18.11.

778 ZLÍN MLADCOVÁ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 778 ZLÍN MLADCOVÁ
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Pavla OSTRČILÍKOVÁ Zálešná VIII/1347 76001 Zlín 1 605 465 095

18.11.

312 KLABAVA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 312 KLABAVA
Rozhodčí: Bc.Stanislav BENÍŠEK 725 341 550
Vedoucí: Ing.Michal PETRÁSEK Pod Kovárnou 42 33701 Ejpovice 702 353 959

18.11.

568 KOSTELEC NAD ORLICÍ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 568 KOSTELEC NAD ORLICÍ
Rozhodčí: Iveta SKALICKÁ 608 179 943
Vedoucí: Pavel ANDERLE Ve Štědré 807 51741 Kostelec nad Orlicí 737 966 181

18.11.

11 NOVÝ JIČÍN - NZŘ a MZŘ Původně Lasík J.

Pořadatel: 11 NOVÝ JIČÍN
Rozhodčí: Vladimír KOŠŤÁL 602 930 487
Vedoucí: Jan KRIŠTOF Na Výsluní 605 74101 Nový Jičín 1 605 259 589

18.11.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ Původně 4.11.

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA 602 174 071
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ ČSLA 4 39111 Planá nad Lužnicí 607 853 573

18.11.

457 KRALUPY NAD VLTAVOU - LOBEC - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 457 KRALUPY NAD VLTAVOU - LOBEC
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Stanislav KOSÍK Vraňany 10/157 27707 Vraňany 720 732 747

23.11.

1028 HOŘOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 1028 HOŘOVICE
Rozhodčí: Renata MACHOVÁ-ANGEL. 775 116 337
Vedoucí: Martina DOLEŽALOVÁ Drozdov 166 26761 Cerhovice 734 635 321

23.11.

705 KRUPKA II. - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 705 KRUPKA II.
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Alena JANEČKOVÁ Poštovní 452/1 41741 Krupka 3 737 335 595

23.11.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

23.11.

689 ZVOLENĚVES U OTROKA - NZŘ a MZŘ Původně 18.11.

Pořadatel: 689 ZVOLENĚVES U OTROKA
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Eva SÝKOROVÁ-KUBIŠOVÁ Zvoleněves 99 27325 Zvoleněves 736 241 030

24.11.

400 PRAHA 7 - STROMOVKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 400 PRAHA 7 - STROMOVKA
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: Leoš VYCPÁLEK Konšelská 1403/2 18000 Praha 8 603 364 373

24.11.

195 VELEŠÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 195 VELEŠÍN
Rozhodčí: Milan ZBORKA 724 150 028
Vedoucí: Ivana TICHÁČKOVÁ Sídliště 507 38232 Velešín 774 231 472

24.11.

410 TÁBOR - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 410 TÁBOR
Rozhodčí: Petr VESELKA 774826870
Vedoucí: Tereza MAŤHOVÁ ČSLA 4 39111 Planá nad Lužnicí 607 853 573

24.11.

1002 HORNÍ POČERNICE - NZŘ a MZŘ Volenice u Březnice

Pořadatel: 1002 HORNÍ POČERNICE
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ 602 125 169
Vedoucí: Anna BRÁZDOVÁ Šplechnerova 854/19 19300 Praha 9 - H.Počernice 608 600 789

24.11.

496 CHRUSTENICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 496 CHRUSTENICE
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Daniel PALEČEK Dálniční 274 26712 Loděnice 725 503 527

24.11.

356 PLZEŇ - DOUBRAVKA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 356 PLZEŇ - DOUBRAVKA
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Petra VODRÁŽKOVÁ Ke Sv. Jiří 421/20 31200 Plzeň 604 562 551

24.11.

418 LOUNY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 418 LOUNY
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Jindřich WEINERT 5. Května 381 44001 Dobroměřice 603 893 471

24.11.

426 NÝŘANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 426 NÝŘANY
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Theodor KRAJČÍ Blatnice 176 33025 Blatnice u Plzně 604 615 455

24.11.

246 PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 246 PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK 775 133 040
Vedoucí: Jana TOBOLKOVÁ Sdružení 21 14000 Praha 4 604 797 531

24.11.

379 BOROVANY - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 379 BOROVANY
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA 602 174 071
Vedoucí: Jan PRŮKA Ostrolovský Újezd 17 37401 Trhové Sviny 730 946 745

24.11.

686 DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - NOVÝ SVĚT - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 686 DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - NOVÝ SVĚT
Rozhodčí: Jaromír KLAPAL 737 554 895
Vedoucí: Martin ANTONÍN Tylova 515 54401 Dvůr Králové 603 765 843

24.11.

656 MĚLNÍK MĚSTO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 656 MĚLNÍK MĚSTO
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Zuzana JILEČKOVÁ Střední 127 25064 Měšice u Prahy 737 252 566

24.11.

575 HORNÍ BŘÍZA - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 575 HORNÍ BŘÍZA
Rozhodčí: Jaroslav HARTL 602 973 059
Vedoucí: Lenka PISTULKOVÁ Josefa Lady 50 32300 Plzeň 23 603 840 236

24.11.

66 PRAHA 8 - LIBEŇ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 66 PRAHA 8 - LIBEŇ
Rozhodčí: Jiří ČÁKORA 604 735 963
Vedoucí: Kristýna MAŠKOVÁ Vraňany 19 27707 Vraňany 606 838 812

24.11.

521 HRÁDEK NAD NISOU - NZŘ a MZŘ Původně IPO-FH.

Pořadatel: 521 HRÁDEK NAD NISOU
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Pavel PALFI Hrádek 318 46334 Hrádek nad Nisou 774 164 451

24.11.

637 ŠUMPERK - VIKÝŘOVICE - NZŘ a MZŘ Původně 11.11.

Pořadatel: 637 ŠUMPERK - VIKÝŘOVICE
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Josef MINÁŘ Raškov 167 78964 Bohdíkov 734 742 199

25.11.

411 LENEŠICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 411 LENEŠICE
Rozhodčí: Josef PRÁŠIL 603 851 752
Vedoucí: Mgr.Ivana DERFLEROVÁ Mánesova 1415 44001 Louny 602 967 587

25.11.

457 KRALUPY NAD VLTAVOU - LOBEC - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 457 KRALUPY NAD VLTAVOU - LOBEC
Rozhodčí: Ing.Jitka JOZOVÁ 777 876 884
Vedoucí: Stanislav KOSÍK Vraňany 10/157 27707 Vraňany 720 732 747

25.11.

38 HAVÍŘOV - BLUDOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 38 HAVÍŘOV - BLUDOVICE
Rozhodčí: Ing.Jiří RADOVESNICKÝ 606 527 715
Vedoucí: Petr OŽANA Marxova 8/373 73601 Havířov 1 737 104 233

25.11.

561 ZLONICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 561 ZLONICE
Rozhodčí: Miroslav RYNEŠ 608 502 500
Vedoucí: Zdeňka CHALOUPKOVÁ Pod Skálou 180 27341 Brandýsek 606 579 765

25.11.

589 LIBĚJOVICE - NZŘ a MZŘ Původně J. Hlaváč

Pořadatel: 589 LIBĚJOVICE
Rozhodčí: Ing.Jan LACINA 602 174 071
Vedoucí: MVDr.Zbyněk DIVIŠ Újezd 90 38901 Vodňany 603 210 152

25.11.

24 PRAHA 5 - RADOTÍN - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 24 PRAHA 5 - RADOTÍN
Rozhodčí: Jana SVĚTLÍKOVÁ 603780149
Vedoucí: Gabriela VANÍČKOVÁ Madridská 546 25228 Černošice 739 273 111

25.11.

166 TEPLICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 166 TEPLICE
Rozhodčí: Ing.Michaela ŠULTOVÁ 736634149
Vedoucí: Jiřina VORLOVÁ Teplická 91 41761 Bystřany 774 303 044

25.11.

278 ROKYCANY - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 278 ROKYCANY
Rozhodčí: Ing.Miroslav ULČ 733 616 554
Vedoucí: Alena TRYNEROVÁ Přemyslova 323/III 33701 Rokycany 604 131 288

25.11.

259 ČESKÝ BROD - NZŘ a MZŘ DUX

Pořadatel: 259 ČESKÝ BROD
Rozhodčí: Jaroslav TIŠL 605 834 243
Vedoucí: Zdeněk POBORSKÝ Štolmíř 121 28201 Český Brod 602 353 469

25.11.

414 PRACHATICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 414 PRACHATICE
Rozhodčí: Ing.Vratislav PETRŮ 602 125 169
Vedoucí: Ing.Lea ŠVERÁKOVÁ Staré Prachatice 8 38301 Prachatice 606 806 504

25.11.

514 BŘEZNO - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 514 BŘEZNO
Rozhodčí: Václav PETRÁŠEK 776390880
Vedoucí: Radim PROKŠAN Gen. Svobody 177 43145 Březno u Chomutova 603 590 693

25.11.

306 PŘELOUČ - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 306 PŘELOUČ
Rozhodčí: Markéta DVOŘÁKOVÁ 777 352 270
Vedoucí: Lenka LYSÁ Nerudova 235 53501 Břehy p. Přelouč 737 907 562

25.11.

416 HRONOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 416 HRONOV
Rozhodčí: Jan NEKVAPIL 721 011 999
Vedoucí: Pavel JURIŠTA Poříčská 205 54932 Velké Poříčí 777 058 651

25.11.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Karel NEDVĚD 607 576 853
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

25.11.

347 BĚLÁ POD BEZDĚZEM - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 347 BĚLÁ POD BEZDĚZEM
Rozhodčí: Martin MATOUŠEK 775 133 040
Vedoucí: Helena SEKNIČKOVÁ Masarykovo nám. 19 29421 Bělá pod Bezdězem 720 489 990

25.11.

427 RUDA NAD MORAVOU - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 427 RUDA NAD MORAVOU
Rozhodčí: Bc.Jiří LASÍK 603 478 308
Vedoucí: Miloš JEŽEK Bušín 99 78962 Olšany u Šumperka 723 362 266

25.11.

54 CVIKOV - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 54 CVIKOV
Rozhodčí: Eva KARVÁNKOVÁ 736 484 074
Vedoucí: Pavla POLÁKOVÁ Táborská 2209 40747 Varnsdorf 1 720 732 898

25.11.

521 HRÁDEK NAD NISOU - NZŘ a MZŘ ZRUŠENO

Pořadatel: 521 HRÁDEK NAD NISOU
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Pavel PALFI Hrádek 318 46334 Hrádek nad Nisou 774 164 451

25.11.

647 ŠEVĚTÍN - NZŘ a MZŘ ČB-MLADÉ

Pořadatel: 647 ŠEVĚTÍN
Rozhodčí: Martin PEJŠA 774 555 702
Vedoucí: Lenka RYSOVÁ Vitín 2 37363 Ševětín 602 848 536

25.11.

382 LEDČICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 382 LEDČICE
Rozhodčí: Jiří PRUŽINA 602 391 350
Vedoucí: Jiří BUŠIL Ledčice 48 27708 Ledčice 606 122 269

30.11.

533 LITOMĚŘICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 533 LITOMĚŘICE
Rozhodčí: Jiří KOLÁŘ 603 716 999
Vedoucí: Ing.Iva VALACHOVÁ Zahradnická 27 41201 Litoměřice 602 402 974

30.11.

38 HAVÍŘOV - BLUDOVICE - NZŘ a MZŘ

Pořadatel: 38 HAVÍŘOV - BLUDOVICE
Rozhodčí: Jan MACOSZEK 725140358
Vedoucí: Petr OŽANA Marxova 8/373 73601 Havířov 1 737 104 233

[Přeskočit navigaci]

Zasílání novinek

Krmivo Brit pes přítel člověka HST abrus

© Všechna práva vyhrazena Český kynologický svaz - sportovní kynologie

Tvorba webových stránek